[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Kulig - zbieram chętnych na wspulny kulig

#1

Kulig - zbieram chętnych na wspulny kulig

Hej, wyjrzyjcie za okno - taki bielutki śnieżek... może moglibyśmy go wykorzystać jako powód do spotkania się? Czy nie mielibyście ochoty na kulig? Taki prawdziwy, konny z saniami, po ośnieżonym lesie i łąkach?
Jeżeli macie ochotę na taką zabawę to wyruszymy w niedzielę 20.12.2009r o godz 13:00 w Bieganowie (przejazd tak długo jak będziemy chcieli i czuli się na siłach - o konia proszę się nie martwić Big Grin )  a po powrocie zrobimy sobie ognisko. Smażąc ostatnie kiełbaski w tym sezonie i popijając piwkiem lub czymś "mocniejszym" posiedzimy razem przy miłej pogawędce :-)
Cały koszt takiego wieczora to 150 zł - sumę tą trzeba podzielić na ilość uczestników wiec nie powinno być drogo :-) Jedynym minusem jest to że musielibyśmy sami zorganizować sobie drzewo na ognisko (suche i gotowe do rozpalenia).
Jedyne rzeczy do zabrania to saneczki dla nas samych, własne kiełbaski, jakieś napoje Big Grin

Serdecznie zapraszam wszystkich forumowiczów i proszę o potwierdzenie udziału (znając ilość osób decydujemy, których sań użyć i który koń będzie w zaprzęgu)
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#2

RE: Kulig - zbieram chętnych na wspulny kulig

Kulig Żyrardów.jpg   
Kulig super sprawa, szkoda tylko że to czas przedświąteczny i na pewno wielu z was ma dużo spraw na głowie, tym bardziej że w sobotę mamy Wigilię forumową i nie wiadomo jak na drugi dzień zdrowie dopisze Tongue Ale ja bardzo chętnie bym powygłupiał się na śniegu. Druga sprawa to taka że prognozy zapowiadają duży mróz na niedziele. Tak czy siak, jeśli zbierze się grupa chętnych to spróbujemy coś zorganizować Smile Najważniejsze że właścicielka koni wyraziła chęć organizacji, jeśli najbliższy niedzielny termin wam nie odpowiada, nie będzie przeszkód żeby zrobić to w innym czasie Smile
Odpowiedz
#3

 

Teqton przeszkodzą będzie śnieg Wink

Z tego co ja wiem chętny jestem ja i Niziołek Wink

PS: muszę sanki sprawdzić Tongue
Odpowiedz
#4

 

rogacz napisał(a):Teqton przeszkodzą będzie śnieg Wink

No tak, a dokładniej jego brak Tongue
Odpowiedz
#5

 

Ja raczej w niedzielę odpadam. Raz, że wigilia forumowa, dwa, że okres przedświąteczny i jest wiele innych spraw na głowie, ale może po Nowym Roku?
Tak w karnawale, o ile będzie śnieg Wink
Sam pomysł mi się bardzo podoba Big Grin
Odpowiedz
#6

RE: Kulig :D

Przykro mi ,ale ja odpadam.Mam zakazy których muszę się trzymać -doktory nie żartują .Zazdroszczę wam i wcale nie będę tego ukrywać Smile
Odpowiedz
#7

RE: Kulig :D

skarlet napisał(a):Przykro mi ,ale ja odpadam.Mam zakazy których muszę się trzymać -doktory nie żartują .Zazdroszczę wam i wcale nie będę tego ukrywać Smile

Skarlet - a może miałabyś ochotę przejechać się w dużych saniach (bardziej komfortowych) i patrzeć na nas czy nie spadamy gdzieś po drodze Big Grin , hm?


Eltom - pewnie, jezeli nie zbierzemy odpowiedniej ilości osób to po prostu przełożymy termin na jakiś styczniowy Big Grin Nawet jeżeli zbierzemy chętnych to po nowym roku i tak zrobimy następny kulig Smile

Pozdrawiam
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#8

 

Nio ta niedziela to może być problemowa. Po wigili forumowej będziemy i do tego trza coś w domu zrobić. Może po nowym roku to zrobimy. I super, że mogą być duże sanie dla skarlet...duże nie chodzi o to, że skarlet się nie zmieści ale, że będzie mogła bezpiecznie i konfortowo bawić się z namiSmile
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#9

 

Kochani moi..
Muszę Wam zakomunikować że kulig w tą niedzielę jest odwołany - każdy z nas ma wiele zajęć domowych, szaleństwo zakupów, i przygotowania... poza tym wyniknął problem z koniem wiec z przykrością stwierdzam - musimy odwołać jutrzejszy kulig. Temat kuligu powróci po nowym roku.

:-(

Euforia
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#10

 

I wyszło na moje Wink
ALe temat nadal aktualny po NY Smile
Odpowiedz
#11

 

Oczywiście! Napiszę do was :o)
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#12

 

mamy ponowny powrót zimy może znów powróci temat kuligu Smile
Odpowiedz
#13

 

Dzwoniłam dzisiaj do Beaty w sprawie kuligu. Powiedziała że najwcześniej możemy si umówić na przeszły tydzień (weekend 16, 17 stycznia) ale musi mi potwierdzić (bądź odwołać), po wizycie weterynarza.

Chwilowo musimy poczekać, napiszę jak tylko się czegoś dowiem.
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#14

 

16,17 styczeń odpada jest impreza Big Grin
Odpowiedz
#15

 

Tjaktoj potrzebny Wink
Odpowiedz
#16

 

Nie znacie jakiegoś Rolnika w okolicy ? Tongue
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#17

 

Deski chciał kupić Tongue
Odpowiedz
#18

 

No żeby może ciągnikiem kulig zrobił, bo konie na samą myśl o kuligu na zwolnienie lekarskie idą Tongue
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#19

 

To wygląda bardziej przyjaźnie i bezpieczniej. Na to można się jeszcze pisać.
Middle aged.
Odpowiedz
#20

 

My zawsze robiliśmy kulig traktorem, tylko zawsze szukaliśmy ciągnika z łańcuchami na kołach, i nigdy problemu nie było Big Grin
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liceum Ogólnokszałcące im. St. Żeromskiego - czerwoniak Marcin Rosiński 38 1 946 Wczoraj 02:44
Ostatni post: Szperacz
  Elektryk - Zespół Szkół Nr 1 w Żyrardowie Goldak 58 2 963 22.03.2024 14:38
Ostatni post: Szperacz
Star Międzyszkolne powiatowe zawody w piłce ręcznej Żyrardów 2024. - YouTube Szperacz 0 64 19.03.2024 06:11
Ostatni post: Szperacz
  Szkoła Muzyczna w Żyrardowie belin 9 498 17.03.2024 22:08
Ostatni post: Szperacz
Information II Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Recytatorski „Rymem zaczarowany” Szperacz 1 155 25.02.2024 17:12
Ostatni post: Szperacz
Star Miejskie Przedszkole nr 8 ul. Nietrzebki Szperacz 2 91 24.02.2024 17:40
Ostatni post:
Star KONKURS RECYTATORSKI / WARSZAWSKA SYRENKA w Żyrardowie Szperacz 0 66 21.02.2024 09:18
Ostatni post: Szperacz
Star Kids Fitness Club Żyrardów Szperacz 0 55 20.02.2024 20:18
Ostatni post: Szperacz
  Występ Cyrku w Żyrardowie - Namiot ul. Skrowaczewskiego -wątek zbiorczy różne cyrki belin 12 721 18.02.2024 19:01
Ostatni post: Szperacz
  Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Staszica w Żyrardowie na Wschodzie 101 4 596 15.02.2024 16:47
Ostatni post: Szperacz
Information Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej Szperacz 4 336 03.02.2024 04:48
Ostatni post: Szperacz
Star Podwyżki dla nauczycieli Szperacz 0 71 01.02.2024 00:12
Ostatni post: Szperacz
  Samobójstwo 13-to letniej dziewczyny w Żyrardowie - pogrzeb w Dzień Dziecka o 12:00 edywaw3290 39 5 023 27.01.2024 14:37
Ostatni post:
Star Studniówka - bal maturalny - relacja Szperacz 3 139 14.01.2024 01:55
Ostatni post: Szperacz
  Zima w Mieście - atrakcje dla dzieci w czasie ferii organizowane przez Miasto 16 838 31.12.2023 10:38
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości