[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Okna PCV Żyrardów - jaka firma tania i dobra?

#1

Okna PCV Żyrardów - jaka firma tania i dobra?

Którą firmę byście polecili jeśli chodzi o zamówienie okien PCV ? Gdzie tanio można kupić ?
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#2

RE: Okna PCV

(22.06.2011 15:14 )teqton napisał(a): Gdzie tanio można kupić ?


od złodzieja , lub jak kto woli z drugiego obiegu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#3

RE: Okna PCV

Mają być nowe ! Big Grin
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#4

RE: Okna PCV

Jeśli PCV to tylko AMIKO na Maja u nas a jeśli drewno to tylko POZBUD Lublin Smile
Odpowiedz
#5

RE: Okna PCV

a te AMIKO to gdzie na Maja ?
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#6

RE: Okna PCV

AMIKO na tunelem naprzeciw McDonalds Smile
Odpowiedz
#7

RE: Okna PCV

ja kupowałam na ossowskiego, jak wymieniałam u siebie to zwiedziłam cały Żyrardów i wszystkie sklepy z oknami i ceny różniły się nawet o 100,150zł a okna jak wiesz mam do dziś Big Grin wymieniałam 2 lata temu Big Grin
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
#8

RE: Okna PCV

to jeszcze z rok ci został Big Grin
Odpowiedz
#9

RE: Okna PCV

Na Mireckiego u pana Grajka mogę bardzo polecić Smile
Odpowiedz
#10

RE: Okna PCV

zico ja ci dam Big Grin Big Grin Big Grin
teq musisz pojeżdzić, popytać itd bo pewnie w każdym sklepie powiedzą ci co innego i oczywiście na swoją korzyść Tongue. A wy wybierzecie dla siebie to co będzie wam pasowało Big Grin
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
#11

RE: Okna PCV

Na bielniku jest firma od okien.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#12

Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Witam. Planuję zakup okien w najbliższym czasie. Kolega polecił mi firmę www.pajacyk.pl .
Postanowiłem zapytać was o opinie czy warto ? Znacie ich? Sprawdzona firma? Dobrze wykonali wam robotę ?
Odpowiedz
#13

RE: Okna PCV Żyrardów - jaka firma tania i dobra?

A znacie może tą firmę - www.pajacyk.pl ?Kolega powiedział mi, że warto ich sprawdzić. Dostał trochę ulotek na mieście i widział, że mają dobre ceny. Co sądzicie ?
Odpowiedz
#14

RE: Okna PCV Żyrardów - jaka firma tania i dobra?

Ja sądzę że to pośrednik, a montować okna przyjdzie zupełnie inna firma, pewnie któraś z lokalnych. Montaż ma olbrzymie znaczenie przy oknach, dlatego ja szukałbym ofert bezpośrednio w firmach. Takie dodatkowe zlecenia od pośredników w dzisiejszych czasach prawdziwe firmy montujące okna traktują słabo, montują w ostatniej kolejności, przekładają itd. itd. Gdyby to tylko cena decydowała o zakupie w kraju zwanym Polską...

Na tej stronie na dole jest lista firm okiennych w Żyrardowie, to może się komuś przydać:
http://twoje-okna.com/mazowieckie/okna-zyrardow

W czasach koronawirusa z tego co wiem (z pierwszej ręki) zastój w branży jak ktoś jest odważny, to firmy mają wolne terminy, tylko okien nie ma. Trzeba mieć bardzo standardowe wymiany okien i montaż wtedy od ręki, bo terminy produkcji pomimo korony są dalej bardzo długie, firmy produkują pełną parą!

Kilka dni temu kolega pokazywał mi wzorcowy przykład działań podczas koronawirusa, to jest ze strony głownej firmy Erkado, jest to największy producent drzwi w Polsce:

Cytat:Szanowni Państwo,

Informujemy, że mimo aktualnej sytuacji epidemiologicznej, firma ERKADO pracuje bez żadnych zakłóceń oraz opóźnień. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie Państwa zamówienia były wyprodukowane na czas, a wysyłki towaru zrealizowane zgodnie z harmonogramem.

Z tego co mówił na drzwi (nie zupełnie typowe, rzadki kolor) czeka się pomimo korony 6 tygodni.

(31.03.2020 10:22 )michalswida napisał(a): A znacie może tą firmę - www.pajacyk.pl ?Kolega powiedział mi, że warto ich sprawdzić. Dostał trochę ulotek na mieście i widział, że mają dobre ceny. Co sądzicie ?

Na dzień dobry musiałem zminusować, bo to przywitanie sprzedażówką podszyte.

Połączyłem też te tematy, bo to "przywitanie" dotyczy okien (tytuł).
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czyste Powietrze dopłaty UE do wymiany pieca węglowego na inne źródło ciepła teqton 36 1 671 26.03.2024 17:32
Ostatni post: Szperacz
Star Jan Garncarek – lampiarstwo Żyrardów Szperacz 0 101 26.10.2023 17:42
Ostatni post: Szperacz
Star Mieszkanie w Żyrardowie pełne harmonii. Nowoczesne formy łączą się tu z klasycznymi Szperacz 0 172 02.10.2023 18:51
Ostatni post: Szperacz
  Fotowoltaika w Żyrardowie - Instalacja fotowoltaiczna w 2022 nowe niekorzystne zasdy dr_niziołek 42 2 557 21.09.2023 15:39
Ostatni post:
Star Meblekreatywne.pl Krzysztof Kącki, Żyrardów, Powiat żyrardowski, Mazowieckie - G Szperacz 0 288 24.08.2023 05:24
Ostatni post: Szperacz
Star Vertal - rolety żaluzje plisy moskitiery Szperacz 0 122 28.04.2023 01:20
Ostatni post: Szperacz
  Czujnik czadu może uratować życie - tlenek węgla bezwględny zabójca Bercik 35 1 595 17.03.2023 08:18
Ostatni post: Szperacz
  Decoupage w Żyrardowie - wątek zbiorczy 15 788 10.03.2023 02:11
Ostatni post: Szperacz
Star Meble łazienkowe firma KADE Żyrardów Szperacz 0 103 09.03.2023 22:46
Ostatni post: Szperacz
Star Usuwanie os i szerszeni Żyrardów Szperacz 0 105 28.01.2023 08:42
Ostatni post: Szperacz
  Moja instalacja fotowoltaiczna Żyrardów - tani zielony prąd belin 36 3 591 21.01.2023 21:54
Ostatni post: belin
Star Żyrardów | naprawa i serwis sprzętu AGD w Żyrardowie Szperacz 0 126 24.11.2022 05:04
Ostatni post: Szperacz
Star B....edere[znak towarowy] Vodka ogrzeje Żyrardów - może spadną ceny ciepła miejskiego? Szperacz 1 336 11.11.2022 05:29
Ostatni post:
Star Tomasz Zawistowski prezentuje loft w Żyrardowie - Design Alive Szperacz 1 142 24.10.2022 18:43
Ostatni post: belin
Star Pożar fotowoltaiki pod Żyrardowem - jak duże jest ryzyko Szperacz 0 496 04.10.2022 06:44
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości