[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Hypnosis - zespół metalowy z Żyrardowa

#1
Lightbulb 

Hypnosis - zespół metalowy z Żyrardowa

Witam szanownych forumowiczów. Od razu zacznę od usprawiedliwienia kolegi >nicdobrego< - od wpisania pierwszego postu nie miał internetu i mi przekazał wątek Smile
Od razu w czasie rejestracji zauważyłem drobną różnicę w stosunku do forum *.pl - brak konieczności kontrolowania użytkownika przez administratora - wielki pozytyw, chyba zostanę u was na dłużej Smile
ielkie dzięki za pozytywne opinie i konstruktywne posty. Wszystko co piszecie to prawda.

Ale nie o tem....

Chciałbym tą drogą zaprosić forumowiczów na nasz KONCERT, który odbędzie się w ŁADOWNI 28 sierpnia 2010 r.

Nie znamy jeszcze godziny ale na pewno wieczorem...
kto: Hypnosis
gatunek: metal
gdzie: Pub Muzyczny Ładownia -> www.ladownia.com
kiedy: 28.08.2010
... i po koncercie na pewno będzie o czym rozmawiać Smile

Stej Hevi
Pozdrawiamy
Zespół Hypnosis
Odpowiedz
#2

RE: HYPNOSIS

I zamilkł... Szkoda, że nie chcą wystąpić na pikniku i się własnym tematem nie interesują.

może dopiero zaczynają tworzyć muzęWink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#3

RE: HYPNOSIS

Spoko. Znam ten zespół. Nie mieli czasu na przedstawienie się.
Jak ktoś lubi coś innego, niż granie do kotleta, będzie zadowolony. Czekamy na próbki Wink
Odpowiedz
#4

RE: HYPNOSIS

Dla niecierpliwych Smile Link do kilku kawałków zamieszczonych na stronie zespołuSmile
Hypnosis-kliknij [link wygasł]

Znajdą się także informacje o zespole.Polecam Smile
Odpowiedz
#5

RE: HYPNOSIS

Muzyka z mocnym brzmieniem,fajne głosy i teksty z alternatywnym przekazem.Jak dla mnie jest ok Wink
Odpowiedz
#6

RE: HYPNOSIS

znam ten zespół dość dobrze, mają pomysł na coś fajnego, mam nadzieję, że uda się im jakoś wypromować i grać częściej Smile polecam Big Grin
Odpowiedz
#7

RE: HYPNOSIS

kolega "nicdobrego" dołaczył do forum prawie rok temu a dopiero niedawno zdecydował sie na swój pierwszy tak skromny wpis i ... od razu takie dobre opinie ;-) . Od swoich fanek? Ciekawe co będzie jak napisze kolejne wpisy? ;-)
Odpowiedz
#8

RE: HYPNOSIS

Nie wystąpią, bo ich muzyka nie pasuje do moich wyobrażeń o tej konkretnej imprezie Wink
Odpowiedz
#9

RE: HYPNOSIS

AhaSmile No to wszystko jasneWink Ale na następnej jak najbardziej chcemy ich usłyszeć prawda?Wink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#10

RE: HYPNOSIS

"Nicdobrego" - nick użytkownika proroczy aczkolwiek nie do końca. Muzyka na swój sposób przemyślana i w miarę dobrze zagrana. Pewnie w profesjonalnym studio wyszłoby jeszcze lepiej. Za to wokale - nic dobrego - nie wiem czy to zbytnie przejęcie tematem, słabe mikrofony, słabe nagłośnienie czy brak umiejętności. Przepraszam, że tak wprost piszę, ale traktujcie to jako opinię przeciętnego słuchacza do którego chyba chcecie dotrzeć. Podsumuję krótko - do momentu odpalenia wokalu myślałem: "dlaczego ta kapela nie jest jeszcze powszechnie grana w radio i tv?"
Odpowiedz
#11

RE: HYPNOSIS

(04.06.2010 12:02 )tomasz napisał(a): "Za to wokale - nic dobrego - nie wiem czy to zbytnie przejęcie tematem, słabe mikrofony, słabe nagłośnienie czy brak umiejętności."

Jeśli chodzi o wokal to kolega ma potencjał, potrafi śpiewać, tylko technika nawala na całej linii, słabe mikrofony, słabe nagłośnienie... Dodajmy do tego jeszcze, że nagranie odbywało się podczas choroby wokalisty, więc to też oddziałuje na jakoś występu. Nie przekreślajcie ich Wink Może kiedyś rozwiną skrzydła...
Odpowiedz
#12

RE: HYPNOSIS

Andrzejek zalatany Big Grin
Witamy na tym łez padole Wink
Odpowiedz
#13

RE: HYPNOSIS

(16.08.2010 21:36 )Hypnosis napisał(a): brak konieczności kontrolowania użytkownika przez administratora -
każdy sam się kontroluje Wink jeżeli to masz na myśli

(16.08.2010 21:36 )Hypnosis napisał(a): Chciałbym tą drogą zaprosić forumowiczów na nasz KONCERT, który odbędzie się w ŁADOWNI 28 sierpnia 2010 r.

Termin chyba koliduje z inną imprezką.....:-| A szkoda...........
Odpowiedz
#14

RE: HYPNOSIS

Chętnie bym przybyła, ale z powodów osobistych kazano mi koncert omijać.
Mimo wszystko dołączam się i innych zapraszam. Smile
Odpowiedz
#15

RE: HYPNOSIS

Godzina koncertu znana: początek o 20.00

Chętnych muzyków zapraszamy do wspólnego jam session po koncercie....

Pozdrawiam
Odpowiedz
#16

RE: HYPNOSIS

ciekawość wzięła górę i na koncert jednak przybyłam. bardzo miło było posłuchać czegoś mocniejszego. gratuluję niezłego koncertu i liczę, że za jakiś niedługi czas będzie powtórka? Smile
Odpowiedz
#17

RE: HYPNOSIS

(30.08.2010 22:03 )kalarepa93 napisał(a): ... liczę, że za jakiś niedługi czas będzie powtórka? Smile


będzie powtórka prawdopodobnie na początku października. Szczegóły wkrótce... Smile [no niestety nie będzie powtórki]
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Władysław Sołtan [ND-ek]- zapomniany honorowy obywatel Żyrardowa belin 1 301 17.03.2024 14:00
Ostatni post: belin
Star Małgorzata Szeroczyńska: prokurator, członkini Krajowej Rady Prokuratorów Szperacz 5 395 16.03.2024 12:50
Ostatni post: Szperacz
  Pull the Wire - zespół (punk)rockowy z Żyrardowa Hexen 28 1 552 14.03.2024 13:50
Ostatni post: Szperacz
Star Włodzimierz Pawlak (ur. 1957, Korytów k. Żyrardowa), artysta malarz Szperacz 2 177 16.01.2024 10:20
Ostatni post: leonard22
Star Ks. Halina Radacz z Żyrardowa Luteranie: kobiety duchowne mogą zostać proboszczami Szperacz 3 196 05.01.2024 10:32
Ostatni post: Szperacz
Star Stanisława Klejnas - skrzypek ludowy i gawędziarz z Raducza gm. Nowy Kawęczyn Szperacz 0 76 05.01.2024 07:07
Ostatni post: Szperacz
Information Martyna Koczkodaj - złoty medal Mistrzyni Polski w Boksie juniorek Szperacz 5 220 29.12.2023 12:22
Ostatni post: Szperacz
Star Anna Wińkowska dołącza do Ślęzy Wrocław Szperacz 0 114 24.12.2023 14:06
Ostatni post: Szperacz
  Leszek Miller były Premier, I sekretarz Komitetu Wojewódzkiego Skierniewice skarlet 42 1 796 23.12.2023 13:08
Ostatni post: belin
Star Łukasz Wachowicz - uczestnik powstania styczniowego pochowany na cmentarz MBP Szperacz 0 72 18.12.2023 14:44
Ostatni post: Szperacz
Star Zbigniew Kołaczek - artysta plastyk Szperacz 4 319 24.11.2023 14:01
Ostatni post: Szperacz
Star Henryk Woźniak, działacz sportowy w Żyrardowie Szperacz 0 99 23.11.2023 13:11
Ostatni post: Szperacz
  Andrzej Korycki Dominika Żukowska - duet śpiewający piosenki żeglarskie 11 669 16.11.2023 02:51
Ostatni post: belin
Wink Krzysztof Kamiński - utytułowany piłkarz Widzewa Łódź Szperacz 0 119 09.11.2023 12:17
Ostatni post: Szperacz
Star Kuba Szmajkowski - młody artysta z Międzyborowa Szperacz 2 401 03.11.2023 23:40
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości