[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 15
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

ZIMA W NASZYM MIESCIE

#41

 

Skarlet mówisz tak jak ja na osiedlu bym takich sopli nie miał Wink
Odpowiedz
#42

 

Ja tam nie wychodzę z domu i jest najlepiejTongue Prawie na nic nie trza uważać hihiBig Grin
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#43

 

I już po problemie -przyjechali i sople pozrzucali ,u nas jest czysto.Kurcze ile to kosztuje -zimo idź już sobie za morze.
Odpowiedz
#44

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ewakuacja-dzieci-z-basenu---na-dachu-zbyt-duzo-sniegu,wid,11862609,wiadomosc.html?ticaid=19777&_ticrsn=5

Brawa dla strażników miejskich, strażaków i powiatowego inspektora nadzoru budowlanego ! Nagana dla właściciela budynku, jak można narażać dzieci na takie niebezpieczeństwo ? A w Żyrardowie odśnieżyli dach nad basenem ?
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#45

 

A nad lodowiskiem? Bo miałem się dzisiaj tam wybierać
Odpowiedz
#46

 

To my mamy kryty basen??? Wink
Odpowiedz
#47

 

Nawet dwa jeden był po kotłowni na wschodzie nie pamiętasz Big Grin
Odpowiedz
#48

 

To mieliśmy kotłownię?
Odpowiedz
#49

 

Mroz coraz większy.Patrzę na bezdomnego ,który co dzien karmi ptaki chlebem tuz nad Pisią .Smutny widok -znam go z widzenia od wielu lat .Zastanawiam się dlaczego tak żyje ?Nie jest alkoholikiem ,nigdy nie widziałam go pijanego.Dziś rozmawiałam z Darkiem ze SM może zwrócą na niego uwagę .Ciekawe gdzie on śpi ?W ktorym bloku ,w jakiej piwnicy ?Smutne takie życie -bezdomny z wyboru -czy z przymusu?
Odpowiedz
#50

 

Ja wiem że nie którzy choćby im się pomagało to i tak wracają na łono natury, tzw, kloszard jest nie zależny ,wolny bez zobowiązań .Na pozór życie jak w bajce nie?A co do zimy to mam nadzieję ze nie wraca. :x
Odpowiedz
#51

 

Znów pada śnieg i znów łopaty w ruch.Wiosno dawaj do nas bo już tej zimy mamy dosyć,a najgorsze jest to ,ze znam winowajców -to tacy dwaj z forum ją do nas ściągnęli.Niech ją teraz wyprowadzą od nas.

http://wiadomosci.wp.pl/gid,11891992,tit...leria.html
Odpowiedz
#52

 

Ano niestety zima znowu zawitała i chyba wszystkim daje się we znaki ;( dobrze ze chociaż mróz zelżał, ale znowu ciężko się drepcze.... mam pewną propozycje może zorganizujemy jakie ognicho dla forumowiczów i pokażemy jej że się jej nie boimy Wink i wiosnę zaprosimy co wy na to ?
Odpowiedz
#53

 

To trzeba by było jeszcze utopić jakąś marzannę Big Grin Ja bym zjadł kiełbaske z ogniska, mniam.
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#54

 

Teraz to możemy tej marzannie rozwalić głowę o lód na rzece
Big Grin ale ognisko z kiełbaską dobry pomysł .
Odpowiedz
#55

 

Lód, ognisko, kiełbacha to i owszem, ale z topieniem kogokolwiek do może tak bliżej wiosny dopiero Big Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#56

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

APEL DO MIESZKAŃCÓW-Życie Żyrardowa nr 6 z dnia 9 lutego 2010 r
Z uwagi na duże nagromadzenie śniegu na terenie miasta Żyrardowa ,prosimy wszystkich mieszkańców o to ,by nie zgarniać śniegu do przydrożnych rowów.
W wielu miejscach mieszkańcy wrzucają śnieg bezpośrednio do rowów przydrożnych ,co uniemożliwia przepływ wód roztopowych i może spowodować wypiętrzenie wody i wylanie jej na tereny działek przyległych.
Gromadzenie śniegu powinno się odbywać w sąsiedztwie rowów ,a nie bezpośrednio w rowach.
Prosimy mieszkańców ,którzy widzą przypadki blokowania ,tj.zasypywania koryt rowów ,o zgłaszanie takich informacji do Straży Miejskiej tel468581565
Odpowiedz
#57

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Co do apelu...bla bla bla...

Miasto jak do się dowiedziałem, nie wywozi śniegu, który zalega...bo...fundusze się im kończą. Jak ludzie nie mają jak chodzić czy wyjechać to będą wywalać śnieg gdzie popadnie. Niech zaczną wywozić śnieg jak w innych gminach, a nie do mieszkańców apelują. Albo inaczej...apel do rządzących. Przekażcie swoje diety na poczet kosztów związanych z wywozem śmieci, lub na wynagrodzenia dla osób, które by się zajęły odśnieżeniem.

I jeszcze jedno...jakim cudem w Naszym mieście jest pełno ogromnych dziur pośniegowych, z którymi nic władze nie zrobiły w momencie czarnych ulic? Tak się ułożyło, że ostatnio jeżdżę na trasie "Żyrardów" - "Pruszków" i np. w Grodzisku, Milanówku, Brwinowie i Pruszkowie dziurska które były zostały już załatane, a u nas nie? Czy te inne gminy są jakieś specjalne, że zdążyli przed kolejnymi opadami? A może to Żyrardów jest 4 światem w Polsce, gdzie wszystko musi być na opak?
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#58

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

I mam nadzieje że następnym razem się zastanowisz za nim wypowiesz życzenie Big Grin
ale całkiem poważnie to i ja mam już dość ,a konsekwencje tej zimy odczujemy w okresie wiosennym.
Odpowiedz
#59

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

(15.02.2010 00:00 )dr_niziołek napisał(a): A może to Żyrardów jest 4 światem w Polsce, gdzie wszystko musi być na opak?
Dokładnie tak! Nic dodać i nic ująć.Confused
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#60

RE: ZIMA W NASZYM MIESCIE

Zima, jak widać stara się przypomnieć o sobie, abyśmy ją na długo zapamiętali. Narzekają wszyscy dookoła. Pomimo tego powinniśmy być pozytywnie nastawieni . Wiosna już tuż, tuż.
Middle aged.
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 15
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spalarnia śmieci i odpadów medycznych w Żyrardowie Krzysztofa Rdesta firma EMKA S.A. 666 17 388 Wczoraj 18:42
Ostatni post:
Star Pobity NA KOMENDZIE POLICJI ratownik medyczny z Żyrardowa Szperacz 6 335 27.03.2024 19:11
Ostatni post:
  Mieszkania komunalne w Żyrardowie i ich wykup 86 3 901 26.03.2024 14:09
Ostatni post: Szperacz
Star Kierowca po żyrardowsku pijany lub na haju i bez prawa jazdy - wątek zbiorczy belin 27 1 072 25.03.2024 12:19
Ostatni post:
  Ambulans do poboru krwi w Żyrardowie zwykle na pl. JPII 74 2 891 24.03.2024 17:01
Ostatni post: Szperacz
Star Pijany na rowerze skończył mandatowo - wątek zbiorczy Szperacz 6 246 23.03.2024 10:08
Ostatni post: belin
  Pieszy wpadł pod pociąg - wypadek lub samobójstwo - wątek zbiorczy jaga20001 47 3 229 20.03.2024 23:44
Ostatni post:
  Poszukiwany zaginiony Osoby poszukiwane przez Policję 147 4 387 19.03.2024 19:16
Ostatni post: belin
Rainbow Zarzuty dla gangu za strzały w Żyrardowie. Zginął 20-letni mężczyzna potem grożono Szperacz 52 3 434 18.03.2024 19:47
Ostatni post:
  Garaż w Żyrardowie sprzedam kupię 1 192 17.03.2024 02:48
Ostatni post: Szperacz
  Wiosna w Żyrardowie - topienie Marzanny. Stańczyk 263 7 008 15.03.2024 19:38
Ostatni post: Szperacz
Star Tajemnicze urządzenia na ulicach m.in Żyrardowa - iBeacon Szperacz 1 85 14.03.2024 23:40
Ostatni post:
Exclamation Zapraszamy na inaugurację programu ,,Ogólnopolska Karta Seniora” Szperacz 2 72 14.03.2024 22:43
Ostatni post:
  Znów śmieci w lesie 439 13 578 08.03.2024 12:25
Ostatni post:
  Dopalacze i narkotyki w Żyrardowie - informacje 172 6 880 28.02.2024 12:16
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości