[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • ...
  • 65
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Ulica Okrzei - reprezentacyjny deptak z fontannami w Żyrardowie

RE: ul.Okrzei

To zależy od tego jak szybko przyjdzie zima. Tej nocy były przymrozki, a ta co już jest też będzie bliższa zimie niż latu. Jeżli mają to zrobić byle jak to niech to lepiej robią do czerwca 2011.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

przeciez wszystko ma byc gotowe na euro2012...)))))
tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

aaaa...bo ten deptak to ma być ten kilometr autostrady co budują za miliony ojro tak?Big Grin
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz

Ul. Okrzei - jedna wielka kałuża

Witam,

Padający deszcz ma to do siebie, że pokazuje niedoskonałości robionych dróg, mam na myśli oczywiście kałuże. Dziś niestety ulica Okrzei wyglądała jak jedna wielka kałuża, składająca się z mniejszych kałuż położonych blisko siebie. Akurat ta nowo wybudowana część z tej malutkiej eleganckiej kosteczki. Miałam to nieszczęście, że szłam na ulicę Narutowicza akurat ulicą Okrzei. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby tamtędy iść! No i niestety miałam pecha, bo samochód wjechał w jedną z tych kałuż w tej ślicznie ułożonej kostce, że ochlapał nie tylko mnie, ale i idące obok osoby. Powinniśmy udać się teraz chyba do wykonawcy tej ulicy z pretensjami. Albo może do urzędu i panującego tam pana prezydenta, że wciąż nic z tym,a raczej z tą firmą, nic nie robi. Nie trzeba być do jasnej anielki fachowcem, żeby stwierdzić że to jedna wielka partanina i pieniądze wywalone w błoto, a oczy urzędników patrzą i nic nie widzą. Flaki mi się wywracają jak myślę, że my wszyscy mamy jeszcze spłacać kredyt zaciągnięty na spłatę tej ulicy. Brawa dla decydentów w naszym mieście. No i oczywiście dla tego wykonawcy za tak cudnie wykonaną pracę. Ciekawe jak będzie wyglądał odbiór tej ulicy? A właśnie, czy czasem nie minął już termin jej skończenia? Coś chyba czytałam w Życiu Żyrardowa kiedyś, że prace miały trwać rok. Jak w listopadzie w zeszłym roku rozgrzebali, to chyba powinni już skończyć, co? Ciekawe jak wygląda postępowanie za nieterminowe wykonanie jakiś robót? Kara pieniężna? Może to jakiś zastrzyk gotówki dla tak zadłużonego miasta jak nasze. A swoją drogą z tego co pamiętam, to moją ulicę Piastowską też robiła ta sama firma, co i Okrzei. Niestety na skrzyżowaniu z Żeromskiego też było wielkie zalewisko wody przez bardzo długi czas na nowo położonym asfalcie. Ale ulicę i tak odebrano, a że potem mieszkańcy wpadali po kostki w wielką kałużę, to już inna sprawa. Ciekawe rzeczy dzieją się w tym naszym mieście. Zastanawiam się tylko o co tu chodzi? Czy to wina, że dopuszcza się do przetargów takie firemki co to kupią jakiś sprzęt i myślą, że są firmami drogowymi z prawdziwego zdarzenia, albo wina "fachowców" pracujących w urzędzie i zajmujących się tym i podobnymi tematami technicznymi w naszym mieście. Boże, chyba jedyna nadzieja w tych wyborach, może to coś zmieni w naszym mieście. Ku przestrodze, omijajcie ulicę Okrzei jak pada deszcz. W zasadzie jak nie pada to też omijajcie, bo łatwo się potknąć i walnąć zębami w chodnik.

Pozdrawiam Was z nadzieją w sercu na lepsze czasy :-). Oby zaczęły się już 21 listopada :-)
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Ten deszcz był na zamówienie. Sprawdzali co poprawić Wink
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Jakie kary ? Machpol sam kredytuje tą budowę godząc się na odroczoną zapłatę .
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Koper, w dzisiejszych czasach żaden zleceniodawca nie zapłaci dopóki robota nie zostanie zrobiona. Ty też nie zapłacisz np malarzowi dopóki nie pomaluje Ci ładnie pokoju, czyż nie tak :-)? Więc ciężar finansowy każdy wykonawca bierze na siebie, także firma od Okrzei najpierw wykłada swoją kasę a potem otrzymuje zapłatę. Łaski nie robi. Jak malarz źle Ci pomaluje, to dopóki nie poprawi, to pewnie kasy nie ujrzy a jak malowanie ciągnie się przez kilka miesięcy zamiast skończyć przez miesiąc, bo nie dotrzymał umowy, to co wtedy? Ciekawe jaki będzie tego finał na Okrzei?
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Nie bądźmy od razu czarnowidzami.
W UM sporo prawników pracuję a więc możemy założyć że interesy miasta zostały solidnie w umowie z wykonawcą zabezpieczone.
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

(04.11.2010 22:45 )Koper napisał(a): Jakie kary ? Machpol sam kredytuje tą budowę godząc się na odroczoną zapłatę .

Koper nie tak. Bank na bieżąco płaci Machpolowi za wykonane etapy, a w przyszłym roku Miasto będzie płacić Bankowi.
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Dla jasności, z naszych podatków.
Middle aged.
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Witam. Ja osobiście jestem przeciwny deptakowi na Okrzei i uważam, że należy go zdeptać! Bo nie powiem, że zmieszać z błotem z uwagi na remont tamtejszej drogi Tongue
MK
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

No co ty Macieju??? Miasto spore i powinniśmy mieć jakiś deptak w miejscu takim. Jedynie ja mam mieszane uczucia co do wykonania i samego projektu.Sad
Wszystko szare , parę krzaków , SMUTNIE . I już teraz przejeżdżając trzęsie jak po starym bruku . A kobitkom na obcasach współczuję Big Grin
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Ale może właśnie o to chodzi Big Grin
Wracamy do korzeni Tongue
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

A następnie wszystko wyburzymy, zaorzemy i znów będziemy mieli Rudę Guzowską
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

(13.11.2010 23:46 )MaciejKlociński napisał(a): Witam. Ja osobiście jestem przeciwny deptakowi na Okrzei i uważam, że należy go zdeptać! Bo nie powiem, że zmieszać z błotem z uwagi na remont tamtejszej drogi Tongue
MK

Jak będzie już działać fontana to będziesz mógł tam urządzać niedzielne koncerty promocyjne. Smile
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Jaki to deptak? Dziś widziałem tam sznur samochodów... ech te pomysły władz...
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

(14.11.2010 21:27 )eltom napisał(a): Jaki to deptak? Dziś widziałem tam sznur samochodów... ech te pomysły władz...
Tyż prowda. Przeca tam jest jedna zatoka do parkowania obok drugiej. Bedziemy sobie deptać po deptaku robiąc slalom gigant pomiedzy samochodami. W ten sposób nardziła sie nowa świecka tradycja.
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

I co gorsza, końca nie widać Sad Obraz nędzy i rozpaczy...


[Obrazek: attachment.php?aid=1117]


Ciekawe jest również, co dalej będzie z takimi kwiatkami?


[Obrazek: attachment.php?aid=1118]




Fotki wykonane dziś.


Załączniki Obrazki
IMGP7158.jpg    IMGP7159.jpg   
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

Wizualizacja jest taka piękna Tongue
Odpowiedz

RE: ul.Okrzei

"Miałem sen, piękny sen ......"

Teraz na ulicy Okrzei musimy wrócić do tego. Ładniej było Big Grin


Załączniki Obrazki
skanuj.jpg   
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • ...
  • 65
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Przebudowa ulicy Szarych Szeregów Szperacz 4 177 12.04.2024 13:19
Ostatni post: Voj4k
  Park Seniora - Tężnia Solankowa eltom 26 1 728 11.04.2024 18:54
Ostatni post: Szperacz
  Koścół farny w stylu neogotyckim - parafia Matki Bożej Pocieszenia belin 50 2 932 11.04.2024 12:48
Ostatni post: Szperacz
  Dworzec kolejowy w Żyrardowie - wszystko na temat stacji PKP dr_niziołek 49 3 011 10.04.2024 21:27
Ostatni post: Szperacz
  Odkryty basen w Żyrardowie - nowy przy ul. Farbiarskiej BUDUJĄ W ZŁYM MIEJSCU teqton 21 1 892 10.04.2024 17:33
Ostatni post:
Exclamation Drewniany pomost - trasa spacerowa wzdłuż rzeki Pisi Gągoliny - kładka edukacyjna Szperacz 24 2 223 09.04.2024 22:52
Ostatni post: Szperacz
  Wycinka lasu. Stańczyk 76 2 336 30.03.2024 06:42
Ostatni post:
  Obwodnica Żyrardowa DK50 - budowa bieżące informacje i wypadki 1 371 34 625 25.03.2024 20:08
Ostatni post: Szperacz
  Wieża ciśnień w Żyrardowie teqton 14 998 16.03.2024 23:04
Ostatni post: Szperacz
  Komunikacja Miejska - linie autobusowe obsługiwane przez PKS Grodzisk Maz. matmi 300 12 460 09.03.2024 08:34
Ostatni post: Szperacz
Star Odsłonięcie Macewy Pamięci w Żyrardowie - YouTube Szperacz 2 125 24.02.2024 00:37
Ostatni post: belin
Star Budowa ulic Wrzosowej i Witosa - opis co będzie budowane Szperacz 5 474 23.02.2024 17:35
Ostatni post: Szperacz
  Budowa nowej hali sportowej przy Szkole nr 7 w Żyrardowie belin 4 266 14.02.2024 15:51
Ostatni post: belin
  Budowa ulicy Strażackiej belin 1 125 09.02.2024 01:29
Ostatni post: 0bcy
  Korek na Jaktorowskiej do wjazdu pod tunel - budowa wiaduktu lub pas do skrętu 70 4 285 08.02.2024 11:01
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

8 gości