[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 15
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

ZIMA W NASZYM MIESCIE

#1

ZIMA W NASZYM MIESCIE

Przyłączyłam się do akcji pomagania bezpańskim kotom.Pod moim blokiem jest ich sporo .Jest zimno a zwierzaki mają schronienie w pergoli przy śmietniku ,żeby przeżyły trzeba je karmić.Nie mogę im dać schronienia w domu ,ale mogę choć trochę pomóc.
PRZYŁĄCZCIE SIĘ I WY  Exclamation
Odpowiedz
#2

 

U mnie w piwnicy blokowej zimują cfaniaki Wink Ale jak widzę sąsiadki je intensywnie podkarmiają, sam nawet czasami coś im dam.
Odpowiedz
#3

 

Zmienilam temat na bardziej ogólny .
Dziś dopiero zobaczyłam jak wygląda nasze miasto zimą .
Dramat -długie sople lodu zwisają z dachów budynków ,nawet nasz UM ma taką ozdobę . Strach pomyśleć co się stanie jak sople zaczną spadać i co może się stać!
Bezrobocie ,a chodniki nie odśnieżone,ludzie brną po brei błota ze śniegiem.Tak jest prawie w całym mieście .
I po raz kolejny byliśmy przygotowani DO ZIMY ,ale jak ją już mamy to okazuje się ,ze przygotowania żadnego nie ma.
Nie trzeba pytać które budynki w mieście są prywatne bo to widać na ulicy.Właściciele posesji sprzątają i odśnieżają -reszta czeka do wiosny!
Odpowiedz
#4

 

Dlatego SM powinno mandatami nagradzać tych co do wiosny czekają Wink
Odpowiedz
#5

 

Ja dziś cały dzień jeżdżę na łopacie , i tez mi się to nie podoba że jeśli chodzi właścicieli prywatnych posesji to wiedzą jak karać . A całe miasto jest zasypane , na chodnikach jest tylko lekko odgarnięte .A co z tym śniegiem zepchniętym przez pługi na pobocze ,to się nawarstwia i jeszcze parę dni i nie będzie gdzie tego spychać .Co w tedy ?
Odpowiedz
#6

 

Zastanawia mnie jedno -co będzie się działo jak to wszystko zacznie się topić .Studzienki pozapychane ,bo nikt o nie nie dba .My na forum mamy Wioslarza ,a on ma dobre serce to popłyniemy ulicami ,ale co z resztą mieszkańców,a będzie druga Wenecja .Eltom będzie na Kutnowskiej miał areszt domowy ,ja na Dzikiewicza też nie dojadę to dzieciarnia do szkół nie będzie chodziła i wszyscy będą bardzo szczęśliwi.Śniegu przybywa z dnia na dzień i co?
Wcześniej pisałam ,że mam depresję zimową i włączyło mi się "narzekactwo"

KURDE NIECH ODPOWIEDNIE SŁUŻBY SIĘ OBUDZĄ !!!
Odpowiedz
#7

 

Zimo Wy.......aj i wszyscy będą zadowoleni Wink
Odpowiedz
#8

 

Co to za porządki, że odśnieżyli sąsiednie ulice, a mojej nie?
Przejechać nie można. Tak się dba o mieszkańców Żyrardowa?
Odpowiedz
#9

 

Właśnie wczoraj jak wracaliśmy z placu Jana Pawła ze światełka to po kostki śniegu na chodnikach kto tego pilnuje .A właścicieli posesji to za nie odśnieżanie najlepiej zlinczować i karać .Ja rozumiem że to jest ciężka praca a śnieg sypie i sypie ale ja tez już nie mam siły walczyć z tym odśnieżaniem .Ale ja muszę bo jak ktoś złamie nogę to będę becelował nie :x A twoja ulica Eltom to rzeczywiście jest zaje..... konkretnie , ale gdzie twoi sąsiedzi ?Im to nie przeszkadza ! Dzwonić i pisać .
Odpowiedz
#10

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Wy tylko narzekać umiecie Big Grin Zima jest po to żeby padał śnieg Big Grin Jak śnieg będzie padał w lato to  narzekajcie ile wlezie Big Grin A teraz trza się cieszyć Big Grin

Zimowy Żyrardów Koścół.jpg    Zimowy Żyrardów mostek.jpg    Zimowy Żyrardów Park.jpg    Zimowy Żyrardów kładka.jpg   
Odpowiedz
#11

 

Ja się będę cieszył jak ktoś za mnie będzie latał z łopatą, a ty cwaniaku nawet przed klatką sam nie odśnieżasz Big Grin Ale fotki są ok Wink
Odpowiedz
#12

 

Deguś jak byś bliżej mieszkał byśmy się pewnie dogadali bo ja lubię odśnieżać Big Grin
Odpowiedz
#13

 

Problem nie odsnieżanych chodników jest wszędzie, to nie jest jedynie domena Żyrardowa. W Wawie jest bardzo podobnie i Miedzyborowie gdzie obecnie mieszkam też, są gospodarze którzy siadają na łopacie a są i tacy którzy nie siadają. W takich przypadkach zostają mandaty. Co zrobić gdy chodnik leży przy jakiejś instytucji państwowej np. szpitalu czy szkole i nigdy nie jest odśnieżany. Człowiek lawiruje po ulicy między samochodami.
Zima jest piękna ale uciążliwa.
Dziś na stacji musiałem z rozpędu wbić się w zaspę inaczej bym nie zaparkował. Dobrze że nic nie było pod śniegiem choć tego nie wiem, dowiem się jak wrócę. Dziś na farcie wziąłem łopatę do samochodu.
Odpowiedz
#14

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Tak wyglądają nasze ulice w centrum miasta.
Odpowiedz
#15

 

Ulice są w miarę dobre Big Grin Masakra jest na chodnikach Tongue Dziwie się że miasto z tym nie walczy Smile
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#16

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

DZIŚ COŚ POZYTYWNEGO!
W mieście trwa akcja usuwania sopli i nawisów śnieżnych.
Odpowiedz
#17

 

No cacy Smile Żeby tylko linii nie pozrywali Big Grin
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#18

 

Wczoraj po 24 na wschodzie na wprost kauflandu śnieg zbierali i wywozili.
Odpowiedz
#19

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

A tak pracują żyrardowscy sklepikarze
Odśnieżanie sklepu.jpg   
Odpowiedz
#20

 

To dobrze Smile I ten sklepikarz może być dumny ze jest wzorem dla innych leniuchów Smile
Odpowiedz
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 15
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fentanyl: dopalacze i narkotyki w Żyrardowie - informacje 177 7 193 1 godzinę temu
Ostatni post: belin
  Wykwit patologii w Żyrardowie -tak czy nie [oddzielony] Znów śmieci w lesie 5 312 17.04.2024 21:39
Ostatni post:
  Pieszy wpadł pod pociąg - wypadek lub samobójstwo - wątek zbiorczy jaga20001 53 3 499 07.04.2024 21:56
Ostatni post: belin
  Problem alkoholizmu - swobodna całodobowa dostępność wódki i innych alkoholi 113 3 405 04.04.2024 09:12
Ostatni post: belin
  Spalarnia śmieci i odpadów medycznych w Żyrardowie Krzysztofa Rdesta firma EMKA S.A. 666 18 063 28.03.2024 18:42
Ostatni post:
Star Pobity NA KOMENDZIE POLICJI ratownik medyczny z Żyrardowa Szperacz 6 435 27.03.2024 19:11
Ostatni post:
  Mieszkania komunalne w Żyrardowie i ich wykup 86 4 037 26.03.2024 14:09
Ostatni post: Szperacz
Star Kierowca po żyrardowsku pijany lub na haju i bez prawa jazdy - wątek zbiorczy belin 27 1 136 25.03.2024 12:19
Ostatni post:
  Ambulans do poboru krwi w Żyrardowie zwykle na pl. JPII 74 2 995 24.03.2024 17:01
Ostatni post: Szperacz
Star Pijany na rowerze skończył mandatowo - wątek zbiorczy Szperacz 6 267 23.03.2024 10:08
Ostatni post: belin
  Poszukiwany zaginiony Osoby poszukiwane przez Policję 147 4 582 19.03.2024 19:16
Ostatni post: belin
Rainbow Zarzuty dla gangu za strzały w Żyrardowie. Zginął 20-letni mężczyzna potem grożono Szperacz 52 3 517 18.03.2024 19:47
Ostatni post:
  Garaż w Żyrardowie sprzedam kupię 1 200 17.03.2024 02:48
Ostatni post: Szperacz
  Wiosna w Żyrardowie - topienie Marzanny. Stańczyk 263 7 342 15.03.2024 19:38
Ostatni post: Szperacz
Star Tajemnicze urządzenia na ulicach m.in Żyrardowa - iBeacon Szperacz 1 106 14.03.2024 23:40
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości