[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Dostęp do Urzędu Miasta dla kobiet z wózkami i niepełnosprawnych

#1

Dostęp do Urzędu Miasta dla kobiet z wózkami i niepełnosprawnych

Dzisiaj po raz kolejny moja żona miała poważne problemy, żeby dostać się z wózkiem do Urzędu Miasta w Żyrardowie. Brak jakiegokolwiek rozwiązania dla kobiet z wózkami i osób niepełnosprawnych, strome schody znacznie utrudniają wniesienie wózka z dzieckiem. Po raz kolejny pan ochroniarz grzejący swoje cztery litery na fotelu odmówił pomocy! "Przecież może Pani zostawić wózek na dworze i zabrać dziecko". Chore chore chore. Po pierwsze Urząd w żaden sposób nie przygotowany na takie sytuacje po drugie uprzejmość pracowników pozostawia wiele do życzenia! Przecież Panu płacą za siedzenie i zbijanie bąków, tak ciężko pomóc matce wnieść wózek po stromych schodach... Bez komentarza...
Odpowiedz
#2

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Urząd Miasta Żyrardów uzyskał certyfikat Nr. FS 505164
System Zarządzania Jakością -ISO 9001:2008
Realizacja zadań publicznych zgodnie z przepisami prawa i ustaleniami z klientami.
https://archiwum.zyrardow.pl/aktualizacj...022012.pdf
Urząd Miasta Żyrardowa jako realizator zadań określonych ustawą o samorządzie gminnym zmierza do zaspokajania rzeczywistych i oczekiwanych potrzeb mieszkańców miasta Żyrardowa.
W tym celu Urząd Miasta:
- bada oczekiwania Klientów;
- bada zadowolenie z jakości świadczonych przez Urząd usług;
- umacnia swój wizerunek wobec Mieszkańców Miasta i Klientów poprzez:
 tworzenie dogodnych warunków załatwiania spraw
przy wykorzystaniu technologii informatycznych,
 sprawną i fachową obsługę;

To wszystko można między bajki włożyć. Życie, jak widać , na przykładzie kłopotów twojej żony z chamstwem ludzi mających za zadanie pomóc , weryfikuje. Niestety, UM nie jest przyjazny mieszkańcom.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#3

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Chamstwo ogromne, już pomijając pracę... Taka pomoc powinna wynikać z dobrego wychowania i prezentowanej sobą kultury osobistej, której ewidentnie temu Panu brakuje.
Odpowiedz
#4

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

A jak niepełnosprawni się tam dostają ?
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#5

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Nie wiem, chyba odbierają dowód na dworze.


Cytat:A w urzędzie miasta kalatos to ja też miałam taką akcję - poszłam do tego wydziału na parterze (obywatelski czy jakoś tak) i powiedziałam odpowiednio głośno do pani w okienku że ochroniarz odmówił mi pomocy a mam odebrać dowód dziecka i proszę o informację (czy już jest) tutaj a jeśli jest to proszę panią od dowodów tu na dół. Ludzie się obejrzeli i jedno do drugiego coś zaczęło gadać, a kobietka z okienka zadzwoniła do dowodów i dowód dostałam do ręki NA DOLE [Obrazek: smile.gif] Na koniec powiedziałam że jeśli zmienią ochroniarza to na pewno nie będzie musiała chodzić do ludzi na dół, uśmiechnęłam się i wyszłam, tyle [Obrazek: smile.gif]
Odpowiedz
#6

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Rodzi mi się pewne podejrzenie....Czy ochroniarz z UM jest w pełni profesjonalnym pracownikiem ochrony czy też członkiem rodziny lub znajomym kogoś....Jego zachowanie wobec petentów jest co najmniej zastawiające. Zaraz, przecież nie on jeden pracuje na ochronie, a jego koledzy-zmiennicy też olewają petentów? Bo jeśli tak to najwyższy czas zmienić firmę ochroniarską.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#7

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

(13.04.2012 14:35 )Zbyszek napisał(a): Urząd Miasta Żyrardów uzyskał certyfikat Nr. FS 505164
System Zarządzania Jakością -ISO 9001:2008
Realizacja zadań publicznych zgodnie z przepisami prawa i ustaleniami z klientami.

E chyba nie wiesz co to ten certyfikat ISO9001. Tam wymagają by wszystko było powtarzalne, żadnej inwencji twórczej. Jak ktoś ustali i zapisze że na podaniu ma być 15 kropek i 10 przecinków to urzędnikowi nie wolno przyjąć podania jeśli będzie mniej lub więcej przecinków. Ten certyfikat nie ma żadnego wpływu na kulturę urzędnika. On ma się stosować wyłącznie do tego co pryncypał zapisał w kajeciku.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#8

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

(13.04.2012 21:12 )Jancio napisał(a):
(13.04.2012 14:35 )Zbyszek napisał(a): Urząd Miasta Żyrardów uzyskał certyfikat Nr. FS 505164
System Zarządzania Jakością -ISO 9001:2008
Realizacja zadań publicznych zgodnie z przepisami prawa i ustaleniami z klientami.

E chyba nie wiesz co to ten certyfikat ISO9001. Tam wymagają by wszystko było powtarzalne, żadnej inwencji twórczej. Jak ktoś ustali i zapisze że na podaniu ma być 15 kropek i 10 przecinków to urzędnikowi nie wolno przyjąć podania jeśli będzie mniej lub więcej przecinków. Ten certyfikat nie ma żadnego wpływu na kulturę urzędnika. On ma się stosować wyłącznie do tego co pryncypał zapisał w kajeciku.

No i znowu wpadłem w smutek wielki...A myślałem że UM mając Certyfikat...Głupek ze mnie. Sad
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#9

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

(13.04.2012 16:43 )Euforia napisał(a): A w urzędzie miasta kalatos to ja też miałam taką akcję - poszłam do tego wydziału na parterze (obywatelski czy jakoś tak) i powiedziałam odpowiednio głośno do pani w okienku że ochroniarz odmówił mi pomocy a mam odebrać dowód dziecka i proszę o informację (czy już jest) tutaj a jeśli jest to proszę panią od dowodów tu na dół. Ludzie się obejrzeli i jedno do drugiego coś zaczęło gadać, a kobietka z okienka zadzwoniła do dowodów i dowód dostałam do ręki NA DOLE Smile Na koniec powiedziałam że jeśli zmienią ochroniarza to na pewno nie będzie musiała chodzić do ludzi na dół, uśmiechnęłam się i wyszłam, tyle Smile
Otóż właśnie, bardzo analogiczna sytuacja. Pewno ten sam "gbur" bo inaczej nie można określić takiego zachowania. Moja żona właśnie potrzebowała odebrać dowód, tej sprawy w punkcie obsługi mieszkańca załatwić się nie da, ciekawe jak dowód ma odebrać matka z małym dzieckiem
Odpowiedz
#10

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Następnym razem z językiem wywieszonym na szyi i dzieckiem pod pachą wchodzić. Big GrinBig GrinBig Grin
A tak na poważnie nic na to nie poradzimy. Szereg ludzi jest zapatrzonych głównie na swój nos i zad a reszty nie widzi.
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#11

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Jakiś czas temu potrzebowałem jednego papierka z UM. oczywiście byłem tam w dniu gdy UM jest otwarty dłużej, jakie było moje zdziwienie gdy Pani powiedziała że nie może mi tego wydrukować bo padł jej system a informatycy poszli już do domu Big Grin Porażka Big Grin
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#12

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

A to co miała ci przepisać ręcznie Big Grin
Odpowiedz
#13

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Wystarczy aby informatycy pracowali w tych samych godzinach co UM.
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#14

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Informatycy cenią się, zwłaszcza w administracji Państwowej Smile
Odpowiedz
#15

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Po wejściu na stronę UM Żyrardów, zauważyłem ankietę: Ankieta badająca zadowolenie z usług świadczonych przez Urząd Miasta Żyrardowa. Ładuje się i ładuje a ja mam taką chęć podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do usług świadczonych przez Urząd Miasta Żyrardowa. mam nieodpartą chęć wypełnić ankietę a tu nic. Huh
Może wam się uda a może już ktoś z was wypełnił?
Chorobcia, może już nie aktualna?


Załączniki Obrazki
ankieta.jpg   
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#16

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

A hasło znasz. Pewnie bez hasła ani rusz. Hasło dostaje zapewne w urzędzie zadowolony petent. W końcu niezadowolonych nikomu nie potrzeba do kolekcji. Big Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#17

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

Ja nie dostałem Big Grin
Odpowiedz
#18

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

A Niemcy jak wypadają pod tym względem?
Odpowiedz
#19

RE: Problemy w Urzędzie Miasta

w niemczech jest taka bajka z zalatwianiem w urzedach ze nie ma co porownywac w ogole :/
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PGM Żyrardów - Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej 145 6 025 10.04.2024 21:27
Ostatni post: Szperacz
  Urząd Miasta Żyrardowa - informacje 440 14 997 27.03.2024 11:30
Ostatni post: Szperacz
Star Sanepid - Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Szperacz 4 193 17.03.2024 16:21
Ostatni post: Szperacz
  OSP Żyrardów - Ochotnicza Straż Pożarna w powiecie żyrardowskim 63 2 882 16.03.2024 16:43
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Rada seniorów miasta Żyrardowa - 11 osób ciało doradcze Prezydenta Szperacz 19 1 078 15.03.2024 15:33
Ostatni post: Szperacz
  Kradzieże paliwa na wyrwę - sukcesy Policji belin 2 54 14.03.2024 19:33
Ostatni post: Szperacz
  Łukasz Choiński [PIS] - były wiceprezydent Żyrardowa belin 2 409 11.03.2024 14:27
Ostatni post:
  Państwowa Straż Pożarna w Żyrardowie - PSP belin 22 1 288 27.02.2024 03:52
Ostatni post: Szperacz
  Miejska Biblioteka Publiczna w Żyrardowie - ul. Mostowa 1 oraz filie zbyszek 85 4 195 20.02.2024 22:23
Ostatni post: Szperacz
  Żyrardowska Karta Mieszkańca wdrożona kosztem 2,5 mln zł z Unii belin 37 1 969 19.02.2024 14:45
Ostatni post: Szperacz
Star Oświadczenia majątkowe radnych i urzędników Szperacz 1 235 18.02.2024 19:01
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Lokalny Punktu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem Szperacz 1 183 18.02.2024 14:30
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Straż Miejska kontra Mieszkańcy Miasta - osięgnięcia i ich braki Stańczyk 1 169 26 639 15.02.2024 14:29
Ostatni post: Szperacz
  CUS - Centrum Usług Społecznych - nowa wersja MOPS z dodatkami belin 74 3 727 11.02.2024 08:35
Ostatni post: Szperacz
Star Remont Medyka przebudowa na mieszkania pod klucz - Społeczna Agencja Najmu Szperacz 16 556 06.02.2024 19:34
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości