[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Telewizja Cyfrowa z Isko Żyrardów

RE: telewizja cyfrowa z isko

Jaka dziwna nagonka prawda jest taka, że internet w Isko zrywa 10 razy dziennie i nie ważne, czy jest pod kablem, czy na WiFi a partacze tam siedzący nic nie robią tylko odwiedza parę godzin idą do domu. A jak się do nich napisało to kazali podłączyć modem bezpośrednio i jak widać to tez nic nie dało ale trzeba nagadać głupoty abonamentowi by mieć święty spokój. Z telewizja nie ma problemu to chyba jedna rzecz działająca bez zarzutu.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Ja mam internet z ISKO po wifi i nigdy mi nie zrywa a korzystam zawodowo wiec jestem uczulony na to wyjątkowo. Jak masz problem to trzeba zgłosić usterkę i jeżeli po wifi oraz po kablu zrywa to zaprosić ich do siebie a nie wypisywać żale na forum. Jestem informatykiem i wiem ze w 99% wina leży po stronie użytkownika. Niestety mamy nieraz tak zamulone i zainfekowane różnymi programami szpiegujacymi i innymi komputery ze to one bez naszej wiedzy powodują zrywania dostępu do netu. Nie wierze ze w ISKO nikomu nie zależy a mysle ze jest wręcz przeciwnie bo każdy chce mieć spokój w pracy. Zgłoś przyjdą pewnie podłącza swój sprzęt i się wyjaśni. Tylko trzeba się zastanowić bo każdy operator jak np Orange pobiera dodatkowe opłaty za nieuzasadnione wezwanie Smile
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

To ciekawe wczoraj ani razu internet nie zerwał połączenia, wiec wina nie leży po mojej stronie tylko po stronie dostawcy. Ja wiem wy nie tylko informatycy myślicie, że trafiliście na jakiegoś amatora, któremu można wszystko wcisnąć byłe wyszło na wasze, bo przecież kasa musi się zgadzać.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Ale po co te dywagacje. Trzeba zgłosić usterkę i jeżeli jest coś zle to przyjdą i poprawia gorzej jak pisal przedmówca jak okaże się ze wezwanie było nieuzasadnione. Z tego co wiem to maja monitoring każdego modemu i widza czy coś zrywa czy nie. A niestety to co za modemem należy do klienta.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Na bank wina Windowsa 98, też tak miałem. Teraz wrzuciłem XP i nie zrywa.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

(12.09.2017 17:31 )Gość napisał(a): Z tego co wiem to maja monitoring każdego modemu i widza czy coś zrywa czy nie. A niestety to co za modemem należy do klienta.

No to nieźle chyba tam zajrzeli skoro internet drugi dzień nie zerwał połączenia a może czytają pewnie i to forum. Kto wie,czy nie nadużywaja monitoringu np. do czytania naszych maili, czy czytania naszego FB.

(13.09.2017 14:30 )PeteR napisał(a): Na bank wina Windowsa 98, też tak miałem. Teraz wrzuciłem XP i nie zrywa.

Mam jeszcze te prehistoryczne systemy na Oryginalnych płytach z licencjami ale nie instaluje ich poniewaz w XP HE widzi tylko 2.35gb pamieci mimo, że mam 4gb i brak obsługi wielu rdzeni procesora zniechęcić by każdego do ich używania. A i 98 nigdy nie instalowany i nie instalowany. Teraz siedzę na Windows 7 oczywiście skorzystałem z darmowej aktualizacji do Windows 10 Home ale wrócę do niego w 2020r. o ile wcześniej go nie sprzedam to zrobię upgrade od razu laptop nie jest zły, bo to I5 2.5ghz z dyskiem 500gb pamięcią 4gb i grafika Intel Graphics 1760mb tak, wiec na co instalować na nim prehistoryczne systemy tego typu.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Niepotrzebnie chwalili dzień przed zachodem słońca wczoraj znowu internet zaczął zrywal a dziś go od rana nie ma akurat w niedziele.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Nie wiem po co się rozpisujesz się i wylewasz łzy na ten temat jak ktoś wyżej podpowiada ci abyś zgłosił usterkę a ty wciąż swoje. Działa i nie działa. Nie jesteś jedynym klientem i nawet jak czytają to zamykające się forum to przecież nie wiedza o kogo chodzi żeby tak ci naprawiać i psuć twój net. Zgłoś usterkę chyba ze wiesz co jest nie tak i boisz się konsekwencji. U mnie net nieprzerwanie od dobrych kilku lat. Te wszystkie slogany typu działa
I nie działa są puste bo większość z nas występuje anonimowo i może opluwać i chwalić do woli. A nikt jak działa dobrze nie pisze pochwał a jak ma zle ze swojej winy to się nie przyzna bo to wstyd.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Ciekawe, kto wpadł na pomysł rozdzielenia kanału z planszami informacyjnymi z telewizja zyrardowskia?Jaki sens jest takiego rozwiązania? Rozumiem jakby telewizja naszego miasta była nadawana 24 godziny a nie jest wtedy bul by sens a może miasto ma zamiar wystartować o koncesję ogólnopolska by znajomi mieli gdzie pracować?
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Moze dlatego ze oprócz transmisji są nadawane jeszcze relacje z obrad mista i może będzie coś innego. A wtedy ja by nie chciał mieć tam reklamy bo kiedy ja ktoś obejrzyj jak co jakiś czas leci coś. Wiec to niej głupszy sposób żeby TVŻ odlaczyc od tego kanału. A jest ktoś kto ma czas na Tv a tym bardziej na TVŻ Smile ?
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Jak widać do głąbów kapuścianych z Isko nic nie przemawia nie potrafią rozwiązać problemu zrywającego internetu tylko w bambusa człowieka robią, że ma źle skonfigurowany router mało tego telefon tym głąbom potrzebny jest chyba tylko dla ozdoby i pewnie czekają jak wezmą za niego krocie, bo żaden głąb nie raczy podnieść tej swojej śmierdzącej d***e i go odebrać nie ma kto!A może liczy się godzina pracy no fakt jak płaca za godzinę to po co odbierać lepiej odebrać w ostatnich godzinach pracy a robotę przełożyć na jutro. Mam nadzieje, że niedługo w spółdzielni mieszkaniowej będzie nowy dostawca może to być vectra, która zabierze tym darmozjadom klientów, bo skoro mają kogoś w przysłowiowym tyłku to może jak stracą klientów to się nauczą, że praca nie polega na siedzeniu i pierdzeniu w stołek!!! Do telewizji nie mam nic, bo to jedyne co działa i nie zrywa w tej firmie.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Ty jakiś frustrat jesteś bo pie....... jak potłuczony. Gdzie ty kur..... żyjesz? Jak się nie można dodzwonić jak dodzwaniam się za każdym razem. Tylko muszę nieraz chwile poczekać. Ale tak jest jak dzwonisz gdzie kolwiek, tylko na początku musisz odsłuchać dodatkowo 20min reklam. Tu tego nie ma. A to ze ktoś do nich dzwoni i z tobą wielkim paniskiem nie ma kto w tym momencie porozmawiać, bo inni tez chcą załatwić sprawy to kur.... trzeba poczekać. A jak masz problem z internetem to to zgłoś a nie się tasujesz na forum. Nikt z moich znajomych nie ma problemu ani z netem ani z tv.
Myślisz ze jak będzie Vectra to co w du..... cię będą całować. Pogadaj z kimś kto ma w mieście zanim cokolwiek napiszesz. Vectra ma swoją siedzibę w Gdyni. I tam dzwonisz i zgłaszasz. Jak w Orange. Napewno będziesz ich klientem premium.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Ja kiedyś u syna miałem problem z rozłączająca się karta wifi podłączona pod USB... rozwiązanie problemu było banalne, karty te źle pracowały pod USB.3 i należało je podłączyć pod USB.2 od tamtej pory nie ma problemu. Może jest podobnie u ciebie pretensje masz do isko, a problem jest naprawdę u ciebie... Big Grin szukałeś go? Czy od razu dzwonisz do isko i ich jedziesz.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Tu na forum się wystrzela a okazuje się ze u niego jest problem. Ale o tym już nie napisze ze dał ciała tylko sieje ferment. Jak napisał przedmówca niech sprawdzi na początku czy mu chodzi po kablu. Zreszta jak zgłasza się usterkę to oni maja monitoring modemów i widza czy modem miał przerwy w dosyle netu czy nie. Wszystko maja zapisywane wiec można sprawdzić. A wszystko co jest poza modemem należy do klienta i to on musi zadbać aby jego akcesoria działały prawidłowo. Nikt nie reanimuje sprzętu klienta. Jak w każdej innej branży.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Chyba jesteś jednym z tych głąbów ISKO skoro tak piszesz jak by wiedzieli to by to dawno naprawili a jak do tej pory dzieje się tak dzień w dzień. Teraz nagle przestało neta zrywać dziwne nie? Pewnie głąby czytają forum albo czytają cudzą prywatność stąd wiedzą. Ale jak do tej pory net jak nie działał tak nie działa dzisiaj jest dzień chyba w którym net nie zarwie ale lepiej nie krakać prawdę mówiąc wątpię w to. I do twojej wiadomości net pod kablem zrywa, net na wifi zrywa co może mi powiesz, że to u mnie?
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Skoro nie szanujecie cudzej prywatności to wystarczy napisać do UOKIKU i zapytać, czy macie do tego prawo jeśli okaże się, że u was występują nieprawidłowości i rzucacie danymi pośród administratorów tego forum to może UOKIK zrobi z wami porządek i wystawi odpowiednią karę jak zapłacicie to zaczniecie cenić prywatność ludzi i nie wchodzić do ich prywatnego życia w butach! I przy okazji zmieni się ekipa w rodzinnym biznesie, bo na to wychodzi, że u was to rodzinny biznes kwitnie dlatego olewacie swoich klientów i udajecie, że nic się nie dzieje!!!
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Jak zerkam w swoje statystyki, to w tym roku miałem chwilowy problem z netem całe trzy razy.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Gościu ty jakiś ułomny jesteś. Nikt oprócz 10 osób nie czyta ani nie ogląda tego forum bo to przeżytek. Z drugiej strony poczytaj sobie o funkcji uokik po co jest i czemu służy oraz jakie jest prawo telekomunikacyjne w kwestii dostarczania i monitorowania internetu. Nikt w sieci nie jest anonimowy. Następna sprawa to do psychiatry jeszcze raz musisz pójść bo jak sądzisz ze oni wyłączają i włączają ci internet bo ty zyrardowska gwiazda jesteś bo nie maja nic innego do roboty, to zmień tego lekarza. Jak mnóstwo osób pisze ci ze net im nie zrywa, to już ci nic nie pomoże. A co to za różnica czy duża korporacja czy mała rodzinna firma. Oj żal dupę ci ściska. Wiem ze myśl ze jesteś nikim może być frustrująca. Ja jestem za firmami z miasta a nie wielkimi molochami. Wal do uokiku, i innych instutucji i pokaz na co cie stać a nie wylewasz łzy.

(15.11.2017 09:15 )Elektryk napisał(a): Ja kiedyś u syna miałem problem z rozłączająca się karta wifi podłączona pod USB... rozwiązanie problemu było banalne, karty te źle pracowały pod USB.3 i należało je podłączyć pod USB.2 od tamtej pory nie ma problemu. Może jest podobnie u ciebie pretensje masz do isko, a problem jest naprawdę u ciebie... Big Grin szukałeś go? Czy od razu dzwonisz do isko i ich jedziesz.

Jak zrywa po kablu i po wifi to niekoniecznie musi być wina netu od dostawcy ale również kwestia komputera. Inna sprawa ze jak po kablu podpina się od routera a nie modemu to efekt jest ten sam co po wifi jak router walnięty albo zle skonfigurowany
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Może i byłbym w stanie uwierzyć w to co piszesz ale niestety tego nie zrobie, bo po pierwsze mój komputer ma kolejno pierwszy ma niecałe dwa lata, drugi ma niecały rok a trzeci ma w tym roku 5 lat i wszystkie są na chodzie w większość z nich jest USB 2.0 z jednej strony a zdrugiej 3.0 i oczywiście router jest podłączony pod te 2.0, bo niby po co miałbym używać usb 3.0 do podłączonego routera skoro USB 3.0 jest tylko i wyłącznie przydatne do tego by przesyłać szybki pliki między komputerami, więc nie ma sensu go podłączać pod port 3.0. Router to TP - Link kupiony prosto ze sklepu w chwili zakładania internetu w isko tak, więc to zapewne nie jego wina poza tym jeśli internet by byl źle skonfigurowany to bym miał odrazu monit, żeby spróbować jeszcze raz u moich znajomych mieszkających kolejno na Sowińskiego i Ks.Brzóski też internet urywa ale ty pewnie powiesz, że to ich wina byle umyć rence od tego problemu, który jest z winny ISKO na końcu dodam, że jeśli chcesz kogoś namierzyć to musisz mieć ku temu podstawe a nie pójdziesz do isko i oni mają ci podać? Niby z jakiej racji? Chyba, że jesteś pedofilem albo łamiesz prawo to wtedy takie ip można uzyskać w sieci kablowej w innym przypadku jest to nie możliwe, gdyż nikogo się nie obraża i nikt nie poszedł z tym na policje, bo nie ma ku temu podstaw.Tak, więc te bajki możesz mówić swojemu dziadkowi, bo on napewno da się w bambuko zrobić i może nawet uda ci się jego przekonać, ze to wina sprzętu. A może jeszcze mi powiesz, że telewizja żyrardowska też miała, źle skonfigurowany internet w czasie transmisji obrad rady miasta? Pewnie tak bo wszyscy źle ustawiają a tylko wy najlepiej! No comment dalej już nie będę się wypowiadał w tym temacie, bo napisałem już wszystko co myśle o tym wszystkim i mam nadzieje, że doczekam czasów, kiedy to w mojej spółdzielni mieszkaniowej będzie konkurencyjna telewizja kablowa Vectra i wtedy to ISKO straci odbiorców swojego jakże rwiącego neta.
Odpowiedz

RE: telewizja cyfrowa z isko

Ciesze sie ze już nie będziesz wiecej pisał bo widzę ze nie rozumiesz tematu. Każdy operator jak ma daje komuś modem to jest on częścią sieci. Może nim zarządzać ,ma diagnostykę oraz statystyki pracy modemu. I to jest jedyny wgląd w działanie internetu. Jeżeli internet dociera a w statystykach modemu nie ma przerw to musi być coś u cienie. Skoro nie zgłaszasz usterki to jak można ja zdiagnozować. Przecież nie ma sygnału ze coś jest nie tak. Operator jest w stanie sprawdzić gdzie jest błąd jak będzie miał podstawę do zgłoszenia. ISKO jako jeden z niewielu operatorów po zgłoszeniu jest w stanie nie tylko sprawdzić działanie sieci do modemu bo to jest w ich kompetencji ( za dalsze urządzenia nie odpowiadają ) ale również pomoc zdiagnozowc problem i go usunąć. Tak było u mojego kolegi który tez puszczyk ze to ich wina do czasu jak udowodniono mu śmieci w systemie. Zrobili to za darmo. U innych opeatorow jak przyjadą to nie dość ze wezmą kase za nieuzasadnione wezwanie to przyjadą po tygodniu. Jak miałbym mieć Vectrę to wolałbym nie oglądać ani nie korzystac z internetu. Ale to również trzeba wiedzieć po opiniach innych internatów. Mysle ze ISKO jeżeli chodzi o ofertę ma lepsza niż inni nie tylko jeżeli chidzi o stabilność łącza a rowiez o jego parametry i serwis który działa szybko i sprawnie. Wiele osób pisze ci ze maja wszystko Ok. Nie wiem dlaczego nie zgłosisz usterki i również twoi koledzy jak coś macie nie tak. Na co czekacie aż samo się naprawi.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiadomość SMS od oszusta - zgłoś go do CERT Polska! belin 3 100 25.02.2024 19:27
Ostatni post: belin
Star Sprzedaż alkoholu online - sklepy z wódką Szperacz 2 69 23.02.2024 10:26
Ostatni post:
  Pegassus - narzędzie do inwigilowania Polaków przez PIS 35 928 20.02.2024 19:21
Ostatni post: belin
  Canal Plus - nie oddana karta i 300 złotych kary - szukam radcy prawnego 21 709 13.02.2024 21:38
Ostatni post:
  Życie Żyrardowa - pismo wydawane od 1951 red. nacz. Tadeusz Sułek 122 4 345 30.01.2024 21:39
Ostatni post: belin
  Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa słyszalna w Warszawie Unkas 190 7 499 18.01.2024 00:16
Ostatni post:
Star Telewizja Mazowsza Zachodniego - materiały z wydarzeń w okolicy Żyrardowa Szperacz 2 286 10.01.2024 10:36
Ostatni post: belin
  Wymiana telewizora na projektor - nowy trend na Zachodzie belin 3 130 03.01.2024 09:50
Ostatni post: belin
  Naziemna telewizja cyfrowa NTC - DVB-T - odbór w Żyrardowie zmiana na DVB-T2 HEVC 68 4 130 31.12.2023 12:56
Ostatni post: belin
  Jak oglądać TV Republika - antena naziemna płatne platformy cyfrowe belin 9 676 31.12.2023 12:26
Ostatni post:
  TVP1 z satelity bez żadnego szyfrowania - czy doczekaliśmy się standarów Zachodu belin 5 192 29.12.2023 07:09
Ostatni post:
  Internet kablowy w ISKO Żyrardów Andrzej 106 3 899 27.12.2023 09:42
Ostatni post:
  Publiczna telewizja amerykańska Voice of America za darmo belin 0 113 26.12.2023 12:02
Ostatni post: belin
  Telewizja na Kartę SmartHD+ TnK tania płatna telewizja kanały HD belin 19 1 376 17.12.2023 10:09
Ostatni post:
Star Valentin Zyrardow - YouTube Szperacz 0 110 12.12.2023 07:13
Ostatni post: Szperacz


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości