[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Kaufland Żyrardów na osiedlu Wschód ul. Skrowaczewskiego 27 - 214 miejsc parkingowych

#21

RE: Pomyłka, błąd, czy przekręt? Zakupy Kaufland

Mnie również się zdarzyła taka sytuacja, ale na moją korzyść Big Grin kupując dwa czteropaki piwa, pani nabiła mi jeden czteropak Big Grin Ot taki miły prezent ze strony Kauflandu Smile
Odpowiedz
#22

RE: Pomyłka, błąd, czy przekręt? Zakupy Kaufland

Bardziej ze strony kasjerki niż sklepu Smile
Odpowiedz
#23

RE: Pomyłka, błąd, czy przekręt? Zakupy Kaufland

A propo, wczoraj byłem w Kauflandzie i widziałem tabletki do zmywarki które kosztowały 54 zł, a za te same tablety w realu w Jankach zapłaciłem 25 zł !!! To dopiero złodziejstwo.
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#24

RE: Pomyłka, błąd, czy przekręt? Zakupy Kaufland

(24.11.2011 12:17 )teqton napisał(a): A propo, wczoraj byłem w Kauflandzie i widziałem tabletki do zmywarki które kosztowały 54 zł, a za te same tablety w realu w Jankach zapłaciłem 25 zł !!! To dopiero złodziejstwo.

To nie złodziejstwo to nowy rodzaj promocji Big GrinBig GrinBig GrinTongue
Smile
Odpowiedz
#25

RE: Pomyłka, błąd, czy przekręt? Zakupy Kaufland

Wszystkim właścicielom sklepów i ich personelowi powinno przyświecać motto "Klient nasz pan!" I nie ma co narzekać na kupujących bo to My, klienci nabijamy wasze portfele i za nasze pieniądze możecie jeść chleb ze szynką i kawior ! Wyruszać w dalekie podróże czy to Ciechocinek czy inna Kamczatka lub jakieś zapyziałe wyspy.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#26

RE: Pomyłka, błąd, czy przekręt? Zakupy Kaufland

A z tymi cenami to macie sporo racji, ale...

Ceny trzeba dobrze czytać...obowiązkiem na produktach spożywczych paczkowanych jest podawanie ceny z nazwą (ew. skróconą nazwą) produktu oraz z przelicznikiem przy pełnych wartościach. I tak np. kupując kawę 250g będzie niżej napisany przelicznik na 1kg. Kupując napój 2 litry będzie przelicznik na 1 litr. Dlatego czasem warto zobaczyć co się bardziej opłaca kupić np. 4 x2l coli czy może 6x 1l Coli Wink Nie jest możliwe, ale w sklepie wielkopowierzchniowym wisiała cena bez opisu do czego dotyczy. Istnieje możliwość zapisów np. 5zł na każdy artykuł z koszyka, 15zł za każdy artykuł na półce itp. Nie chce mi się wierzyć, że nie ma takich zapisów, gdyż po pierwsze sam robię zakupy w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie (kolejność odpowiednia) i jakoś nie miałem problemu z ceną. A jak nie jestem czegoś pewien to idę do czytnika i tyle. Due...sklepy za złe etykietowanie, a raczej za etykietowanie cenowe na półkach bez nazwy produktu otrzymuję gigantyczne kary i raczej by na to nie pozwolili. Zauważcie, że nawet na np. serze żółtym w paczce jest napisane np. Ser Gouda Mlek 140gr. Każdy produkt musi być tak opisany. A to, że czasem cena jest inna przy kasie to może być spowodowane nie wprowadzeniem do kas na czas odpowiednich promocji. Ciężko jest to zrobić z dnia na dzień gdy o 20 w czwartek dostajesz info o promocjach na 1000produktów, które będą obowiązywać od 6 rano w piątek Wink

A teraz coś miłego. Wczoraj byłem w Rosmanie i jakiegoś tam psikacza kupiłem zapachowego do męskiego ciała oraz gel do golenia. Podchodzę do Pani, a uśmiechnięta dziewczyna mi mówi, abym coś jeszcze sobie dobrał ze sklepu za darmo bo mają taką promocję dla facetów, że przy zakupie 2 męskich produktów 3 najtańszy jest gratis Smile Sprytny zabieg...na pierwszy rzut oka...ooo...jaka Pani miła i uczciwa...ale powiedziała mi, że mogę sobie dobrać produkt dowolny ze sklepu...i tak ten gel bym miał GRATIS...także uwaga faceci...Chanela za 400zł nie dobierajcie bo ten gel za 13 zł będzie gratis Wink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#27

RE: Pomyłka, błąd, czy przekręt? Zakupy Kaufland

Trzeba było dwa Chanele kupić Wink
Odpowiedz
#28

Pomoc w sprzedaży karpia w Kaufie - 1200 zł na rękę

Sezon Świąteczny czas zacząć!

Tutaj oferta pracy przez 9 dni, zarobki podali takie jak w tytule - 1200 na rękę.

Profesjonalne bicie karpia...

https://www.olx.pl/oferta/kaufland-zyrar...xN5GU.html
Odpowiedz
#29

RE: Supermarket Kaufland na osiedlu Wschód

Aktualna gazetka Kauflandu  jest tutaj.
Odpowiedz
#30

RE: Kaufland Żyrardów na osiedlu Wschód - 214 miejsc parkingowych

Kaufland ma do wynajęcia lokal na terenie obiektu w Żyrardowie:
Cytat:Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w CH Kaufland w Żyrardowie, ul. Skrowaczewskiego 27
Preferowane branże:

- usługi fryzjerskie
- usługi kosmetyczne/manicure
- tekstylia
- drogeria
- jubiler
- sklep ze zdrową żywnością
- ubezpieczenia
- usługi finansowe
- optyk

i inne
https://www.olx.pl/oferta/zyrardow-15-0-...CYw8j.html

Ciekawa informacja: W obiekcie znajduje się 214 miejsc parkingowych, które są dostępne dla Państwa i naszych klientów bezpłatnie. Ogłoszenie pochodzi od Kaufland Polska Markety.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
#31
Star 

Menedżer Marketu - Immediate Start at Kaufland in Żyrardów, Mazowieckie - GrabJob

Menedżer Marketu - Immediate Start at Kaufland in Żyrardów, Mazowieckie - GrabJob

Apply for Menedżer Marketu - Immediate Start at Kaufland in Żyrardów, Mazowieckie, Poland today! Find the best Full Time jobs on GrabJobs and ...

https://grabjobs.co/poland/job/full-time...t-25548424


Kaufland szuka menadżera marketu Żyrardów
Odpowiedz
#32
Star 

Kaufland gazetka Żyrardów od 11. 12. 2023 - Kupino.pl

Kaufland gazetka Żyrardów od 11. 12. 2023 - Kupino.pl



Aktualnie znajdziesz na Kupino.pl 44 gazetek promocyjnych 156 sieci handlowych. Zaoszczędź czas i pieniądze, chroń środowisko, przeglądając gazetki na ...


https://www.kupino.pl/gazetka/kaufland-g...11-12-2023
Odpowiedz
#33
Star 

STRAJK ostrzegawczy Kafland Żyrardów

STRAJK ostrzegawczy w Skierniewicach. Pracownicy Kauflandu protestowali

W regionie do akcji przystąpili pracownicy sieci w Łowiczu, Sochaczewie oraz Żyrardowie. Market w Skierniewicach pracował bez zakłóceń (z punktu ...

Pracownicy skierniewickiego marketu przyłączyli się (30.12) do ogólnopolskiego strajku ostrzegawczego w sieci Kaufland.
– Chcemy tu pracować i pytanie, o to, dlaczego nie zmienimy pracy, skoro nam się nie podoba, jest nieuczciwe. Pracodawcy muszą ponosić odpowiedzialność za ludzi, którzy pracują na ich wypasione auta, wczasy w egzotycznych krajach – mówi jedna z kasjerek.
W regionie do akcji przystąpili pracownicy sieci w Łowiczu, Sochaczewie oraz Żyrardowie. Market w Skierniewicach pracował bez zakłóceń (z punktu widzenia klientów).
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Osada Park Handlowy-trwa budowa przy ul.Mickiewicza Castorama Auchan KFC później kino 74 12 430 03.04.2024 09:58
Ostatni post:
  Rynek w Żyrardowie - wszystko na temat targowiska miejskiego 234 9 638 18.02.2024 15:39
Ostatni post: belin
  Zakaz handlu w niedzielę - odpoczynek czy utrata części PKB 69 3 364 11.02.2024 11:28
Ostatni post:
  PSB Mrówka w Żyrardowie ul. Jaktorowska 2E - wjazd jak do ASMETu Raksman 26 8 000 13.01.2024 06:17
Ostatni post: Szperacz
Star Strefa Park - Centrum handlowe Grodzisk Mazowiecki ul. Żyrardowska Szperacz 3 192 09.11.2023 18:18
Ostatni post: Szperacz
Star Diabelski Młynek Żyrardów - aromaterapia, shishe, bongo, cbd, konopie, trafika - Szperacz 0 151 15.09.2023 13:48
Ostatni post: Szperacz
Star Biuro podróży Travelplanet Żyrardów, Lniarska 4 | Travelplanet.pl Szperacz 2 362 20.08.2023 20:55
Ostatni post: Szperacz
Star Nowe centrum handlowe w Grodzisku - Grodzisk Strefa Park otwarcie będzie w paź. Szperacz 0 577 15.06.2023 21:17
Ostatni post: Szperacz
  Internetowy sklep spożywczy - dostawa do Żyrardowa 29 1 943 04.05.2023 06:16
Ostatni post: Szperacz
Star Aldi w Żyrardowie obok Starej Garbarni i JYSK Szperacz 10 596 17.04.2023 16:54
Ostatni post:
  Lumpeksy w Żyrardowie - Thrift store - czyli szmatex albo second hand :) belin 8 2 026 05.04.2023 16:19
Ostatni post:
Star Glovo: zakupy z marketu lub restauracji do Twojego domu Szperacz 3 296 18.03.2023 08:02
Ostatni post: Szperacz
Star Espaniola Szkoła Tańca Żyrardów - Charytatywne warsztaty tańca Szperacz 1 180 05.02.2023 08:49
Ostatni post: Szperacz
  Centrum Handlowe Stara Garbarnia 334 13 237 18.12.2022 16:10
Ostatni post: belin
  Paczkomat Aliexpress w Carrefourze Galeria Żyrardów 7 687 16.11.2022 09:40
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości