Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM: http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=219299189

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ul.Okrzei
Autor Wiadomość
szofer
Niezarejestrowany

ul.Okrzei
Może ktoś mnie oświeci, po co jest rozkopana ul.Okrzei?
Myśląc o remoncie i rozkopując ją przed samą zimą, jest to mało rozsądneSad
Raczej normalne, że będzie mróz, śnieg, deszcz itp.Prowadzenie remontu ulicy w takich warunkach jest niemożliwe.
A rozkopanie i zostawienie w takim stanie jak jest teraz jest pozbawione logicznego sensu!!!
02-02-2010 22:13
Odpowiedz cytując ten post
Ugi
Niezarejestrowany

Ależ mylisz się kolego - jest w tym głęboki sens. zerwano nawierzchnię licząc na to że dziury przykryje elegancki śnieżek, a na wiosnę tadam będzie już połowa roboty zrobiona Smile
02-02-2010 23:19
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,398
Reputacja: 14

To zemsta za brak zgody na asfaltownie. Jak naród pojeździ po kocich łbach przez kilka miesięcy to być może asfaltu z nowiutkiej asfaltowni zapragnie.

03-02-2010 00:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elprincipito
Niezarejestrowany

Tak to chęć przecięcia wstęgi się zemści na pomysłodawcy...
03-02-2010 09:37
degustator Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 7,125
Reputacja: 30
RE: ul.Okrzei
Nie no to że robią to dobrze , tylko nie wiem czy ta inwestycja była akurat priorytetem w naszym mieście ? Skoro Żyrardów mam przyciągać uwagę to robią i ulice , choć miała być robiona ulica Limanowskiego , Środkowa itd. Bo tam jest dziura na dziurze .Pisali kiedyś w lokalnej prasie że przeznaczają na to 7,5 ml zł i więc jeszcze maja z czego się rządzić nie :wink:

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA

[Obrazek: volvo.jpg]
03-02-2010 10:15
zbyszek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,670
Reputacja: 12

Jancio napisał(a):To zemsta za brak zgody na asfaltownie. Jak naród pojeździ po kocich łbach przez kilka miesięcy to być może asfaltu z nowiutkiej asfaltowni zapragnie.

To nie kocie łby a trelinka jest pod resztkami asfaltu. A z kąd pochodzi nazwa trelinka?

chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
03-02-2010 10:59
degustator Offline
Super użytkownik

Może od Trelińska :wink:

To jest ważne

03-02-2010 11:10
Anonymous
Niezarejestrowany

Nazwa pochodzi od nazwiska wynalazcy Władysława Trylińskiego, który w 1935 r. opatentował nawierzchnię z betonowych płyt sześciokątnych i był wynalazcą obecnie powszechnie używanych żelbetowych podkładów kolejowych.
03-02-2010 13:34
zbyszek Offline
Super użytkownik

brawo!

To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
03-02-2010 14:36
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,398
Reputacja: 14

Zbyszek napisał(a):
Jancio napisał(a):To zemsta za brak zgody na asfaltownie. Jak naród pojeździ po kocich łbach przez kilka miesięcy to być może asfaltu z nowiutkiej asfaltowni zapragnie.

To nie kocie łby a trelinka jest pod resztkami asfaltu. A z kąd pochodzi nazwa trelinka?
Trylinka :!: jest po jednej stronie, a po drugiej tłuczeń po zasypaniu wykopków.

03-02-2010 15:48
zbyszek Offline
Super użytkownik

Trylinka. Ale potocznie się mówi trelinka, tam skąd pochodzę tak się mówi. A tłuczeń to nie kocie łby! Big Grin Tzw.kocie łby to nawierzchnia z kamienia polnego układana ręcznie. O!

03-02-2010 15:59
rogacz
Niezarejestrowany

Tak czytam post otwierający temat i mi jedna odpowiedz przychodzi do głowy - zgłoś się do urzędu miasta do prezydenta Andrzeja Wilka Smile On ci wyjaśni drobiazgowo co gdzie kiedy i dlaczego Smile
03-02-2010 22:08
Pitt Bull
Niezarejestrowany

ul Okrzei jest rozkopana by samochody nie jeźdiły przeceż ma być deptakiem a po tych dziurach jeździć się nie da
03-02-2010 22:57
szofer
Niezarejestrowany

RE: ul.Okrzei
Moim zdaniem ulica w takim stanie, która jest remontowana powinna być zamknięta dla ruchu samochodów. Pozostawiając ją w takim stanie i umożliwiając ruch kołowy na takiej nawierzchni, władze powinny się liczyc z możliwymi awariami samochodów poruszających się po niej.
Związku z tym mam pewnego pomysłaSmile
Może wystąpić do naszych kochanych władz ze zbiorowym pismem(bo jedną osobę będą mieli w du....ie) o zwrot kosztów poniesionych za naprawę zawieszenia i podwozia w samochodach.?
Jest to realne czy raczej nie?
04-02-2010 08:09
degustator Offline
Super użytkownik

A swoje drogą dlaczego kocie łby a nie psie łby, albo krowie głowy .? :lol:

To jest ważne

04-02-2010 08:10
skarlet
Niezarejestrowany

Re: ul.Okrzei
szofer napisał(a):Może ktoś mnie oświeci, po co jest rozkopana ul.Okrzei?
Myśląc o remoncie i rozkopując ją przed samą zimą, jest to mało rozsądneSad
Raczej normalne, że będzie mróz, śnieg, deszcz itp.Prowadzenie remontu ulicy w takich warunkach jest niemożliwe.
A rozkopanie i zostawienie w takim stanie jak jest teraz jest pozbawione logicznego sensu!!!

Z punktu widzenia mieszkańca i użytkownika masz rację .
Natomiast wykonawca myślał ,ze uda się kontynuować rozpoczęte prace w miesiącach zimowych .Nie przewidział ,ze może być śnieżna zima ,tym bardziej ,ze od kilku lat nie mieliśmy tak dużo śniegu i tak mroźnej zimy.
Przebudowę ul Okrzei prowadzi się wieloetapowo w początkowej fazie wyremontowano i przełożono infrastrukturę biegnącą pod ulicą {jezdnia i chodnik},czyli przełożono stare rury gazowe i przyłącza elektryczne .Prace rozpoczęto na przełomie września i października i niestety nadeszła niespodziewanie zima i mróz Big Grin Big Grin Big Grin
04-02-2010 21:26
Rencista. Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,842
Reputacja: 7

Nie ma remontów dróg w mieście jest źle. Jest remont także jest źle. Na coś trzeba się w końcu zdecydować.

Middle aged.
05-02-2010 00:16
eltom Online
Administrator

Ilość postów: 14,748
Reputacja: 29

Ja wiem! Ja wiem!
Trzeba zrobić w końcu porządek z Kutnowską!

[Obrazek: eltomek.jpg]
05-02-2010 08:10
szofer
Niezarejestrowany

Rencista. napisał(a):Nie ma remontów dróg w mieście jest źle. Jest remont także jest źle. Na coś trzeba się w końcu zdecydować.
Nie wiem jak Ty ale ja tam nie widzę remontu, tylko rozwalona nawierzchnię i nic innegoSmile
Remont jest wtedy gdy pracują ludzie i maszyny.
Za remontowaniem ulic podpisuję się wszystkimi członkami jakimi mamSmile, ale rozwalenie ulicy i zostawienie jej na kilka miesięcy jest, nie mam innego słowa jak głupie.
Można było to zrobić przed zimą lub poczekać do wiosny.Na pewno stan ulicy przed remontem był dużo lepszy niż w chwili obecnej.
05-02-2010 08:17
skarlet
Niezarejestrowany

eltom napisał(a):Ja wiem! Ja wiem!
Trzeba zrobić w końcu porządek z Kutnowską!
Jeżeli już -to i z Dzikiewicza .Przecież to równoległa ulica .Osiedle domków powstało już ponad 25 lat temu -tak mi się wydaje i przez tyle lat brak dróg?Odszukaj swojego radnego i zaproś go na spacer jak śnieg się zacznie topić. Big Grin Big Grin Big Grin Obiecywał to niech teraz zobaczy jak dotrzymał słowa.
05-02-2010 08:25
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.