[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 73
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Ogródek Jordanowski przy ulicy Mostowej dawniej nieistniejąca Dziatwa

#61

 

Mogę tylko dodać że było bardzo miło dzieciaki rzeczywiście stanęły na wysokości zadania .Pięknie śpiewały kolędy i recytowały wiersze .No przepiękne wykonanie dziewczynki gry na skrzypcach .Wielkie brawa dla opiekunów za staranne przygotowanie całej imprezy .
Odpowiedz
#62

 

rogacz napisał(a):Jak oglądam zdjęcia widzę że impreza była udana i dzieci zadowolone Smile

Rencista. napisał(a):Przepraszam,że pomimo świątecznego nastroju będę się czepiał,ale to zdjęcie z władzami miasta z pustymi talerzykami? Czy to ma coś znaczyć?

Bo pewnie Skarlet z Degustatorem zagadywali włodarzy, a w tym czasie Niziołek im z talerzy podjadał :d

Rogaczu, ale mnie tam nie było przecież Smile
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#63

 

Moja kasa na komputer niestety nie trafiła bo choróbsko zatrzymało mnie w domu Sad ale deklaracja wciąż aktualna.

skarlet napisał(a):W dalszym ciągu zbieramy zabawki i odzież, niech święta trwają cały rok ,a Mikołaje i dobre duszki niech przynoszą dzieciakom uśmiech i radość.

I super.
W zeszłym roku zbierałam dla Jordanka zabawki u siebie w pracy, w tym rodzice sami pytają czy zrobię to jeszcze raz.
Pewnie że zrobię. Razem z 5plus rozszerzymy trochę zbiórkę i dostarczymy wszystko do Żyrardowa.
Mam już obiecanych też trochę ubrań więc przesyłka powinna być konkretna.
Przypomnijcie tylko prosze w jakim wieku są dzieci bo pamiętam z zeszłego roku że dostawałam coś dla zupełnych maluchów, segregowałam i część szła do Jordanka a część przekazywałam do domu dziecka.
Odpowiedz
#64

 

O ile się nie mylę, to od 5 go 15 lat.
Dzięki Marzenko za pamięć Big Grin
Odpowiedz
#65

 

Do skarlet. Nie mogę doczekać się spotkania z tobą, aby bliżej cię poznać.
Odpowiedz
#66

 

Pewny jestes ??? Big Grin Straszna baba ze mnie Big Grin ! Czytam wszystkie Twoje posty i naprawdę uważam Cię za mądrego czlowieka .Proponuję ,żebyś dołączyl do nas na nasze spotkania .Pozwolę sobie wyslać Ci PW w którym napiszę kiedy i gdzie się spotkamy.
PozdrawiamConfused
Odpowiedz
#67

 

Nie byłem bo pracowałem ale to nie tylko jeden z powodów...
Wszystko wiem bo delegatka rodu była i bywa każdego dnia...
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#68

 

Na dowód że nie było tak biednie fotka z pełnymi talerzami:

[Obrazek: dsc0008small.jpg]

Głodni nie wyszliśmy, było dużo i dobrze.

PS: Pan Prezydent ma rybę na talerzyku Smile
Odpowiedz
#69

 

To miało być dla dzieci Sad
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#70

 

To na pewno fotomontaż Tongue Big Grin Degustator zlewa się z tłem Tongue
Odpowiedz
#71

 

Zbyszek napisał(a):To miało być dla dzieci Sad

Na talerzykach mamy to czego nie zjadły dzieci Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
W przyszłości prosimy o więcej sponsorów, a nie komentatorów i nie liczcie na to że dzieci wam dużo zostawią. :509:
Odpowiedz
#72

 

Wiadomość z ostatniej chwili !
Mamy podziękowania za nasz wkład w zorganizowanie wczorajszej wigilii dla Dziatwy.Jedzonka zostało tyle ,że dzieci mogły jeszcze wziąć do domu.W spotkaniu brał udział Prezydent Obłękowski więc dzieci miały lekką tremę .Szczególne podziękowania mam przekazać eltomowi,degustatorowi i niziołkowi co w tej chwili czynię.Wioślarz był na spotkaniu więc może napisze więcej.

Dodane po 11 godzinach 3 minutach:

Nie możemy zapomnieć o serdecznym podziękowaniu właścicielom hurtowni JAGO ,która za naszym pośrednictwem przekazała ryby i sałatki na stół wigilijny Dziatwy ,oraz hurtowni Rokicki -obie firmy mają swoje siedziby w Skierniewicach.
Ponad to JAGO -przekazała nieodpłatnie 5 kartonów mrożonek z przeznaczeniem dla jadłodajni przy kościele.
Dziękujemy serdecznie za okazane serce i pomoc jesteśmy wdzięczni Sławkowi i Wioli ,że przyłączyli się do naszej akcji.Dziękujemy Wam bardzo .Jedzonka starczyło i nawet zostało tak ,że dzieci zabrały jeszcze do domu.
Wiola prywatnie od siebie przekazała zabawki,a hurtownia Rokicki napoje .
Dziękujemy też hurtowniom słodyczy z Warszawy , CENTRUM ze Skierniewic i Kramel z Tomaszowa które osłodziły swoimi ciastkami i batonami życie wszystkich dzieci z DZIATWY.Dziękujemy bardzo w imieniu dzieci i forumowiczów dzięki Wam dzieci miały trzy radosne imprezy.
Odpowiedz
#73

 

Dziękujemy darczyńcom!!!
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#74

 

Wiem ,że nasze dzieci z DZIATWY odwiedzają nasze forum więc pozwolę sobie przesłać Wam świąteczną kartkę -bawcie się dobrze

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html

życzymy Wam udanych ferii świątecznych Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Pozdrawiamy sympatyczne Panie opiekunki.
Odpowiedz
#75

 

Podziękowanie które ukazało się w Głosie Żyrardowa i okolic

[Obrazek: 9d2d74005625bb42m.jpg]
Odpowiedz
#76

 

Aż się łza w oku kręci...czasem tak szybko się wiele spraw potrafi zrobić. Wystrczy tylko otwiartość i chęci.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#77

 

Jak tak dobrze idzie, to może zaczniemy od spraw trudniejszych?
Odpowiedz
#78

 

Jakich np.?
Odpowiedz
#79

 

Rencista. napisał(a):Jak tak dobrze idzie, to może zaczniemy od spraw trudniejszych?

A co potrzeba ? Jak napiszesz to pomyślimy ,a jak się da to zrobimy Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#80

 

cytat skarlet:"W spotkaniu brał udział Prezydent Obłękowski więc dzieci miały lekką tremę "
Chciałem się dowiedzieć z jakiego powodu tam się znalazł? Też był sponsorem? :?:
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 73
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Pieniądze miejskie dla organizacji społecznych - wątek zbiorczy Szperacz 57 1 610 25.03.2024 12:50
Ostatni post: Szperacz
  Budowa Hospicjum w Żyrardowie - Fundacja Nieść Ulgę w Cierpieniu eltom 26 1 490 19.03.2024 11:03
Ostatni post:
  Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie - os. Żeromskiego belin 14 1 911 12.03.2024 17:44
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Dekanat Żyrardów, Diecezja Łowicka - informacje dotyczące wszystkich parafii Szperacz 6 590 06.03.2024 00:34
Ostatni post: Szperacz
  Parafia Austriacko-Augsburgska - koścół reformowany w Żyrardowie belin 11 989 18.02.2024 19:33
Ostatni post: Szperacz
  Samorządy Mieszkańców - mapka i bieżące informacje Rencista. 68 1 764 16.02.2024 19:00
Ostatni post: Szperacz
Wink Parafia św. Karola Boromeusza - najstarszy kościół w Żyrardowie Szperacz 6 488 15.02.2024 19:45
Ostatni post: Szperacz
Star Stowarzyszenie Żyrardowskie towarzystwo survivalowo-żeglarskie Szperacz 0 71 28.01.2024 23:19
Ostatni post: Szperacz
Star Stowarzyszenie Sport Life - Michał Ochnicki Szperacz 4 163 19.01.2024 13:40
Ostatni post: Szperacz
  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Żyrardowie teqton 692 20 420 18.01.2024 20:08
Ostatni post: Szperacz
Star Żurek - grupa rękodzielnicza - Monika Rosińska- założycielka Żurek Szperacz 0 147 29.12.2023 08:24
Ostatni post: Szperacz
  Przymierze dla Żyrardowa - stowarzyszenie założone przez Radnych PiS 1 090 16 864 22.12.2023 08:21
Ostatni post: Szperacz
  Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym „AMAZONKI” teqton 4 344 22.12.2023 03:27
Ostatni post: Szperacz
  Hufiec ZHP Żyrardów - Związek Harcerstwa Polskiego 18 885 22.12.2023 02:10
Ostatni post: Szperacz
  Szlachetna Paczka - pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej 8 611 20.12.2023 20:45
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości