Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jordanek po naszemu ;)
Autor Wiadomość
zbyszek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,670
Reputacja: 12

To miało być dla dzieci Sad

chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
14-12-2009 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
teqton
Niezarejestrowany

To na pewno fotomontaż Tongue Big Grin Degustator zlewa się z tłem Tongue
14-12-2009 15:23
Odpowiedz cytując ten post
skarlet
Niezarejestrowany

Zbyszek napisał(a):To miało być dla dzieci Sad

Na talerzykach mamy to czego nie zjadły dzieci :lol: :lol: :lol: :lol:
W przyszłości prosimy o więcej sponsorów, a nie komentatorów i nie liczcie na to że dzieci wam dużo zostawią. :509:
14-12-2009 16:21
skarlet
Niezarejestrowany

Wiadomość z ostatniej chwili !
Mamy podziękowania za nasz wkład w zorganizowanie wczorajszej wigilii dla Dziatwy.Jedzonka zostało tyle ,że dzieci mogły jeszcze wziąć do domu.W spotkaniu brał udział Prezydent Obłękowski więc dzieci miały lekką tremę .Szczególne podziękowania mam przekazać eltomowi,degustatorowi i niziołkowi co w tej chwili czynię.Wioślarz był na spotkaniu więc może napisze więcej.

Dodane po 11 godzinach 3 minutach:

Nie możemy zapomnieć o serdecznym podziękowaniu właścicielom hurtowni JAGO ,która za naszym pośrednictwem przekazała ryby i sałatki na stół wigilijny Dziatwy ,oraz hurtowni Rokicki -obie firmy mają swoje siedziby w Skierniewicach.
Ponad to JAGO -przekazała nieodpłatnie 5 kartonów mrożonek z przeznaczeniem dla jadłodajni przy kościele.
Dziękujemy serdecznie za okazane serce i pomoc jesteśmy wdzięczni Sławkowi i Wioli ,że przyłączyli się do naszej akcji.Dziękujemy Wam bardzo .Jedzonka starczyło i nawet zostało tak ,że dzieci zabrały jeszcze do domu.
Wiola prywatnie od siebie przekazała zabawki,a hurtownia Rokicki napoje .
Dziękujemy też hurtowniom słodyczy z Warszawy , CENTRUM ze Skierniewic i Kramel z Tomaszowa które osłodziły swoimi ciastkami i batonami życie wszystkich dzieci z DZIATWY.Dziękujemy bardzo w imieniu dzieci i forumowiczów dzięki Wam dzieci miały trzy radosne imprezy.
19-12-2009 22:50
dr_niziołek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 2,907
Reputacja: 10

Dziękujemy darczyńcom!!!

wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
20-12-2009 22:20
skarlet
Niezarejestrowany

Wiem ,że nasze dzieci z DZIATWY odwiedzają nasze forum więc pozwolę sobie przesłać Wam świąteczną kartkę -bawcie się dobrze

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html

życzymy Wam udanych ferii świątecznych :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiamy sympatyczne Panie opiekunki.
22-12-2009 16:50
skarlet
Niezarejestrowany

Podziękowanie które ukazało się w Głosie Żyrardowa i okolic

[Obrazek: 9d2d74005625bb42m.jpg]
23-12-2009 14:21
dr_niziołek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 2,907
Reputacja: 10

Aż się łza w oku kręci...czasem tak szybko się wiele spraw potrafi zrobić. Wystrczy tylko otwiartość i chęci.

wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
28-12-2009 18:18
Rencista. Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,842
Reputacja: 7

Jak tak dobrze idzie, to może zaczniemy od spraw trudniejszych?
29-12-2009 22:54
rogacz
Niezarejestrowany

Jakich np.?
29-12-2009 23:13
skarlet
Niezarejestrowany

Rencista. napisał(a):Jak tak dobrze idzie, to może zaczniemy od spraw trudniejszych?

A co potrzeba ? Jak napiszesz to pomyślimy ,a jak się da to zrobimy Big Grin Big Grin Big Grin
29-12-2009 23:24
Anonymous
Niezarejestrowany

cytat skarlet:"W spotkaniu brał udział Prezydent Obłękowski więc dzieci miały lekką tremę "
Chciałem się dowiedzieć z jakiego powodu tam się znalazł? Też był sponsorem? :?:
30-12-2009 08:27
skarlet
Niezarejestrowany

Tak obaj Panowie Prezydenci ,Prezes Rusinowski, P.Ryszard Adamiak i inni -przynieśli prezenty pod choinkę co widać na załączonej fotce. Mnie najbardziej podobały się piłki które dostały dzieciaki.Słodycze osłodzą życie na krótko ,a taki prezent zostaje dłużej.
30-12-2009 08:35
Anonymous
Niezarejestrowany

przepraszam,że jestem taki dociekliwy ale mam następne pytanie.Czy te prezenty były zakupione za ich prywatne środki( bo wtedy są sponsorami) czy z pieniędzy miejskich (bo moim zdaniem wtedy już nie są sponsorami).Z tego co wiem ogród jordanowski jest jednostką miasta i do obowiązków Urzędu miasta należy dawać pieniądze na jego utrzymanie.Pieniądze które są w Urzędzie miasta nie są własnością urzędników tylko pochodza od nas podatników(mieszkańców miasta).Czyli dając pieniądze dają publiczne pieniądze nie swoje własne.Oni tylko dysponują nimi.
Dlatego uważam, że jeżeli zakupili prezenty za własne pieniązki należy im się szacunek, a jeżeli zakupili z pieniązków miejskich wypełnili tylko swój obowiązek.
30-12-2009 09:04
skarlet
Niezarejestrowany

Wiesz nie bardzo wypadało w takiej chwili zadawać pytania z jakiego źródła pochodzą pieniądze wydane na słodycze i prezenty.Ja sądzę ,że ten temat w tym miejscu na tym forum musimy zakonczyć .Wszystkie posty dotyczące Dziatwy czytają dzieci ,a nie sądzę żeby były zainteresowane polityką lokalną i krajową.Zresztą to forum założyli ludzie którzy nie życzą sobie żadnej polityki i to musimy uszanować.
pozdrawiam
30-12-2009 09:20
degustator Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 7,125
Reputacja: 29

Chodzi tylko o to że polityka prowadzi do niczego innego jak do kłótni i przepychanek słownych , więc wolimy dmuchać na zimne :wink: Ale jeśli chodzi o wszelakie pytania bardzo proszę ,tylko uprzedzam że nie na każde mamy odpowiedź z uwagi na brak takowej wiedzy . I wtedy prosimy kierować pytanie bezpośrednio do źródła . :wink:

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA

[Obrazek: volvo.jpg]
30-12-2009 09:37
Anonymous
Niezarejestrowany

Dobra Ok.Więcej nie będę poruszał drażliwych tematów na tym forum.Tylko chciałem powiedzieć ostatnie słowo.Macie szczytne cele jak organizowanie Wigilii dla dzieci,prezenty, kolacja itd.Robicie to z czystej potrzeby serca.Organizatorzy i sponsorzy.Tylko nie wszyscy mają aż tak czyste intencje,a dzieci, sponsorzy i Święta Bożego Narodzenia są okazją do bardziej interesownych zamierzeń.A wy zostajecie do tego wciągnięci czy chcecie czy nie.I wszystko jakby się tak troszkę rozmywa.
30-12-2009 09:46
skarlet
Niezarejestrowany

Nic się nie rozmywa .Szukamy ludzi ,którzy przyłączą się do nas i wcale nie chodzi o pieniądze .Na wiosnę wymieniamy piach w piaskownicy ,malujemy ławki i zrobimy drobne naprawy .Ubrania z których wyrosły już nasze dzieci tez tam trafiają.ZAPRASZAMY CIĘ PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS.!!!
30-12-2009 10:37
tomasz
Niezarejestrowany

sielu napisał(a):Z tego co wiem ogród jordanowski jest jednostką miasta .
Odbiegając od tematu - nie jest. Temat przerabiany w zeszłym roku na .pl. Jak masz chęć i czas to poszukaj w archiwum kto za co odpowiada.
Pozdrawiam
30-12-2009 15:38
rogacz
Niezarejestrowany

Panowie to wróćmy do tematu Smile Sielu jak chcesz wiedzieć takie rzeczy to masz problem bo tu niema polityki i polityków Wink Ale tak poważnie wyślij maila: urzad@zyrardow.pl i się zapytaj u źródła Wink
PS: Mają obowiązek ci odpowiedzieć Wink
30-12-2009 17:48
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.