Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM: http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=219299189

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
telewizja cyfrowa z isko
Autor Wiadomość
Gość
Niezarejestrowany

RE: telewizja cyfrowa z isko
Ja mam tez 150 i przerw nie mam. Dziwne. Monitoruje łącze dość często. Dla mnie ceny i jakość Ok
21-07-2017 13:46
Odpowiedz cytując ten post
PeteR Online
Gaduła

Ilość postów: 419
Reputacja: 2
Gram sporo i u mnie nic nie zrywa i nie tnie.
23-07-2017 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany

Jakaś dziwna nagonka. Mi jak coś się psuje czy złe działa to to po prostu zgłaszam, reklamuje i proszę o zdiagnozowanie lub usunięcie usterki. Nie mecze się pół roku czy nie czekam na zrywania tylko proszę o reakcje. Z drugiej strony nigdy nie musiałem reklamować netu bo działa poprawnie cały czas. Nie gram ale intensywnie korzystam przeważnie zawodowa i to przez 24/7. Tym bardziej nie rozumiem jak pisze się tylko pretensje i nie działa siena sprawie rozwiązania problemu. Nikt nie jest jasnowidzem. Z następnej strony to jak mi coś nie działa i nie ma na to lekarstwa to oddaje lub likwiduje usługę przed końcem obowiązywania umowy. Chyba ze to jest moja wina i nie bardzo wiem obco chidzi i chce na kogoś zrzucić.
23-07-2017 18:45
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.