[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • ...
  • 65
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Ulica Okrzei - reprezentacyjny deptak z fontannami w Żyrardowie

RE: ul.Okrzei

Ta kostka, to może po to żeby ją udeptać? Smile
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Czy ktoś wie dlaczego tak w ogóle nie zdecydowano o położeniu takiej równej, ładnej kostki np. jak przy 1 Maja?(jaka jest na większości deptaków)
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Ktoś wie na pewno, ale czy nam powie? Watpię. Dla mnie, to ktoś chciał "opchnąć" niechodliwy towar i trafiła się okazja...
Ciekawe, ile lat gwarancji będzie po ułożeniu tej kostki?
Może się okazać, że na przyszły rok, po zimie, wyleci z podłoża.
Możliwe, ze wtedy wyląduje przez okno w pokoju na 1 piętrze pewnego budynku Wink I tak, po kolei każda wypadnięta Big Grin
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

O du..e potłuc cały ten deptak.Byłoby lepiej wyremontować to co było + budynki,które się sypią i git.
A teraz co :budynki w ruinie pasują tam jak świni siodło + super fontanny + kostka brukowa,po której lansująca się po deptaku kobitka nie przejdzie.
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

(02.12.2010 13:07 )eltom napisał(a): Ktoś wie na pewno, ale czy nam powie? Watpię. Dla mnie, to ktoś chciał "opchnąć" niechodliwy towar i trafiła się okazja...
Ciekawe, ile lat gwarancji będzie po ułożeniu tej kostki?
Może się okazać, że na przyszły rok, po zimie, wyleci z podłoża.
Możliwe, ze wtedy wyląduje przez okno w pokoju na 1 piętrze pewnego budynku Wink I tak, po kolei każda wypadnięta Big Grin

Z tego co wiem ta kostka granitowa, z której robiona jest Okrzei, jest droższa od zwykłej betonowej, bo granit to naturalny kamień. Kwestia myślę właściwego ułożenia. Na pewno trudniej ją ułożyć niż prostą i gładką. Ale widać nie każdy umie ją układać i dlatego wygląda, jak wyglądaConfused. Tzn nie raz szedłem po takiej kostce, ale była ułożona równo a nie tak jak u nas, że można się potknąć i wybić zęby. To pewnie umiejętności tej firmy i tyle.
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Widziałam tego typu kostkę, ale stosowaną jako element bardziej dekoracyjny (jakieś niewielkie ścieżki w parkach, wykończenia na deptakach itp ) Smile - a nie na tak dużych powierzchniach.Ciekawe co dalej, jeżeli to wina złego ułożenia - będą zrywać i od nowa?
Pati
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

A ja dziś się spotkałem z pochlebną opinią o naszym deptaku.Tyle że musiałem szybko zakończyć rozmowę bo mnie szlak by trafił.A nie wypadało Wink To pewnie był ktoś z rodziny .....Big Grin
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Musimy chyba poczekać do wiosny, na zakończenie tej inwestycji.
Middle aged.
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Nie chyba, a na pewno . . .
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

pytanie...do ktorej wiosny...bo jesli beda zdejmowac i ukladac kostke, budowac i rozbierac fontanny, nasadzac i wykopywac rosliny w klombach to moze chwilke sie z tym zejsc
tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

(03.12.2010 01:39 )Rencista. napisał(a): Musimy chyba poczekać do wiosny, na zakończenie tej inwestycji.
Znów zima wykonawcę zaskoczyła Wink
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Ja rozumiem, że za niedotrzymanie terminu zakończenia prac będą jakieś kary umowne?
Czy znów prezydent zaordynuje zwolnienie od podatku?
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

(02.12.2010 13:07 )eltom napisał(a): Ktoś wie na pewno, ale czy nam powie? Watpię. Dla mnie, to ktoś chciał "opchnąć" niechodliwy towar i trafiła się okazja...
Ciekawe, ile lat gwarancji będzie po ułożeniu tej kostki?
Może się okazać, że na przyszły rok, po zimie, wyleci z podłoża.
Możliwe, ze wtedy wyląduje przez okno w pokoju na 1 piętrze pewnego budynku Wink I tak, po kolei każda wypadnięta Big Grin

Święte słowa, polecam rządzącym, te wątpliwości
(02.12.2010 15:08 )kaja napisał(a): O du..e potłuc cały ten deptak.Byłoby lepiej wyremontować to co było + budynki,które się sypią i git.
A teraz co :budynki w ruinie pasują tam jak świni siodło + super fontanny + kostka brukowa,po której lansująca się po deptaku kobitka nie przejdzie.

Święte słowa, polecam te krytyczne uwagi nie węzmą pod uwagę i rozwagę. Póki jeszcze czas !!
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Dzieje się coś na Okrzei? Dawno już tam nie byłem.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Tak. miejsca parkingowe odśnieżają.Smile
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

wszystko stoi, niektórym "w gardle"
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Włodarzom zachciało się deptaku, i czy to się komuś podoba lub nie, pomijając już jego ogromny koszt, to będą go mieć. Nie będę już wypowiadać się pod kątem jego wykonania, terminów, kar, a wyłącznie samego wyglądu. Co zrobią władze, jeśli zaraz po jego otwarciu znajdzie się chętny by tam się budować czy remontować...? Wszyscy dobrze wiemy, jak (idąc od 1 Maja) wyglądają budynki a także place po prawej strona Okrzei. Co wtedy zrobi magistrat, gdy wzdłuż deptaka pojawią się ogrodzenia, wykopy i sprzęt budowlany? Czy któryś z decydentów brał to pod uwagę? Przecież ta ulica - aby wyglądać o niebo lepiej - musi zastać szybko zabudowana na całym jej odcinku począwszy na 1 Maja a skończywszy na Al. Partyzantów. Obecny jej wygląd to..hmmm... Czy warto było to robić? A może będzie tak, że władze naszego grodu – na oficjalne otwarcie deptaka -pozasłaniają wstydliwe miejsca wysokimi płotami na których będą wisieć reklamy np. ”Murowanych Klimatów”.
"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

www.kontrowersje.net
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

wszystko to prawda,
tylko moje pytanie brzmi:
ile kosztuje deptak, dzisiaj?
ile kosztuje umowa kredytowa z bankiem?
ile bedzie wynosił całkowity koszt budowy tej ulicy-deptaka?
czy wykonawca zapłacił już jakieś kary za przekroczenie terminu?
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

A ja mam tylko jedno pytanie, kiedy oni to qwa skończą ?
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • ...
  • 65
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Przebudowa ulicy Szarych Szeregów Szperacz 4 177 12.04.2024 13:19
Ostatni post: Voj4k
  Park Seniora - Tężnia Solankowa eltom 26 1 727 11.04.2024 18:54
Ostatni post: Szperacz
  Koścół farny w stylu neogotyckim - parafia Matki Bożej Pocieszenia belin 50 2 932 11.04.2024 12:48
Ostatni post: Szperacz
  Dworzec kolejowy w Żyrardowie - wszystko na temat stacji PKP dr_niziołek 49 3 011 10.04.2024 21:27
Ostatni post: Szperacz
  Odkryty basen w Żyrardowie - nowy przy ul. Farbiarskiej BUDUJĄ W ZŁYM MIEJSCU teqton 21 1 891 10.04.2024 17:33
Ostatni post:
Exclamation Drewniany pomost - trasa spacerowa wzdłuż rzeki Pisi Gągoliny - kładka edukacyjna Szperacz 24 2 223 09.04.2024 22:52
Ostatni post: Szperacz
  Wycinka lasu. Stańczyk 76 2 336 30.03.2024 06:42
Ostatni post:
  Obwodnica Żyrardowa DK50 - budowa bieżące informacje i wypadki 1 371 34 624 25.03.2024 20:08
Ostatni post: Szperacz
  Wieża ciśnień w Żyrardowie teqton 14 998 16.03.2024 23:04
Ostatni post: Szperacz
  Komunikacja Miejska - linie autobusowe obsługiwane przez PKS Grodzisk Maz. matmi 300 12 457 09.03.2024 08:34
Ostatni post: Szperacz
Star Odsłonięcie Macewy Pamięci w Żyrardowie - YouTube Szperacz 2 125 24.02.2024 00:37
Ostatni post: belin
Star Budowa ulic Wrzosowej i Witosa - opis co będzie budowane Szperacz 5 474 23.02.2024 17:35
Ostatni post: Szperacz
  Budowa nowej hali sportowej przy Szkole nr 7 w Żyrardowie belin 4 266 14.02.2024 15:51
Ostatni post: belin
  Budowa ulicy Strażackiej belin 1 125 09.02.2024 01:29
Ostatni post: 0bcy
  Korek na Jaktorowskiej do wjazdu pod tunel - budowa wiaduktu lub pas do skrętu 70 4 285 08.02.2024 11:01
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

7 gości