[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#21

RE: Korepetycje

Szczerze ? 30 zł za godzinę to przegięcie, się nie znam, może takie stawki to normalka, ale kogo na to stać ?
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#22

RE: Korepetycje

W tej chwili godzina indywidualnych lekcji u profesjonalnego lektora, to ok. 60zł., jak nie trochę lepiej...
Odpowiedz
#23

RE: Korepetycje

Tak jak napisałem, nie znam się, więc możliwe, ale mnie nie stać na takie usługi. Żyjąc w Polsce chciałbym zarabiać 30 zł na godzinę, nie mówiąc już o 60 zł.
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#24

RE: Korepetycje

Tobie też nie płacą za ładne oczy, tylko za Twoją wiedzę. Weź poprawkę, że korepetytor nie pracuje regularnie pięć dni w tygodniu po 8- 10 godzin, a uczeń nie korzysta z nauki 40- 50 godzin w tygodniowo.
Odpowiedz
#25

RE: Korepetycje

Ale można jak Profesor w Wrocławskiej uczelni napisać książkę a później szantażować studentów ,że warunkiem zaliczenia egzaminu na piątkę jest kupno jej Big Grin
Odpowiedz
#26

RE: Korepetycje

Trzeba uczyć się samemu,przez wiele,wiele lata aby ten język dobrze poznać korepetytor nie pomoże tym,którzy nie mają predyspozycji do tego języka.Practice makes perfect.
Odpowiedz
#27

RE: Korepetycje

Degustator - takie zachowanie jest na porządku dziennym, niestety Sad
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#28

RE: Korepetycje

Wszystko fajnie Big Grin Z ogłoszenia zrobił się taki temacik Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#29

RE: Korepetycje

degi to nie tylko tam Big Grin U nas też Pan profesor z filozofii kazał nam kupić książkę, przeczytać ją (900str) i przyjść z nią po wpis Big Grin Ale to i tak się kalkulowało bo książka tańsza niż poprawka Big Grin
Odpowiedz
#30

RE: Korepetycje

Zapytał chociaż -o czym była ta książka?
Odpowiedz
#31

RE: Korepetycje

W Polsce mamy takich poliglotów,którzy na pytanie -what is the time odpowiadają-es ist fϋnf minuten nach sieben i nie tylko,takim potrzebne-konieczne są korepetycje.
Odpowiedz
#32

RE: Korepetycje

Największy problem jest taki, że już szkoła ogranicza zamiast uczyć. Często zdarza się, że moi uczniowie dostają słabe oceny za to, że za dużo potrafią albo jak nauczyciel wyłapie, że potrafią więcej niż reszta klasy to zaczyna od nich więcej wymagać. W dziwnym kraju żyjemy.
Odpowiedz
#33

RE: Korepetycje

Studia... U nas w ogólniaku był nauczyciel, który pisał tzw skrypty, zamieszczał je w bibliotece, gdzie trza było je skserować oczywiście płatnie. Z książek w ogóle nie korzystaliśmy bo wszelkie zaliczenia robił ze skryptów. A co do korepetycji to cena jest przystępna moim zdaniem.
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#34

RE: Korepetycje

Tak i ja miałem -było np.12546 podzielić przez 12-odpowiedziałem,że należy obliczyć lg12546-lg12 na piśmie,nauczyciel nie pytając mnie o zdanie powiedział-to nie jest moje samodzielne obliczenie,pamiętam to do dziś,momo upływu czasu.Odnośnie angielskiego- do you speak english?,yes I do.,na następne pytanie brak odpowiedzi,kiedyś w okolicach Dworca Centralnego zapytałem kobietę o ulicę -odpowiedziała-we are speaking english only,kobieta była z mężczyzną-ten miał kamerę i książkę,w książce pokazał mi palcem getho wall-spojrzałem na obelisk przed nami i powiedziałem-I am not from Warsaw i odszedłem-to było jakieś 10 lat temu,mimo tego ,że sam wtedy niewiele umiałem ,to jednak coś powiedziałem.
Odpowiedz
#35

RE: Korepetycje

Jaka cena przy stałej współpracy? Powiedzmy 6 godzin miesięcznie ?
Odpowiedz
#36

RE: Korepetycje

Marty masz PW.
Odpowiedz
#37

RE: Korepetycje

Bercik, moim zdaniem było to świetne rozwiązanie, przygotowujące do studiów. Skrypt zawsze mogła sobie jedna osoba skserować w bibliotece, a potem reszta skorzystać z uprzejmości jakiegoś rodzica, który mógł powielić za darmo, ewentualnie można było pójść w miejsce, gdzie taniej Big Grin
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hodowla gołębi Żyrardów belin 7 1 549 02.02.2024 21:50
Ostatni post: Szperacz
  Jak zdradzają Żyrardowianki - Detektyw Żyrardów belin 2 344 04.12.2023 03:34
Ostatni post: Szperacz
Information Strociel fortepianów Żyrardów Szperacz 0 162 24.11.2023 15:07
Ostatni post: Szperacz
  Łowienie ryb w Żyrardowie i okolicach - koło PZW Żyrardów belin 21 2 491 18.11.2023 16:19
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Oferty serwisów randkowych z Żyrarardowa bez rejestracji Szperacz 12 891 03.09.2023 13:24
Ostatni post: Szperacz
Star Asteroid 349 Dembowska (1892 T) Rise and Set from Żyrardów Poland Szperacz 0 146 07.02.2023 01:42
Ostatni post: Szperacz
  Magnetowid. zbyszek 10 485 12.01.2023 18:31
Ostatni post:
  Pokazy garnków w Żyrardowie - rozdawanie fantów wątpliwe okazje płatne 97 7 069 04.12.2022 11:06
Ostatni post: belin
Star Zegarmistrz w Żyrardowie Warsaw Watch Clinic, Żyrardów Szperacz 1 290 12.08.2022 15:16
Ostatni post: belin
  Szewc w Żyrardowie 23 1 351 09.07.2022 14:14
Ostatni post: Szperacz
  Prawnik/prawo rodzinne/pilne NataliaxLd 1 250 22.06.2022 08:41
Ostatni post: belin
  Adwokat Żyrardów do spraw rodzinnych 6 992 13.04.2022 17:05
Ostatni post:
Star Szkoły Językowe angielski Żyrardów - wyszukiwarka Szperacz 0 208 12.04.2022 11:38
Ostatni post: Szperacz
Star Odtrucie alkoholowe Żyrardów - Grupa Medialna Narew Szperacz 0 216 16.02.2022 07:50
Ostatni post: Szperacz
Star Drewno opałowe - sosna Żyrardów, Skiernewice Skierniewice • OLX.pl Szperacz 0 397 16.02.2022 07:50
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości