[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Pij piwo będziesz zdrowy!

#1

Pij piwo będziesz zdrowy!

RAPORT przeprowadzony w ostatnim czasie PRZEDSTAWIA 10 powodów, dlaczego warto pic piwo:
1- piwo może obniżyć zły cholesterol, gdyż zawiera błonnik, który skutecznie obniża poziom cholesterolu LDL.
2- piwo skutecznie zapobiegać  tworzeniu się skrzepów krwi.
3- Piwo wspiera zdrowie nerek, 1 butelka tego napoju na dobę zmniejsza ryzyko wystąpienia kamieni nerkowych o 40%.
4- Piwo wzmacnia kości, ponieważ wysoka zawartość krzemu prowadzi do wyższej gęstości kości.
5- Piwo zwiększa poziom witaminy B, ponieważ jest bogatym źródłem witamin z grupy B ( B1, B2, B6 i B12). Eksperci twierdzą również, że ludzie, którzy piją piwo mają 30 procent wyższy poziom witaminy B6.
6- Piwo znacznie obniża ryzyko zawału serca, a naukowcy wykazali, że piwosze mają od 40 do 60 procent obniżone ryzyko wystąpienia zawału serca w porównaniu do osób nie pijących piwa.
7- Piwo zawiera lactoflavin i kwas nikotynowy, który pomaga Ci zasnąć.
8- Piwo wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu, piwosze mają obniżone ryzyko choroby Alzheimera i demencji.
9- Piwo pozytywnie wpływa na skórę, która jest zdrowsza, młodzieńcza i gładka, a witaminy zawarte w piwie mają korzystny wpływ na pigmentację i regenerują skórę.
10- Piwo pomaga walczyć ze stresem. Wyniki badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Montrealu wykazały, że spożywanie dwóch szklanek piwa dziennie redukuje stres związany z pracą lub lękiem.
Odpowiedz
#2

RE: Pij piwo będziesz zdrowy!

Poprawiłem kolorki

No i przede wszystkim: "Wypijesz jedno, drugie trzecie piwo, pójdziesz - może trochę krzywo - a po gorzale - wcale".

To było hasło partii piwoszy założonej dla żartu przez Rewińskiego. Partia, ku zdziwieniu założycieli weszła do Sejmu ..... Hasło pamiętam, było napisane na butelce.
Odpowiedz
#3

RE: Pij piwo będziesz zdrowy!

Polska Partia Przyjaciół Piwa i chyba z jej list posłem był jeszcze stary Krzysztof Ibisz Wink
Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.

Czarny Kapelusz
Odpowiedz
#4

RE: Pij piwo będziesz zdrowy!

Gorzej jak masz uczulenie na gluten Big Grin
Odpowiedz
#5

RE: Pij piwo będziesz zdrowy!

Co do Krzysztofa Ibisza nie kojarzę, ale partię tą kojarzę przede wszystkim z osobą aktora, który grał Siarę Big Grin
__________________
https://www.brw.pl/
Odpowiedz
#6

RE: Pij piwo będziesz zdrowy!

Jak pije się z głową i nie że często to czemu nie.. wiadomo o co chodzi bo mam takiego sąsiada co tak lubował się w tym trunku ,że aż musiał wyrzucać puste butelki czy puszki przez okno. Na zasadzie by chyba członkowie rodziny nie widzieli jak bardzo lubuje się w tym trunku ( że może aż za bardzo ).
Piwko faktycznie może pomóc z usypianiem jeśli ktoś ma problemy z zaśnięciem ,a nie może się jakoś przymusić samemu.
Testowałem na sobie nieraz i to nie że ileś tam piw tylko jedno normalnie i działało.
Odpowiedz
#7

RE: Pij piwo będziesz zdrowy!

Jedno piwko w sobotni wieczór jeszcze nikomu nie zaszkodziło Wink
____________________
https://meblena102.pl/na-wymiar/szafki-kuchenne/stojace-wiszace-fronty/
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.



[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości