[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Wróżka Parapsycholog Żyrardów

#1

Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Witam. Jestem parapsychologiem.
Zajmuję się tarotem, runami i innymi formami przepowiadania przyszłości
Jak i doradztwem życiowym i biznesowym.
Interesuje Ciebie co Cię spotka w 2011 roku?
Chcesz wiedzieć, jak rozwinie się Twoja sytuacja finansowa, zawodowa?
Nie jesteś zadowolony ze swojego życia i chciałbyś wiedzieć, którędy dalej iść?
Masz rozterki, czy wykorzystujesz swój potencjał w pełni, i czy to co masz,to koniec Twoich możliwości?

Mieszkam w Żyrardowie i zapraszam do rozmowy o Tobie.
Oferuję dyskrecję i profesjonalizm
Jestem młodą, doświadczoną kobietą która odnosi sukcesy i wykorzystuję swoje dary, by pomagać również innym.
Mieszkam i przyjmuję w centrum Żyrardowa.
Zapraszam
dywinista@gmail.com
Odpowiedz
#2

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

A to wróżenie po ile ? Bo zapewne forumowicze będą ciekawi swojej przyszłości tylko za ile.
Odpowiedz
#3

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Oczywiście.
100 zł.
Spotkanie w centrum Żyrardowa.
Umawiam się tak, by nie mieć ograniczenia czasowego i bo popatrzeć kompleksowo na zagadnienie całego życia osoby, przyjrzeć się sprawom bliskich czasem.
Odpowiedz
#4

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Jak na wróżkę, dość dużo czasu zajęło Ci wywróżenie ,że są inne fora Smile Tylko bez urazy Wink Żarcik taki.
Odpowiedz
#5

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Nie ma sprawy, mogę iść, ale jeden warunek, ma się sprawdzić, płatne po miesiącu. 0 albo podwójna stawka, wchodzisz ?
Odpowiedz
#6

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Raz miałem spotkanie z "wróżkami". Byłem wtedy bardzo młody, a rzecz się miała gdzieś na Ząbkowskiej, okolice bazaru Różyckiego . Wywróżyły mi, że będę bez kasy i momentalnie się sprawdziło Smile Pamiętam to do dziś. Zemściłem się jednak wyciągając z "wróżenia" jakieś dwie dziewczyny Smile Podziękowaniom końca nie było Smile W sumie.... miło wspominam kontakt z parapsychologią Big Grin
Odpowiedz
#7

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Nie chciałbym się czepiać,ale "młodość i doświadczenie",to chyba nie idzie z sobą w parze?
Middle aged.
Odpowiedz
#8

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Też mi się to rzuciło w oczy, ale nie chciałem ruszać tego zapisu Wink
Odpowiedz
#9

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

W dzisiejszych czasach i ja mogę być wróżbitą.

tak na początek małe e-wróżenie dla degiego:

" W najbliższym czasie nie zostaniesz milionerem, kasy będziesz miał tyle co masz albo troszkę mniej. Pić browar będziesz mógł, ale raczej nie w wielkich ilościach. Zmądrzeć nie zmądrzejesz bo już za późno. Co do spraw sercowych to jak przegniesz pałę to cie żona nie wpuści do domu i będziesz spał na progu, ale rozwodu w najbliższym czasie nie będzie."


PS. I jak mi poszło ??

PS2. Ja tam w takie cuda nie wierze, oglądam wróżenie na TVN, i jedynie co to sa dobrymi psychologami i umieją w ludzi wyciągnąć prawie wszystko. Słuchając ich gadania to mówią tylko to co powiedział i zarazem chciał usłyszeć telewidz tylko owinięte w bawełenkę.

PS3. - Baco co tam zbijacie
- Sracz nowy bo sie stary rozpier....
- A musisz tak wulgarnie, nie możesz tego w bawełnę owinąć ?
- A skąd bawełnę wezmę, papą opierd..... i też będzie dobrze Big Grin
Odpowiedz
#10

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Motyl dzięki,ale kasy nie dostaniesz nie włożyłeś w to serca i miłości.Wyczułem w tym tylko sarkazm i zazdrość Big Grin Trenuj dalej Wink
Odpowiedz
#11

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

(26.03.2011 07:20 )eltom napisał(a): Też mi się to rzuciło w oczy, ale nie chciałem ruszać tego zapisu Wink

Bo to wiecie koledzy punkt widzenia zależny od punktu siedzenia Big Grin 30 lat temu tez uważałem że zjadłem wszystkie rozumy Smile Dziś jestem bliżej tezy że człowiek całe życie się uczy i głupim umiera.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#12

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Jancio. Ale masz tą świadomość,a to jest już coś. motyl dobrze ci idzie.Masz zadatki, tym bardziej,że z góry to zawsze lepiej widać, a i do tego na górze, troszkę bliżej masz do innych.
Middle aged.
Odpowiedz
#13

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

(26.03.2011 23:49 )Jancio napisał(a): Bo to wiecie koledzy

Ale Eltom nie o tem .....
Odpowiedz
#14

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! Sad
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
Odpowiedz
#15

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Może wszyscy używają tego samego wzoru? Tylko ciekawe ile on wart, hmm...
Odpowiedz
#16

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

(30.06.2011 23:28 )Gość napisał(a): Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! Sad
Korzystają z tej samej stronki Big Grin
Odpowiedz
#17

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

Znakiem tego, wróżka zna swoją przyszłość i widzi swoją poprawę finansową zamieszczając TU swoje ogłoszenie. W szklanej kuli zobaczyła że wielu forumowiczów skorzysta z jej usług. Jest tego pewna. Bez dwóch zdań.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#18

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

ja byłam u wrózki 2 razy w swoim życiu i wierzcie lub nie ale wszystko co do najmniejszego szczegółu sie sprawdziło! miałam tyle pogrzebów ile mi powiedziała, tyle wesel ile mi powiedziała, tyle spraw z urzędnikami, mówiła o pracy też się sprawdziło, o tym że sobie jeszcze dam nie raz w życiu też sie sprawdziło Big Grin mało tego... co najbardziej mnie zaskoczyło i wyszłam pamiętam z płaczem wtedy... powiedziała mi w jakim momencie w jakiej sytuacji dowiem się, że (teraz mój były) wtedy jeszcze się spotykaliśmy... będzie miał dziecko ze starszą od siebie kobietą! i jak w mordę strzelił, za dwa m-c byłam w sytuacji o której ona mi powiedział i dowiedziałam się, że faktycznie będzie miał dziecko z o kilka lat starszą rozwódka! i powiedzcie mi, że czegoś w tym nie ma, ja wierze że jest bo to nie jest możliwę, żeby wyssała sobie to z palca! Big Grin
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
#19

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

A nie ona byłą tą starszą od niego kobietą? Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#20

RE: Wróżka Parapsycholog Żyrardów

jest starszą od niego rozwódka Big Grin Tongue... (nie obrażając totalnie nikogo-mówię tylko o tej jednej osobie! )ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło Big Grin ja teraz jestem zadowolona, że tak wyszło Big Grin
Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hodowla gołębi Żyrardów belin 7 1 518 02.02.2024 21:50
Ostatni post: Szperacz
  Jak zdradzają Żyrardowianki - Detektyw Żyrardów belin 2 331 04.12.2023 03:34
Ostatni post: Szperacz
Information Strociel fortepianów Żyrardów Szperacz 0 143 24.11.2023 15:07
Ostatni post: Szperacz
  Łowienie ryb w Żyrardowie i okolicach - koło PZW Żyrardów belin 21 2 351 18.11.2023 16:19
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Oferty serwisów randkowych z Żyrarardowa bez rejestracji Szperacz 12 868 03.09.2023 13:24
Ostatni post: Szperacz
Star Asteroid 349 Dembowska (1892 T) Rise and Set from Żyrardów Poland Szperacz 0 138 07.02.2023 01:42
Ostatni post: Szperacz
  Magnetowid. zbyszek 10 467 12.01.2023 18:31
Ostatni post:
  Pokazy garnków w Żyrardowie - rozdawanie fantów wątpliwe okazje płatne 97 6 939 04.12.2022 11:06
Ostatni post: belin
Star Zegarmistrz w Żyrardowie Warsaw Watch Clinic, Żyrardów Szperacz 1 279 12.08.2022 15:16
Ostatni post: belin
  Szewc w Żyrardowie 23 1 312 09.07.2022 14:14
Ostatni post: Szperacz
  Prawnik/prawo rodzinne/pilne NataliaxLd 1 240 22.06.2022 08:41
Ostatni post: belin
  Adwokat Żyrardów do spraw rodzinnych 6 957 13.04.2022 17:05
Ostatni post:
Star Szkoły Językowe angielski Żyrardów - wyszukiwarka Szperacz 0 199 12.04.2022 11:38
Ostatni post: Szperacz
Star Odtrucie alkoholowe Żyrardów - Grupa Medialna Narew Szperacz 0 209 16.02.2022 07:50
Ostatni post: Szperacz
Star Drewno opałowe - sosna Żyrardów, Skiernewice Skierniewice • OLX.pl Szperacz 0 388 16.02.2022 07:50
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości