[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Akcja liść - zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko worki po 3zł

#1

Akcja liść - zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko worki po 3zł

Niech ktoś wejdzie na stronę urzędu miasta i przeczyta terminy zbiórki liści.
Po wpisaniu w wyszukiwarkę "zbiórka liści" wyskakuje temat z zeszłego (!) roku i pogrubione daty zbiórki liści.
Fakt, że nie zwróciłem uwagi na rok. Po jaką cholerę jeszcze to jest na stronie urzędu i wprowadza ludzi w błąd? To powinno zniknąć w grudniu ubiegłego roku!
Zadzwoniłem dziś do urzędu i okazało się, że druga zbiórka była tydzień temu. Mało tego, 25.000 zł przeznaczone na zbiórkę liści nie wystarczyło i podobno wydano na ten cel 50.000
Na mojej ulicy (Kutnowska) stoją przed kilkoma posesjami wory z liściami i nikt już tego nie odbierze.
Każą mi kompostować (sic).
Jaja sobie robią? Osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy powinny teraz na własną rękę latać po ulicach i zbierać te liście.
Poczekam do końca tygodnia i jeśli tego nie odbiorą wypierniczę te liście na środek drogi.
Po kiego grzyba się biorą za taką akcję i nie potrafią w jakiś normalny sposób tego załatwić?
Pierwsza transza zbioru liści jakoś trafiła w starą datę, ale po co nadal na stronie urzędu wisi informacja nieaktualna od roku?
I co mam zrobić teraz z tymi liściami? Mogę spalić, ale że są mokre będzie dymu od cholery. Poza tym nie wolno palić liści w mieście.
To je rozsypię po ulicy, to nie są śmieci, tylko sama ekologia. Do wiosny zgniją.
A jakby co, to powiem, że wiater je tam zawiał z drzewa.
Skandal, prostej rzeczy nie potrafią załatwić w mieście...
Odpowiedz
#2

 

Tylko uważaj coby straż Cie przez kamerkę nie namierzyła bo za zanieczyszczanie Cie ukarzą Wink Może wieczorkiem po ciemku kamerki na podczerwień pewnie nie działają a i oświetlenie ulicy kiepski Big Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#3

 

Problem zbórki liści mnie nie dotyczy, lecz sprawa przedstawiona przez eltoma jest ciekawa...i heh...irracjonalna?
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#4

 

Jancio napisał(a):...Może wieczorkiem po ciemku kamerki na podczerwień pewnie nie działają a i oświetlenie ulicy kiepski Big Grin
Działają, tylko zmieniłem obiektyw na taki, który filtruje podczerwień i nie widać.
Odpowiedz
#5

 

No to wywal je na środek drogi i powiedz że właśnie robisz z resztą sąsiadów kompostownik Big Grin
Odpowiedz
#6

 

Lub daj ogłsozenie w sieci, ze sprzedasz świerze liście. Może ktoś kupi?Smile
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#7

Nieodpłatny odbiór liści z posesji

W dniach od 18 do 25 października 2010 r. Urząd Miasta organizuje bezpłatny odbiór liści z posesji prywatnych oraz terenów miejskich w pasach drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Żyrardowa. Akcja Liść skierowana jest wyłącznie do mieszkańców domków jednorodzinnych. Spółdzielnie mieszkaniowe, administracje nieruchomościami, przedsiębiorstwa, ogródki działkowe, jak i inne instytucje muszą liście zagospodarować we własnym zakresie.


Liście należy zebrać w worki jednorazowego użytku i wystawić do godziny 7.00 w dniach wywozu przed posesję w pas drogowy, czy chodnik. Zbiórka dotyczy tylko liści zebranych w dowolnego koloru worki, w rozmiarze 60 - 120 litrów. Mieszkańcy zobowiązani są każdorazowo zaopatrzyć się w worki. Odpady w postaci skoszonej trawy, gałęzi oraz zgniłych owoców itp. nie będą odbierane.

W dniach 18 – 19 października akcja odbioru liści przeprowadzona zostanie w Północnej Dzielnicy Mieszkaniowej (osiedla: Piękna, Teklin), na osiedlu Kościuszki, w dzielnicy Pod Blich, w centrum miasta oraz na osiedlu Międzyborów.

Ulice:

Al. Partyzantów, Aleja Wyzwolenia, Anielewicza, Barona, Basińskiego,
Batalionów Chłopskich, Bohaterów Warszawy, Bratnia, Cehaka, Chłodna, Chrobrego, Choińskiego, Ciepła, Dekerta, Doczkała, Dolna, Działkowa, Garbarskiego, Gdańska, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Grota-Roweckiego, Girarda, Głowackiego, Grenadierów, H. Laskowskiego, Harcerska, Holca, Horodyskiego, I. Zielińskiej, Jasna, Jedności Robotniczej, Jodłowskiego, Kacperska , Kamienna, Kasztanowa, Killińskiego, Kosima, Kościelna, Kościuszki, Kosmonautów, Kosynierów, Kpt. Pałaca, Krótka, Kwiatowa, Leszno, Limanowskiego, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Maja, Małachowskiego, Marcowa, Marczaka, Mireckiego, Mielczarskiego, Migdałowa, Miodowa, Misakowskiego, M. Konopnickiej, Moniuszki, Nabielaka, Narutowicza, Nietrzebki, Okrzei, Okulickiego, Ogińskiego, Olszowa, Ossowskiego, Peszkowskiego, Piaskowa, Piękna, Podmiejska, Pogodna, Polna, Popiełuszki, POW, Północna, Prosta, Prym. Wyszyńskiego, Przedszkolna, Przybysz, Rodzinna, 16- go Stycznia, Sienkiewicza, Skrowaczewskiego, Słowackiego, Smocza, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Stanclika, Staszica, Strzelecka, Szpitalna , Ściegiennego, Środkowa, Szulmana, Twardowskiego, Twardowskiej, Waligóry, Warszawska, Waryńskiego, Wiejska, Witosa, Wspólna, Wysockiego, Zaciszna, Zamknięta, Zielony Zaułek, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury.



W dniach 20 – 21 października worki z liśćmi zbierane będą w północno - zachodniej części miasta w stosunku od ul. 1 Maja (osiedla: Podlas, Żeromskiego, Spółka Włoska, Sikorskiego, Piotrowina oraz Batorego).

Ulice:

Akacjowa, Armii Krajowej, Bajkowa, Batorego, Borówkowa, Brzechwy, Bydgoska, Chopina, Ciasna, Czysta, Daleka, Dębowa, Dittricha, Dzikiewicza, Falista, Gen. Andersa, Gen. Maczka, Gen. Zajączka, Jeżynowa, Kętrzyńska, Konarskiego, Korczaka, Krzywa, Ks. Brzóski, Kubusia Puchatka, Kutnowska, 11- go Listopada, Legionów Polskich, Limanowskiego, Lipowa, Łowicka, Łużycka, Malinowa, Młyńska, Mokra, Mostowa, Okrzei, Olsztyńska, Orlika, Piastowska, Pomorska, Poziomkowa, Poznańska, Promienna, Radziwiłłowska, Roosvelta, Rzeczna, Sikorskiego, Skłodowskiej- Curie, Sławińskiego, Słoneczna, Sosabowskiego, Sowińskiego, Struga, Sucha, Szarych Szeregów, Szczecińska, Świerkowa, Tomaszewskiej, Toruńska, Wiatraczna, Wierzbowa, Wittenberga, Wodna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Wyspiańskiego, Żabia, Żeromskiego.

W dniach od 22 do 25 października akcja zorganizowana zostanie na terenach położonych za torami kolejowymi, po obu stronach ulic: Mickiewicza, Reymonta i Jaktorowskiej- Osiedla: Kanałowa, Rolna, Wojska Polskiego, Mariampol, Mazowiecka oraz Leśna.
Ulice:

J. Bema, Browarna, Brzozowa, Chmielna, Chocimska, Cieszyńska, Dąbrowskiego, Długosza, Dolnośląska, Reymonta, E. Plater, Grunwaldzka, Jagiełły, Jaktorowska, Jaśminowa, Jeleniogórska, Kanałowa, Kasprowicza, Krakowska, Krasińskiego, Królewska, Ks. P. Skargi, Książęca, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia,
M. Kopernika, Makowa, Matejki, Mazowiecka, Mickiewicza, Mieczysławowska, Mieszka I, Niedziałkowskiego, Nizinna, Norwida, Noworadziejowska, Olszowa, Opolska, Południowa, Poprzeczna, Próchnika, Racławicka, Radziejowska, Rolna, Równoległa, Skierniewicka, Słowiańska, Sosnowa, Św. Jana, Topolowa, Traugutta, Wasilewskiego, Wawelska, Wesoły Zaułek, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zielona, Ziołowa, Żniwna.

UWAGA: Prosimy o wystawianie worków z liśćmi w ustalonych terminach. Worki pozostawione na chodnikach na długo przed dniem ich odbioru powodują utrudnienia w ruchu pieszych, często ulegają zniszczeniu, zanieczyszczając miasto.



Kilka dni temu ktoś ;-) być zainteresowany kasztanami - mam już prawie 2 koszyki - pozostałe trzeba pozbierać - oczywiście za "free" ;-)
Odpowiedz
#8

RE: Nieodpłatny odbiór liści z posesji

Ja mogę kilka sobie przygarnąć jakby się ta osoba nie zgłosiła Big Grin
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#9

RE: Nieodpłatny odbiór liści z posesji

Kilka worków?
Odpowiedz
#10

RE: Nieodpłatny odbiór liści z posesji

Chyba o kasztany chodzi Wink
Odpowiedz
#11

RE: Nieodpłatny odbiór liści z posesji

Narazie mam 2 koszyki kasztanów + kolejne do zbierania oraz 2 worki 210l. liści - reszta wisi jeszcze i czeka na mrozek to będzie o wiele więcej ;-)
Odpowiedz
#12

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

Wczoraj dzwoniłam do urzędu miasta i zrobiłam chyba niezłą zadymę ponieważ dzisiaj tej błędnej informacji już nie ma. Z mojej posesji liście zabrano choć termin minął w zeszłym tygodniu. Na pamiątkę i dowód rzeczowy w sprawie zdążyłam wydrukować wczoraj nieaktualną informację.
Odpowiedz
#13

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

Znowu? Bo to temat z zeszłego roku Big Grin
Odpowiedz
#14

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

Czy chodzi o tą zbiórke liści?


"W dniach od 18 do 25 października 2010 r. Urząd Miasta organizuje bezpłatny odbiór liści z posesji prywatnych oraz terenów miejskich w pasach drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Żyrardowa. Akcja Liść skierowana jest wyłącznie do mieszkańców domków jednorodzinnych......


Z tego co pamiętam w listopadzie też był wyznaczony jakis termin ale nie chce mi sie go szukać.
Odpowiedz
#15

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

A ja miałem ciekawą przygodę. Przyjechałem na śniadanko do domu, a tu sąsiedzi worki powystawiali.Zaparkowałem autko i dalej wory targać. Ustawiłem poszedłem jeść( i jak to zwykle w takich okolicznościach przyrody => do komputerka. Zjadłem, poczytałem, popisałem, jadę! Wychodzę i oczom nie wierzę. Worki jednego sąsiada zabrane, następnego zabrane, od kolejnego zabrane, moje stoją! Za rogiem widzę kawałek znikającej ciężarówki, wiec zaczynam pościg. Doganiam, zatrzymuję i mówię grzecznie, że przeoczyli to co tam wystawiłem. Dopatrzeć się nie mogli, bo jakiś zaparkowany samochód przeszkadzał, coś tam bąkneli, ale nie zrozumiałem dokładnie co, a w głowie sobie ubrdałem, że zaraz podjadą i zabiorą. Faktycznie rundkę zrobili taką, jaką robi podchodzący samolot przy lądowaniu i już myślałem, że skręcą w moją uliczkę, ale gdzie tam. Wory stoją. Pojechałem dalej i dorwałem na środku skrzyżowania. Zatrzymałem i łopatologicznie wytłumaczyłem, że worki, że liście, że zabrać. - Kedy? -No jak kedy? Tera! Przegapiliście! A oni swoje, że żadnych worków nie było i pewnie teraz dopiero wystawiłem. No krwia mnie zalała, ale uff zabrali! Big Grin Zwycięstwo! Big Grin
Odpowiedz
#16

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

W tym roku jakoś mniej liści było ale moje 10 woreczków zabrali. Zwyczajnie podjechali - zapakowali - i odjechali - nie było tyle emocji i pościgów co u Wioślarza ;-)
Odpowiedz
#17

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

Odbiór liści z posesji

Urząd Miasta Żyrardowa organizuje odbiór liści z posesji prywatnych oraz z terenów miejskich z pasów drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Żyrardowa.
W tym roku akcja „Liść” odbędzie się w następujących terminach: 21 (piątek), 24 (poniedziałek), 25 (wtorek)października, a następnie14 (poniedziałek),15 (wtorek) i16 (środa)listopada. Akcja skierowana jest wyłącznie do mieszkańców domków jednorodzinnych.

[Obrazek: 6232.jpg]

Mieszkańcy będą mogli zakupić oznakowane worki o pojemności 120 litrów w cenie 3zł/szt. w punkcie sprzedaży – Biuro Obsługi Klienta Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Żyrardowie przy ul. Czystej 5. Sprzedaż worków będzie prowadzona w dniach 17 - 21 października w godz. 7.00 –15.00.

Liście należy zebrać w wyżej wymienione worki jednorazowego użytku i wystawić do godz.7.00w dniach wywozu przed posesję w pas drogowy. Zbiórka dotyczy tylko odpadów zielonych (liści i trawy) zebranych w oznakowane worki o pojemności 120 litrów. Mieszkańcy zobowiązani są każdorazowo zaopatrzyć się w worki. Inne niż liście i trawa odpady komunalne nie będą odbierane.


Harmonogram odbioru liści w miesiącu październiku przedstawia się następująco:

W dniu21 października (piątek) akcja zorganizowana będzie w północno - zachodniej części miasta tj. na osiedlach: Podlas, Żeromskiego, Spółka Włoska, Sikorskiego, Piotrowina, Batorego.
Ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Bajkowa, Batorego, Borówkowa, Brzechwy, Bydgoska, Chopina, Ciasna, Czysta, Daleka, Dębowa, Dittricha, Dzikiewicza, Falista, Gen. Andersa, Gen. Maczka, Gen. Zajączka, Jeżynowa, Kętrzyńska, Konarskiego, Korczaka, Krzywa, Ks. Brzóski, Kubusia Puchatka, Kutnowska, 11- go Listopada, Legionów Polskich, Limanowskiego, Lipowa, Łowicka, Łużycka, Malinowa, Młyńska, Mokra, Mostowa, Okrzei, Olsztyńska, Orlika, Piastowska, Pomorska, Poziomkowa, Poznańska, Promienna, Radziwiłłowska, Roosvelta, Rzeczna, Sikorskiego, Skłodowskiej- Curie, Sławińskiego, Słoneczna, Sosabowskiego, Sowińskiego, Struga, Sucha, Szarych Szeregów, Szczecińska, Świerkowa, Tomaszewskiej, Toruńska, Wiatraczna, Wierzbowa, Wittenberga, Wodna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Wyspiańskiego, Żabia, Żeromskiego.

W dniu24 października (poniedziałek) akcja zorganizowana zostanie naterenach położonych za torami kolejowymi, po obu stronach ulic Mickiewicza, Reymonta, Jaktorowskiej tj. osiedla: Kanałowa, Rolna, Wojska Polskiego, Mariampol, Mazowiecka, Leśna.
Ulice: Bema, Browarna, Brzozowa, Chmielna, Chocimska, Cieszyńska, Dąbrowskiego, Długosza, Dolnośląska, Reymonta, E. Plater, Grunwaldzka, Jagiełły, Jaktorowska, Jaśminowa, Jeleniogórska, Kanałowa, Kasprowicza, Krakowska, Krasińskiego, Królewska, Ks. P. Skargi, Książęca, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, M. Kopernika, Makowa, Matejki, Mazowiecka, Mickiewicza, Mieczysławowska, Mieszka I, Niedziałkowskiego, Nizinna, Norwida, Noworadziejowska, Olszowa, Opolska, Południowa, Poprzeczna, Próchnika, Racławicka, Radziejowska, Rolna, Równoległa, Skierniewicka, Słowiańska, Sosnowa, Św. Jana, Topolowa, Traugutta, Wasilewskiego, Wawelska, Wesoły Zaułek, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zielona, Ziołowa, Żniwna.

W dniu 25 października (wtorek) akcja odbioru liści przeprowadzona zostanie w północno – wschodniej części oraz w centrum miasta tj. osiedla: Piękna, Pod Blich, Teklin, Kościuszki,
Międzyborów.
Ulice: Al. Partyzantów, Aleja Wyzwolenia, Anielewicza, Baczyńskiego, Barona, Basińskiego,
Batalionów Chłopskich, Bohaterów Warszawy, Bratnia, Cehaka, Chłodna, Chrobrego, Choińskiego, Ciepła, Dekerta, Doczkała, Dolna, Działkowa, Garbarskiego, Gdańska, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Grota-Roweckiego, Girarda, Głowackiego, Grenadierów, Harcerska, Herberta, H. Laskowskiego, Holca, Horodyskiego, I. Zielińskiej, Jasna, Jedności Robotniczej, Jodłowskiego, Kacperska , Kamienna, Kasztanowa, Killińskiego, Kosima, Kościelna, Kościuszki, Kosmonautów, Kosynierów, Kpt. Pałaca, Krótka, Kurpińskiego, Kwiatowa, Leszno, Limanowskiego, Lutosławskiego, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Maja, Małachowskiego, Marcowa, Marczaka, Mireckiego, Mielczarskiego, Migdałowa, Miodowa, Misakowskiego, M. Konopnickiej, Moniuszki, Nabielaka, Narutowicza, Nietrzebki, Okrzei, Okulickiego, Ogińskiego, Olszowa, Ossowskiego, Peszkowskiego, Piaskowa, Piękna, Podmiejska, Pogodna, Polna, Popiełuszki, POW, Północna, Prosta, Prym. Wyszyńskiego, Przedszkolna, Przybysz, Rodzinna, 16- go Stycznia, Sienkiewicza, Skrowaczewskiego, Słowackiego, Smocza, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Stanclika, Staszica, Strzelecka, Szpitalna , Ściegiennego, Środkowa, Szulmana, Szymanowskiego, Twardowskiego, Twardowskiej, Waligóry, Warszawska, Waryńskiego, Wiejska, Witosa, Wspólna, Wysockiego, Zaciszna, Zamknięta, Zielony Zaułek, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury.

Harmonogram odbioru liści w miesiącu listopadzie przedstawia się następująco.

W dniu14 listopada (poniedziałek) akcja zorganizowana będzie w północno - zachodniej części miasta tj. na osiedlach: Podlas, Żeromskiego, Spółka Włoska, Sikorskiego, Piotrowina, Batorego.
Ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Bajkowa, Batorego, Borówkowa, Brzechwy, Bydgoska, Chopina, Ciasna, Czysta, Daleka, Dębowa, Dittricha, Dzikiewicza, Falista, Gen. Andersa, Gen. Maczka, Gen. Zajączka, Jeżynowa, Kętrzyńska, Konarskiego, Korczaka, Krzywa, Ks. Brzóski, Kubusia Puchatka, Kutnowska, 11- go Listopada, Legionów Polskich, Limanowskiego, Lipowa, Łowicka, Łużycka, Malinowa, Młyńska, Mokra, Mostowa, Okrzei, Olsztyńska, Orlika, Piastowska, Pomorska, Poziomkowa, Poznańska, Promienna, Radziwiłłowska, Roosvelta, Rzeczna, Sikorskiego, Skłodowskiej- Curie, Sławińskiego, Słoneczna, Sosabowskiego, Sowińskiego, Struga, Sucha, Szarych Szeregów, Szczecińska, Świerkowa, Tomaszewskiej, Toruńska, Wiatraczna, Wierzbowa, Wittenberga, Wodna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Wyspiańskiego, Żabia, Żeromskiego.

W dniu15 listopada (wtorek) akcja zorganizowana zostanie naterenach położonych za torami kolejowymi, po obu stronach ulic Mickiewicza, Reymonta, Jaktorowskiej tj. osiedla: Kanałowa, Rolna, Wojska Polskiego, Mariampol, Mazowiecka, Leśna.
Ulice: Bema, Browarna, Brzozowa, Chmielna, Chocimska, Cieszyńska, Dąbrowskiego, Długosza, Dolnośląska, Reymonta, E. Plater, Grunwaldzka, Jagiełły, Jaktorowska, Jaśminowa, Jeleniogórska, Kanałowa, Kasprowicza, Krakowska, Krasińskiego, Królewska, Ks. P. Skargi, Książęca, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, M. Kopernika, Makowa, Matejki, Mazowiecka, Mickiewicza, Mieczysławowska, Mieszka I, Niedziałkowskiego, Nizinna, Norwida, Noworadziejowska, Olszowa, Opolska, Południowa, Poprzeczna, Próchnika, Racławicka, Radziejowska, Rolna, Równoległa, Skierniewicka, Słowiańska, Sosnowa, Św. Jana, Topolowa, Traugutta, Wasilewskiego, Wawelska, Wesoły Zaułek, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zielona, Ziołowa, Żniwna.

W dniu 16 listopada (środa) akcja odbioru liści przeprowadzona zostanie w północno – wschodniej części oraz w centrum miasta tj. osiedla: Piękna, Pod Blich, Teklin, Kościuszki,
Międzyborów.
Ulice: Al. Partyzantów, Aleja Wyzwolenia, Anielewicza, Baczyńskiego, Barona, Basińskiego,
Batalionów Chłopskich, Bohaterów Warszawy, Bratnia, Cehaka, Chłodna, Chrobrego, Choińskiego, Ciepła, Dekerta, Doczkała, Dolna, Działkowa, Garbarskiego, Gdańska, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Grota-Roweckiego, Girarda, Głowackiego, Grenadierów, Harcerska, Herberta, H. Laskowskiego, Holca, Horodyskiego, I. Zielińskiej, Jasna, Jedności Robotniczej, Jodłowskiego, Kacperska , Kamienna, Kasztanowa, Killińskiego, Kosima, Kościelna, Kościuszki, Kosmonautów, Kosynierów, Kpt. Pałaca, Krótka, Kurpińskiego, Kwiatowa, Leszno, Limanowskiego, Lutosławskiego, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Maja, Małachowskiego, Marcowa, Marczaka, Mireckiego, Mielczarskiego, Migdałowa, Miodowa, Misakowskiego, M. Konopnickiej, Moniuszki, Nabielaka, Narutowicza, Nietrzebki, Okrzei, Okulickiego, Ogińskiego, Olszowa, Ossowskiego, Peszkowskiego, Piaskowa, Piękna, Podmiejska, Pogodna, Polna, Popiełuszki, POW, Północna, Prosta, Prym. Wyszyńskiego, Przedszkolna, Przybysz, Rodzinna, 16- go Stycznia, Sienkiewicza, Skrowaczewskiego, Słowackiego, Smocza, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Stanclika, Staszica, Strzelecka, Szpitalna , Ściegiennego, Środkowa, Szulmana, Szymanowskiego, Twardowskiego, Twardowskiej, Waligóry, Warszawska, Waryńskiego, Wiejska, Witosa, Wspólna, Wysockiego, Zaciszna, Zamknięta, Zielony Zaułek, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury.

UWAGA: Prosimy o wystawianie worków z liśćmi w ustalonych terminach. Worki pozostawione na chodnikach na długo przed dniem ich odbioru powodują utrudnienia w ruchu pieszych, często ulegają zniszczeniu, zanieczyszczając miasto.



Haha, to wymyślili, jak nie kupisz worków w UM to twoich liści nie zabiorą Big Grin
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#18

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

Chyba ich pogięło. Mam swoje worki, to po cholerę mam kupować następne?
Odpowiedz
#19

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

Ze swoimi workami to będziesz dymał do lasu i tam liście wyrzucał Tongue Big Grin Big Grin
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#20

RE: Zbiórka liści z posesji prywatnych - zrobieni w bambuko

Dla mnie, to dodatkowy haracz płacony miastu. U mnie zbiera się z 10 worków tych liści, to już 30 zł dla miasta. Niech się bujają. Faktycznie wywiozę to do lasu i wysypię. To nie śmieci, tylko sama ekologia, a tym sukinsynom nie dam zarobić. Już nie wiedzą za co pieniądze brać.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PGM Żyrardów - Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej 145 6 025 10.04.2024 21:27
Ostatni post: Szperacz
  Urząd Miasta Żyrardowa - informacje 440 14 999 27.03.2024 11:30
Ostatni post: Szperacz
Star Sanepid - Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Szperacz 4 193 17.03.2024 16:21
Ostatni post: Szperacz
  OSP Żyrardów - Ochotnicza Straż Pożarna w powiecie żyrardowskim 63 2 882 16.03.2024 16:43
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Rada seniorów miasta Żyrardowa - 11 osób ciało doradcze Prezydenta Szperacz 19 1 078 15.03.2024 15:33
Ostatni post: Szperacz
  Kradzieże paliwa na wyrwę - sukcesy Policji belin 2 54 14.03.2024 19:33
Ostatni post: Szperacz
  Łukasz Choiński [PIS] - były wiceprezydent Żyrardowa belin 2 409 11.03.2024 14:27
Ostatni post:
  Państwowa Straż Pożarna w Żyrardowie - PSP belin 22 1 289 27.02.2024 03:52
Ostatni post: Szperacz
  Miejska Biblioteka Publiczna w Żyrardowie - ul. Mostowa 1 oraz filie zbyszek 85 4 196 20.02.2024 22:23
Ostatni post: Szperacz
  Żyrardowska Karta Mieszkańca wdrożona kosztem 2,5 mln zł z Unii belin 37 1 969 19.02.2024 14:45
Ostatni post: Szperacz
Star Oświadczenia majątkowe radnych i urzędników Szperacz 1 238 18.02.2024 19:01
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Lokalny Punktu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem Szperacz 1 183 18.02.2024 14:30
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Straż Miejska kontra Mieszkańcy Miasta - osięgnięcia i ich braki Stańczyk 1 169 26 653 15.02.2024 14:29
Ostatni post: Szperacz
  CUS - Centrum Usług Społecznych - nowa wersja MOPS z dodatkami belin 74 3 731 11.02.2024 08:35
Ostatni post: Szperacz
Star Remont Medyka przebudowa na mieszkania pod klucz - Społeczna Agencja Najmu Szperacz 16 556 06.02.2024 19:34
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości