[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 15
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

ZIMA W NASZYM MIESCIE

#61

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

(16.02.2010 12:05 )Rencista. napisał(a): Zima, jak widać stara się przypomnieć o sobie, abyśmy ją na długo zapamiętali. Narzekają wszyscy dookoła. Pomimo tego powinniśmy być pozytywnie nastawieni . Wiosna już tuż, tuż.
Ale chyba tylko kalendarzowa Wink w tv podawali że zima ma u nas gościć do połowy kwietnia Confused
Odpowiedz
#62

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

No to nici z lanego Poniedziałku Sad potem 6 miesięcy bez śniegu i co ? Big Grin
Odpowiedz
#63

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

(16.02.2010 12:05 )Rencista. napisał(a): Wiosna już tuż, tuż.
Rencisto a wyobrażasz sobie jak już przyjdzie wiosna i te wszystkie góry śniegu popłyną ulicami i chodnikami? Wtedy to dopiero zacznie się płacz i zgrzytanie zębów! Ja tam wskoczę w gumofilce i jakoś na PKP dotrę.Tongue
Ale piękne panie w swoich bucikach będą po kostki w całkiem zimnej wodzie. Oj, wtedy będą z rozrzewnieniem wspominać śnieg!Big Grin
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#64

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Andreas !!! Daj się lubić -my chcemy wiosnę .Mam dosyć śniegu i sopli zwisających z dachów.Śnieg zginie woda wsiąknie i jakoś to będzie ,mam dosyć łopat i odśnieżania.
Odpowiedz
#65

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Precz ze śniegiem!!! Zimo precz!!!!Angry
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#66

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

(16.02.2010 19:25 )skarlet napisał(a): Andreas !!! Daj się lubić -my chcemy wiosnę .
Skarlet, ja tylko chciałem pokazać, że ludzie zawsze będą narzekali na pogodę. Przecież to już klasyka doskonale widoczna np. u dyżurnych zapowiadaczy pogody w telewizji – kiedy przychodzi jesień zaczynają się marzenia by już była biała zima. Przychodzi zima i już po chwili słyszymy „dość już śniegu – wiosno przyjdź”. Przychodzi wiosna a zaraz mamy oczekiwanie na ukochane lato. A już w okolicach sierpnie jest utyskiwanie na upały. Za chwilę mamy jesienną pluchę i znów od nowa.

A ja po prostu lubię zimę i już! Cieszę się, że w końcu po kilku latach mamy wreszcie normalną zimę, taką jaką pamiętam z dzieciństwa. Wtedy do marca był śnieg i to było NORMALNE albo mówiąc precyzyjniej NATURALNE. Taki klimat mamy (mieliśmy?) w tej części kontynentu. I oby tak było dalej!
Zupełnie inną rzeczą jest to jak sobie nasze miasto radzi z usuwaniem niedogodności zimowych. Wczoraj chyba na TVN pokazywali ciekawy film nakręcony przez kierowcę pojazdu, który jechał z Niemiec do Polski. Po tamtej stronie granicy pięknie odśnieżona, czarna jezdnia a od tablicy z nazwą naszego kraju – polska norma czyli wszystko zasypane.Angry
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#67

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Ja również lubię zimę. Nawet pomijam nadkole do klepania i lakierowania. Nawet pomijam zdruzgotane zawieszenie. Nawet pomijam ogromne spalanie. Bo wynagradza to piękny widok i wymarźnięte zarazki, które nas nie będą męczyć wiosną i latem. Po za tym...zapraszam na jazdy zręcznościowe na trasie Feliksów - Baranów. Przynajmniej można się pouczyć wychodzenia z poślizgów lub...wchodzenia w nie w chwili awaryjnejWink Spójżmy za okna!!mPataszek na drzewie zamarżnięty nie śpiewa, druty zamarźnięter prądu nie dają...ale jest pięknie. Te widoki i zabawa jaką śnieg daje. Są plusy i minusy...jak każdej pory roku. Nareszcie mamy zimę taką jaka powinna być. Za rok poproszę o taką samąSmile
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#68

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

A ja mam na balkonie fajny widoczek Smile

[Obrazek: zima1.jpg]
Odpowiedz
#69

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Widziałem to już w niedzielę , zobacz jak to super wygląda od dołu , i zrób jeszcze jedną fotkę .
Odpowiedz
#70

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

(17.02.2010 09:20 )eltom napisał(a): A ja mam na balkonie fajny widoczek Smile

Chyba brak widoczku Wink
Odpowiedz
#71

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

jakie sopelki Smile
Odpowiedz
#72

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

A ja stosuję metodę MPO -czyli Morze Przyjdzie Odwilż !
Mam dosyć strącania sopli i odśnieżania !
Odpowiedz
#73

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

U mnie już sople po woli same spadają Big Grin trochę to nie bezpieczne !
Odpowiedz
#74

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

więc deguś uważaj na głowę Tongue
Odpowiedz
#75

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Na całym mieście wiszą jeszcze sople giganty , chyba nie ma sposobu na to żeby je usunąć przed odwilżą .Nie wszędzie podjedzie samochód z podnośnikiem , a na dach nikt nie wejdzie .Więc jesteśmy skazani na spadające sople .Żeby tylko przy tym nikomu nic się nie stało.
Odpowiedz
#76

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Trza było się zatrzymać. Zanim byś wysiadł to byś zdążył go wyciągnąć. Wczoraj też jechałem Katowicką i miałem podobnie, tyle, że z zaśnieżonej osóbki spadł kawałek śniegu/lodu. O tyle dobrze, że akurat nabierałem prędkości przy wyprzedzaniu na lewym pasie i kawał spadł obok mnie.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#77

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Witam. Zima dała nam się w tym roku we znaki,ale nie ma co narzekać,bo mogło być gorzej. Służby odpowiedzialne za stan dróg, chodników, jak zwykle nie w pełni wywiązały się ze swoich zadań. Kratki kanalizacji deszczowej znajdujące się w ulicach tylko w niektórych miejscach są odkryte. Pozostałe przykryte lodem i warstwą śniegu,co utrudnia spływ wody z topniejącego śniegu do kanalizacji deszczowej. Gromadząca się woda na ulicach stwarza realne zagrożenie dla kierowców i przechodniów.
Middle aged.
Odpowiedz
#78

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Zaczęło się łatanie dziur na drogach. Powodzenia bo jest tragicznie
Odpowiedz
#79

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Tak zawsze bywa po zimie.


Załączniki Obrazki
2010-02-21 Zima 007.jpg   
Middle aged.
Odpowiedz
#80

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

W wodzie długo się te łaty nie utrzymają. To samo tyczy się tych kratek co pisał Rencista. Smile Dziś dopiero u mnie na osiedlu widziałem ekipę poszukującą studzienek Big Grin
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 15
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fentanyl: dopalacze i narkotyki w Żyrardowie - informacje 177 7 213 Dzisiaj 08:30
Ostatni post: belin
  Wykwit patologii w Żyrardowie -tak czy nie [oddzielony] Znów śmieci w lesie 5 318 17.04.2024 21:39
Ostatni post:
  Pieszy wpadł pod pociąg - wypadek lub samobójstwo - wątek zbiorczy jaga20001 53 3 500 07.04.2024 21:56
Ostatni post: belin
  Problem alkoholizmu - swobodna całodobowa dostępność wódki i innych alkoholi 113 3 405 04.04.2024 09:12
Ostatni post: belin
  Spalarnia śmieci i odpadów medycznych w Żyrardowie Krzysztofa Rdesta firma EMKA S.A. 666 18 064 28.03.2024 18:42
Ostatni post:
Star Pobity NA KOMENDZIE POLICJI ratownik medyczny z Żyrardowa Szperacz 6 435 27.03.2024 19:11
Ostatni post:
  Mieszkania komunalne w Żyrardowie i ich wykup 86 4 037 26.03.2024 14:09
Ostatni post: Szperacz
Star Kierowca po żyrardowsku pijany lub na haju i bez prawa jazdy - wątek zbiorczy belin 27 1 136 25.03.2024 12:19
Ostatni post:
  Ambulans do poboru krwi w Żyrardowie zwykle na pl. JPII 74 2 995 24.03.2024 17:01
Ostatni post: Szperacz
Star Pijany na rowerze skończył mandatowo - wątek zbiorczy Szperacz 6 267 23.03.2024 10:08
Ostatni post: belin
  Poszukiwany zaginiony Osoby poszukiwane przez Policję 147 4 582 19.03.2024 19:16
Ostatni post: belin
Rainbow Zarzuty dla gangu za strzały w Żyrardowie. Zginął 20-letni mężczyzna potem grożono Szperacz 52 3 517 18.03.2024 19:47
Ostatni post:
  Garaż w Żyrardowie sprzedam kupię 1 200 17.03.2024 02:48
Ostatni post: Szperacz
  Wiosna w Żyrardowie - topienie Marzanny. Stańczyk 263 7 342 15.03.2024 19:38
Ostatni post: Szperacz
Star Tajemnicze urządzenia na ulicach m.in Żyrardowa - iBeacon Szperacz 1 106 14.03.2024 23:40
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

3 gości