[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 73
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Ogródek Jordanowski przy ulicy Mostowej dawniej nieistniejąca Dziatwa

#41

 

a GiGi? Wink
Odpowiedz
#42

 

Nie mam odnotowane, uciekło mi?
Odpowiedz
#43

 

Wszyscy mają być i dajmy spokój Eltomowi -bo dziś ciężko tyra na ogródku przy Mostowej.Rogacz nie dokuczaj bo nasz admin jest naprawdę zapracowany.Kto może niech przybędzie i tyle w temacie.
Odpowiedz
#44

 

A możemy się trochę spóźnić ? Bo o 16:10 dopiero wychodzimy z pracy i w zależności od korków dopiero o 17 będę w Żyrku, więc 20 minutowe spóźnienie jest niewykluczone.
Odpowiedz
#45

 

Możecie Wink A dacie radę trafić?
Odpowiedz
#46

 

rogacz napisał(a):Możecie Wink A dacie radę trafić?

Będziemy do Ciebie dzwonić i nam wytłumaczysz Smile Miej fona pod ręką Smile
Odpowiedz
#47

 

Zdjęcia:

[Obrazek: dsc00839qp.jpg]
[Obrazek: dsc00840nz.jpg]
[Obrazek: dsc00841q.jpg]
[Obrazek: dsc00842b.jpg]
[Obrazek: dsc00843wx.jpg]
[Obrazek: dsc00844.jpg]
[Obrazek: dsc00845h.jpg]

W większej rozdzielczości:
http://picasaweb.google.pl/rogacz1988/Dziatwa#
Odpowiedz
#48

 

Nio i byliśmySmile Nie czują się upoważniony aby wymieć tych co byliSmile Ojciec pomysłu i organizacji ma pierwszeństwoWink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#49

 

Niziołek było dwóch ojców -poczekamy ,az oni napiszą jak było???
Odpowiedz
#50

 

Dokładnie takSmile
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#51

 

Nie dwóch ojców, tylko jeden ojciec. Drugi jest już dziadkiem Wink

Dodane po 2 godzinach 1 minutach:

No tak...
Dzieciaki dostały od anonimowych darczyńców komputer z dwurdzeniowym prockiem, 2 Gb RAM, dysk 500 Gb, system Windows XP, monitor panoramiczny 22 cale, głośniki, dwa pady, kamerę, mikrofon, router wifi, trochę gier, drukarkę wielofunkcyjną i każdy po paczce ze słodyczami i owocami.
Nawet szefowa dostała drobny suwenir Wink
Posłuchaliśmy wierszyków o Mikołaju (brawa!), pojedliśmy słodyczy, popiliśmy kawką i herbatką, pogadaliśmy o tym i owym no i po temacie Big Grin
Mamy nadzieję, że posłuży to dzieciakom jakiś czas.

Do następnej akcji Wink

Tu moje fotki:
[Obrazek: jord1.jpg]

[Obrazek: jord2.jpg]

[Obrazek: jord3.jpg]

[Obrazek: jord4.jpg]

[Obrazek: jord5.jpg]
Odpowiedz
#52

 

Nie możemy zapomnieć o dzieciach, ten temat nie powinien zniknąć z forum i z naszej pamięci .Dzieci nas potrzebują ,a my ich potrzebujemy.
W dzisiejszym Głosie Żyrardowa ukazał się artykuł Mateusza Modraka ,który pięknie podsumował nasze działania dla dzieci z DZIATWY -tytuł -MIESZKAŃCY DZIECIOM.Jako pierwsza poinformuję wszystkich piszących na tym forum ,że administratorzy forum zostali poinformowani ,iż zainteresowało się nami Radio Victoria .Ponieważ adminów mamy skromnych i oni nigdy by wam tego nie napisali ja to za nich czynię .Ojcem pomysłu jest Eltom i Degustator, to dzięki nim dzieciaki są szczęśliwe ,a my ze swojej strony dołóżmy starań ,żeby im pomóc .
W dalszym ciągu zbieramy zabawki i odzież, niech święta trwają cały rok ,a Mikołaje i dobre duszki niech przynoszą dzieciakom uśmiech i radość.

Dodane po 20 minutach:

Podziękowania dla forumowiczów z forum pl i eu od Dziatwy będą nadawane w dniu jutrzejszym przez Radio Victoria w jednym z podanych czasów 6:30,7:30 lub 8:30 .W dniu dzisiejszym prowadzący program nie potrafił dokładnie określić godziny.

Dodane po 1 minutach:

DLA NAS NAJWIĘKSZYM PODZIĘKOWANIEM JEST UŚMIECH DZIECI I RADOŚĆ PANI TERESY.
Odpowiedz
#53

 

[Obrazek: e5b6d18affcfc5cfm.jpg]

Wraz z eltomem dziękujemy skarlet za miłe słowa pod naszym adresem . Ale to wszystko zawdzięczamy nam wszystkim , naszej wspólnej pracy i chęci niesienia dobra dla młodych mieszkańców Żyrardowa . Jeszcze raz dziękujemy wam .
Odpowiedz
#54

 

To ja chciałbym też podziękować pomysłodawcom i wszystkim tym co pomogli w całej tej sprawie, gdyż uczestniczenie w takiej wspaniałej akcji daje ogromną radość i przypomina wszystkim, że na świecie, blisko Nas są ludzie, dzieci, które potrzebują Naszego wsparcia. Dziękuję.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#55

 

W dniu dzisiejszym przedstawiciele forum eu byli na spotkaniu wigilijnym z Dziatwą, które się odbyło przy szkole nr 5.
Standardowo podczas takiego spotkania wszyscy składaliśmy sobie świąteczne życzenia dzieląc się opłatkiem oraz śpiewaliśmy kolędy. Dzieci z Dziatwy przygotowały również specjalnie z tej okazji piękny występ podczas którego mówiły wiersze oraz grały na skrzypcach.
W skład delegacji forum wchodzili: Eltom, Degustator i ja.
W załączeniu kilka fotek z tego miłego spotkania.

[Obrazek: dsc00914small.jpg]

[Obrazek: dsc00917small.jpg]

[Obrazek: dsc00918small.jpg]

[Obrazek: dsc00919small.jpg]

[Obrazek: dsc00926small.jpg]

[Obrazek: dsc00927small.jpg]

[Obrazek: dsc00928small.jpg]

[Obrazek: dsc00930small.jpg]

[Obrazek: dsc00931small.jpg]

[Obrazek: dsc00932small.jpg]
Odpowiedz
#56

 

Przepraszam,że pomimo świątecznego nastroju będę się czepiał,ale to zdjęcie z władzami miasta z pustymi talerzykami? Czy to ma coś znaczyć?
Odpowiedz
#57

 

Nie czepiasz się drogi Rencisto za późno zauważyliśmy ,że talerzyki już mamy puste ,jak mnie poznasz to zrozumiesz.Władzę po prostu zagadałam do tego stopnia ,że zapomnieli o jedzeniu.Jestem typową polską babą -co na myśli to i na języku. Big Grin Big Grin Big Grin
Degustatora miałam przy sobie to i odwagi nabrałam ,a Eltom jak zwykle nam się ukrył (skromniś taki) Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#58

 

Nio to fajnie, że ktoś od nas był na tej imprezieSmile Super, że dzieciaki coś od ludzi dostają i nie są to tylko słowa.

Deguś co Ty żeś Prezydentowi zrobił, że on taki wystraszony hahahaWink
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#59

 

Zagadał,że nowy budynek dla DZIATWY na Mostowej by się przydał i Władza się przeraziła Smile
Odpowiedz
#60

 

Jak oglądam zdjęcia widzę że impreza była udana i dzieci zadowolone Smile

Rencista. napisał(a):Przepraszam,że pomimo świątecznego nastroju będę się czepiał,ale to zdjęcie z władzami miasta z pustymi talerzykami? Czy to ma coś znaczyć?

Bo pewnie Skarlet z Degustatorem zagadywali włodarzy, a w tym czasie Niziołek im z talerzy podjadał :d
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 73
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc dla Pawełka! Młody Żyrardowianin potrzebuje Pomocy! Polu1991 0 96 13.04.2024 13:06
Ostatni post: Polu1991
  Motocykliści z Żyrardowa 10 516 13.04.2024 12:38
Ostatni post:
  Zbrodnia katyńska 1940 rok - pamięć o masowym mordzie na Polakach 20 1 028 11.04.2024 20:51
Ostatni post: belin
Star Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury Im. Ignacego Paderewskiego W Żyrardowie - Krs-pobie Szperacz 0 52 10.04.2024 21:27
Ostatni post: Szperacz
Exclamation Pieniądze miejskie dla organizacji społecznych - wątek zbiorczy Szperacz 57 1 692 25.03.2024 12:50
Ostatni post: Szperacz
  Budowa Hospicjum w Żyrardowie - Fundacja Nieść Ulgę w Cierpieniu eltom 26 1 530 19.03.2024 11:03
Ostatni post:
  Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie - os. Żeromskiego belin 14 1 942 12.03.2024 17:44
Ostatni post: Szperacz
Rainbow Dekanat Żyrardów, Diecezja Łowicka - informacje dotyczące wszystkich parafii Szperacz 6 604 06.03.2024 00:34
Ostatni post: Szperacz
  Parafia Austriacko-Augsburgska - koścół reformowany w Żyrardowie belin 11 1 013 18.02.2024 19:33
Ostatni post: Szperacz
  Samorządy Mieszkańców - mapka i bieżące informacje Rencista. 68 1 852 16.02.2024 19:00
Ostatni post: Szperacz
Wink Parafia św. Karola Boromeusza - najstarszy kościół w Żyrardowie Szperacz 6 517 15.02.2024 19:45
Ostatni post: Szperacz
Star Stowarzyszenie Żyrardowskie towarzystwo survivalowo-żeglarskie Szperacz 0 77 28.01.2024 23:19
Ostatni post: Szperacz
Star Stowarzyszenie Sport Life - Michał Ochnicki Szperacz 4 178 19.01.2024 13:40
Ostatni post: Szperacz
  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Żyrardowie teqton 692 20 993 18.01.2024 20:08
Ostatni post: Szperacz
Star Żurek - grupa rękodzielnicza - Monika Rosińska- założycielka Żurek Szperacz 0 152 29.12.2023 08:24
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości