[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

#1

Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

Mam na imię Karolina, jestem tegoroczną maturzystką.
Chętnie przyjmę pracę w charakterze opiekunki przedszkolaka lub ucznia szkoły podstawowej.

W ramach obowiązków oferuję opiekę nad dzieckiem w godzinach popołudniowych, najlepiej kilka godzin dziennie, kilka razy w tygodniu (w miarę możliwości od razu po szkole lub wieczorami),
możliwość odbioru ze szkoły/ przedszkola,
doprowadzenie do domu,
odgrzanie posiłku,
pomoc przy lekcjach/ zabawę,
spacery.
W grę wchodzą jednorazowe wizyty w razie potrzeby- kiedy potrzebujesz gdzieś wyjść, a nie masz z kim zostawić dziecka.
Jestem też w stanie zrobić zakupy i posprzątać.
W weekendy mogę zająć się dzieckiem dłużej.

Stawka do uzgodnienia w zależności od wymagań i czasu pracy.
Odpowiedz
#2

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

a jak stawka interesuje?? bo może ja będę chętny.
Odpowiedz
#3

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

5 może 6zł/h, nie wymagam więcej......dodano...
Teq, dziękuję za pomoc... Problem jest z tym rannym prowadzeniem do szkoły, bo ja niestety mam od 8 zajęcia a to jest dla mnie drugi koniec miasta (Batorego/Sikorskiego)... nie wyrobię do szkoły.
Odpowiedz
#4

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

to ja teraz doświadczonej opiekunce płacę 5 zł Big Grin
Odpowiedz
#5

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

No to tania ta opiekunka. ;] Oferty pracy doświadczonych opiekunek wahają się od 7/8 zł minimum, więc 5zł przy osobie młodej to opcja najlepsza. Licząc, że jest to praca dodatkowa, to i tak kilka godzin na dzień nie daje kokosów. Dogadać się można zawsze, ale najpierw chciałabym wiedzieć więcej o tym z kim miałabym pracować, jaki byłby mój zakres obowiązków itp.
Odpowiedz
#6

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

ja też płace opiekunce 5zł za godzinę Smile teraz jak ktoś sobie chce dorobić do emerytury czy renty dodatkowo, to taka prawda, że tyle biorą Smile moja sąsiadka odbiera dziecko i zaprowadza do domu za 3,5 zł Smile
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
#7

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

wyzyskiwacze. Postawcie sobie pytanie czy byście to robili za taka stawke .
Odpowiedz
#8

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

wiesz co chyba trochę przesadzasz.. 5zł za godz to jest mało? a masz odb tylko dziecko i z nim posiedzieć 2 godzinki.. swoje dzieci masz odchowane, siedzisz w domu masz mnóstwo czasu więc chyba dobrze, że nie siedzą nie marudzą jak im źle jacy sa pokrzywdzeni bo maja małe renty tylko robią coś w tym kierunku, żeby było im lżej a przy okazji sobie pomagają Big Grin ja pamiętam swoją 1wsz pracę gdzie zaczynałam od 4 zł/godz i zapier**** jak murzyn... więc taka praca jak ta to raj Big Grin
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
#9

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

Malyna,murzyni teraz zarabiają w euro Big Grin A tak naprawdę 5zł na godzinę to nie jest mało tylko bardzo mało.Ale takie są Polskie realia.Może lepiej się poczujemy gdy przeliczymy złotówki na ruble.
Odpowiedz
#10

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

Ja chodząc do szkoły średniej i dorabiając sobie na nockach w hipermarketach miałem 6 zł brutto na godzinę Big Grin I całą noc się zapierdzielało przy wykładaniu towarów na półki ;/
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#11

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

Ale za to ze sklepu wychodziłeś obładowany Big Grin
Odpowiedz
#12

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

5 zł za 10 min pracy jest dla mnie dużo, tak jak w moim przypadku opiekunka idzie do przedszkola (mieszka ulice przed przedszkolem) odbiera dziecko i przyprowadza je do domu (dwie ulice od przedszkolaSmile więc mówcie co chcecie ale z poślizgiem zajmuje to 15 min Smile 7zł biorą opiekunki z referencjami itd, a i też nie zawsze ja mam na sąsiednim podwórku panią z wykształcenia przedszkolankę która sobie od czasu do czasu dorabia na pilnowaniu i chodzi nawet za 4 zł. W domu tego nie wysiedzi. Smile ja tam jak miała bym taka okazję to sama bym w weekend pilnowała, zwłaszcza że sama mam Wikę i miała by towarzystwo Smile
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
#13

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

(22.02.2012 09:50 )MALYNKA napisał(a): 5 zł za 10 min pracy jest dla mnie dużo, tak jak w moim przypadku opiekunka idzie do przedszkola (mieszka ulice przed przedszkolem) odbiera dziecko i przyprowadza je do domu (dwie ulice od przedszkolaSmile więc mówcie co chcecie ale z poślizgiem zajmuje to 15 min Smile 7zł biorą opiekunki z referencjami itd, a i też nie zawsze ja mam na sąsiednim podwórku panią z wykształcenia przedszkolankę która sobie od czasu do czasu dorabia na pilnowaniu i chodzi nawet za 4 zł. W domu tego nie wysiedzi. Smile ja tam jak miała bym taka okazję to sama bym w weekend pilnowała, zwłaszcza że sama mam Wikę i miała by towarzystwo Smile

Jest inne rozwiązanie na towarzystwo dla Wiki Wink Tylko się pospiesz.bbbb
Odpowiedz
#14

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

Deguś , nie stac by mnie było na płacenie opiekunce za 2 dzieci Tongue Big Grin
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
#15

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

5zł to mało, bardzo mało.... nie dorabiałabym gdybym nie musiała, ale jak nie mam na wpisowe na uczelnie kasy, to muszę odłożyć póki czas. 600zł z nieba nie wezmę, a nikt mnie nie przyjmie do pracy jeszcze, bo nie mam do końca kwietnia ukończonej szkoły... ;/

MALYNKA, jak to 15 minut pracy to co innego... ja dysponuję popołudniami i to byłoby kilka godzin i nie tylko odprowadzenie do domu... więc 5zł czy np 3zł za godzinę to dla mnie spora różnica. No i ja nie mam ŻADNEGO źródła dochodu, nie jestem na rencie ani też emeryturze.

A pieniądze muszę zebrać... Bo inaczej nie pójdę na żadne studia i prócz pracy fizycznej mi nie pozostanie.
Odpowiedz
#16

RE: Opieka nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym

dlatego, ja mam inną sytuację i inaczej na to patrze Big Grin ale jak by mi sie trafiła okazja nawet za 4 zł to bym skorzystała, bo to w sumie żadna praca a raczej przyjemnośc Tongue hmmm zależy od dziecka w sumie Tongue Kalrepo mam nadzieję, że coś uda ci się znaleźć ale ciężko będzie Sad ja ci proponuje powiesić ogłoszenie w szkole jakiejś i przedszkolu Smile
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hodowla gołębi Żyrardów belin 7 1 540 02.02.2024 21:50
Ostatni post: Szperacz
  Jak zdradzają Żyrardowianki - Detektyw Żyrardów belin 2 341 04.12.2023 03:34
Ostatni post: Szperacz
Information Strociel fortepianów Żyrardów Szperacz 0 157 24.11.2023 15:07
Ostatni post: Szperacz
  Łowienie ryb w Żyrardowie i okolicach - koło PZW Żyrardów belin 21 2 445 18.11.2023 16:19
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Oferty serwisów randkowych z Żyrarardowa bez rejestracji Szperacz 12 890 03.09.2023 13:24
Ostatni post: Szperacz
Star Asteroid 349 Dembowska (1892 T) Rise and Set from Żyrardów Poland Szperacz 0 144 07.02.2023 01:42
Ostatni post: Szperacz
  Magnetowid. zbyszek 10 483 12.01.2023 18:31
Ostatni post:
  Pokazy garnków w Żyrardowie - rozdawanie fantów wątpliwe okazje płatne 97 7 063 04.12.2022 11:06
Ostatni post: belin
Star Zegarmistrz w Żyrardowie Warsaw Watch Clinic, Żyrardów Szperacz 1 288 12.08.2022 15:16
Ostatni post: belin
  Szewc w Żyrardowie 23 1 348 09.07.2022 14:14
Ostatni post: Szperacz
  Prawnik/prawo rodzinne/pilne NataliaxLd 1 250 22.06.2022 08:41
Ostatni post: belin
  Adwokat Żyrardów do spraw rodzinnych 6 981 13.04.2022 17:05
Ostatni post:
Star Szkoły Językowe angielski Żyrardów - wyszukiwarka Szperacz 0 208 12.04.2022 11:38
Ostatni post: Szperacz
Star Odtrucie alkoholowe Żyrardów - Grupa Medialna Narew Szperacz 0 216 16.02.2022 07:50
Ostatni post: Szperacz
Star Drewno opałowe - sosna Żyrardów, Skiernewice Skierniewice • OLX.pl Szperacz 0 396 16.02.2022 07:50
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości