[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Bądź bohaterem w swoim domu.

#41

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Co za elegancja i ta ikeoska prostota ,no no no Smile
Odpowiedz
#42

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

zobacz lepiej ile kosztuje ..... Tongue
Odpowiedz
#43

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Bogatemu wszystko wolno Wink
Odpowiedz
#44

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

W końcu to najnowszy trend! Teraz modne jest połączenie mocnych, wyrazistych kolorów. Niebieska taśma, czerwony kabel Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#45

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Ło matko ile ja mogłabym takich żyrandoli zrobić... Materiału na to u mnie aż za dużoBig Grin
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#46

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Bercik zacznij myśleć o chałupniczej robocie i na allegro Wink
Odpowiedz
#47

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Chyba tak zrobię. :d
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#48

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Żyrandol pierwsza klasa. Po ile ?
Odpowiedz
#49

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

O widzisz bercik już pierwszy chętny jest na zakup Wink
Odpowiedz
#50

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

To może jakaś mała licytacja?Big Grin Zaczynamy od złotówki, kto da więcej? ?Jak cena mnie usatysfakcjonuje to zaczynam produkcję. :d
Jeśli jesteś:pracowity jak pszczółka, silny jak niedźwiedź, harujesz jak wół, a do domu wracasz zmęczony jak pies, idź do weterynarza!!!
Prawdopodobnie jesteś osłem
Odpowiedz
#51

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Towar jest tyle wart ile klient zechce za niego zapłacić Tongue
Odpowiedz
#52

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

A może na wiosnę machnę sobie domek, taki Rolleyes
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#53

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Tylko byś się choroby morskiej nie nabawił jak zacznie wiać.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#54

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Ja dzisiaj obrobiłem okna na zewnątrz Big Grin Czuję się bohaterem Tongue
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#55

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Jakbyś bank obrobił od wewnątrz, to może, może, ale okna od zewnątrz .....??? Tongue A propos ja obrobiłem od zewnątrz drzwi..
Odpowiedz
#56

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

A ja dziś zreperowałem żelazko !Rolleyes
A już niektóre chciały je wywalić, zwątpiły w mój zmysł majsterkowicza i jak bardzo się pomyliły!
A było to tak. Najsampierw rozkręciłem śrubki przytrzymujące korpus do płyty grzejnej, zdjąłem korpus, odkręciłem kabel zasilający i przystąpiłem do najważniejszego.Zapomniałem napisać że nastąpiła awaria występowania pary w czasie prasowania. Okazało się ,że dziurka przez którą leci woda uległa zmniejszeniu a szpindelek który po naciśnięciu przycisku wysuwa się, zbyt blokuje światło otworu. Więc co robi szpenio od napraw? Oczywiście powiększa dziurkę i wszystko gra. Niech wam się nie wydaje że to łatwa naprawa, o nie! Trzeba mieć smykałkę w rękach i zmysł mechanika. Nasunąłem gumkę która spełnia rolę uszczelki i skręciłem od nowa . Włączyłem , nalałem wody , paruje i oczywiście grzeje!.
Gdy żonka wróci z pracy będzie mile zaskoczona a ja będę oczekiwał pochwał i w jej oczach będę bohaterem. RolleyesRolleyes
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#57

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Ja ostatnio próbowałem naprawić odkurzacz, bez sukcesów Sad Muszę jeszcze jedno podejście zrobić.
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#58

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

To już żona ci nie wystarcza? Wink Tongue
Odpowiedz
#59

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

Nie rozumiem Confused Chyba nie masz na myśli jakąś perwersję, mam nadzieje. Confused

To ja tu się chwalę a nikt mnie nie docenił. Cała nadzieja w żonie.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#60

RE: Bądź bohaterem w swoim domu.

To do Teqtona było Big Grin
Odkurzacz ponoć dobrze ciągnie Wink
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.



[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości