Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot pojazdów elektrycznych
Autor Wiadomość
Szopen Offline
Super użytkownik

Liczba postów: 979
Reputacja: 8
RE: Zlot pojazdów elektrycznych
Z UM to trochę kopanina była, a jakbyś chciał znowu ich to... znowu będzie kopanina, bo budżet chyba na przyszły rok mają rozplanowany i deficyt dość spory.

Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.

Czarny Kapelusz
02-12-2017 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eltom Online
Administrator

Liczba postów: 14,934
Reputacja: 29
(02-12-2017 20:45 )belin napisał(a):  Cześć, ja znam jedną firmę, która mogłaby być zainteresowana sponsoringiem zlotu lub przysłaniem ciekawych zabawek...
Wszyscy są mile widziani na zlocie. Jak masz dojścia, to powiadom kolegę o zlocie.

(02-12-2017 21:34 )Szopen napisał(a):  Z UM to trochę kopanina była, a jakbyś chciał znowu ich to... znowu będzie kopanina, bo budżet chyba na przyszły rok mają rozplanowany i deficyt dość spory.
Dlatego już nie chcę z nimi współpracy. Niech się kiszą we własnym sosie. Z drugiej strony patrząc, to kwota kilku tysięcy w budżecie miasta raz w roku nie jest jakiś szczególnym obciążeniem dla budżetu liczącego wiele milionów złotych. To są jakieś promile w skali całego budżetu. Więcej wydają na słodycze dla siebie, kawę i herbatę, niż ten zlot potrzebuje pieniędzy.

[Obrazek: eltomek.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2017 04:06 przez eltom.)
03-12-2017 04:00
belin Offline
Rozmowny
**

Liczba postów: 36
Reputacja: 0
Będę potrzebował takich informacji: Jaka jest grupa docelowa i zasięg?

Grupa docelowa to osoby zainteresowane pojazdami elektrycznymi, możesz napisać coś więcej? Prywatnie, zawodowo? Jakimi pojazdami jest największe zainteresowanie? Na jakim obszarze? Centralna Polska, cała Polska? Byłem na zlocie, ale Ty na pewno masz lepsze rozeznanie.

Zasięg - ile % ze wszystkich osób w grupie docelowej, zainteresowanych tematyką i z danego obszaru będzie na zlocie? Tak pi razy drzwi? 10%? 50% 90%?
03-12-2017 10:01
eltom Online
Administrator

Liczba postów: 14,934
Reputacja: 29
Zjeżdżają się wystawcy z całej Polski, w tym roku mieliśmy gości z Ukrainy i Niemiec.
Około kilkudziesięciu wystawców z całej Polski. Trudno, żeby wszyscy zainteresowani tematyką tu zjechali.
Interesują się tym tematem tysiące osób, ale przyjeżdża, kto chce. Reszta śledzi zlot w internecie i potem też oglądają zdjęcia i filmy ze zlotu.
Przypomnę, że zlot jest formą pikniku i nie ma sztampy, jak na innych imprezach firmowych, gdzie tylko gadają i nic poza tym się nie dzieje.
Jest to jedyna impreza cykliczna organizowana już od siedmiu lat i rozwijająca się z każdym rokiem.
Jak bywało do tej pory można sobie popatrzeć na archiwum zlotów pod adresem: http://zeeltom1.nazwa.pl/ev/info.htm

[Obrazek: eltomek.jpg]
03-12-2017 11:06
Odpowiedz