[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75(current)
  • 76
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Beata Rusinowska - była posłanka na Sejm RP

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Frajer z Ciebie jest tylko dlatego ze liczysz że teraz to coś się zmieni, a prawda jest taka że nic się nie zmieni Wink Będzie to samo co w mieście.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(26.10.2015 10:07 )Jancio napisał(a): Będzie to samo co w mieście.
W mieście to pomimo wielu zastrzeżeń co do obecnie rządzących zauważam jednak wiele zmian na plus.
Za zaniedbania, "handelek" stołeczkami, nagrodzie dla harcerki i PSL-owcu zatrudnionym na stanowisku drugiego wice nasi "rządzący" zapłacą w najbliższych wyborach samorządowych klęską ale trudno nie zauważyc że porównując do poprzednich "elyt" z "myli Państwo" i konusem na czele i tak wypadają korzystnie !
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Wymień te zmiany na plus, bo jakoś ich nie wymieniłeś w przeciwieństwie do tych zaniedbań.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Odpowiedni nadzór nad miejskimi inwestycjami (remonty dróg), zmiany w spółce Aqua, zmiany na miejskim targowisku, zmiany w CK ( w końcu otworzyło się na mieszkańców i przestało byc wyborczym sztabem), likwidacja OSIR-u, spłaty zaległych należności (koniec z ukrywaniem długów), podwórko NIVEA, ścieżka zdrowia PZU,...
Naprawdę jest też za co ich pochwalic choc przyznac trzeba że po poprzednich, kompletnie nieudolnych a wręcz "sprywatyzowanych" rządach to nietrudno było "zabłysnąc"!
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

To po kolei
-NAdzur nad inwestycjami miejskimi remont dróg
Doskonały przykład to Ostatnie wykopki na LImanowskiego. Ostatnio byłem na Dębowej i tam położyli destrukt i wyrównali tylko ktoś zapomniał to ubić walcem i po tygodniu było jak wcześniej. Znaczy kasa poszła w palnik.
Aqua zostawiam bo to zmiana kosmetyczna. Na pewno poprawiły się stosunki pracownicze. Znaczy przy skoku na stołek udało się wsadzić normalnego
Targowisko zmiany pozorne by nie powiedzieć śmieszne. Z pomysły giełdy samochodowej w poniedziałek śmieją się wszyscy co o tym słyszą koszty kibla najwyższe w mieście, a nie wiem czy nie w województwie.


LIkwidaja OSIR do doskonały przykład walki o stołki i pozbycia się bez odszkodowania zbędnych pracowników, ale to chyba nie przejdzie jak się obserwuje wiedze prawa pracy tych pracowników. Ktoś te prace co ronili w OSIRze musi wykonywać wiec nie widzę żadnego sukcesu
POdwórko NIvea to chyba nie sukces władzy tylko sponsora i mieszkańców którzy punktowali za podwórkiem w necie Podobnie ze ścieżką PZU.
Na podstawie tego co napisałeś To trzeb mieć jednak maskę spawalniczą na głowę naciągnięta by zobaczyć te sukcesy lub nie interesować się niczym i posiadać głęboką wiarę

CK to porażka jak nienależny sprawować władzy. To przykład dla potomnych jak nie powinno się działać nie mając pojęcia o prawie pracy.
Podsumowując to wszystko to cieniutko wychodzą te osiągnięcia w pierwszej kwarcie. Dla mnie to zgodnie ze starym powiedzeniem "zamienił se stryjek siekierkę na kijek"
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(26.10.2015 12:21 )Jancio napisał(a): ...
Ostatnio byłem na Dębowej i tam położyli destrukt i wyrównali tylko ktoś zapomniał to ubić walcem i po tygodniu było jak wcześniej. Znaczy kasa poszła w palnik....
Nie wiesz, a piszesz.
Walec jeździł, nawet po Kutnowskiej. I co z tego? Już dziś są znów dziury i faktycznie dla mnie, to wyrzucone pieniądze. Ale nikt nie powie, że się nic nie robi.
Tylko szkoda tych pieniędzy wyrzuconych w błoto.
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Prowokator jest tylko w stanie napisać, to co Berg
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(26.10.2015 14:04 )eltom napisał(a):
(26.10.2015 12:21 )Jancio napisał(a): ...
Ostatnio byłem na Dębowej i tam położyli destrukt i wyrównali tylko ktoś zapomniał to ubić walcem i po tygodniu było jak wcześniej. Znaczy kasa poszła w palnik....
Nie wiesz, a piszesz.
Walec jeździł, nawet po Kutnowskiej. I co z tego? Już dziś są znów dziury i faktycznie dla mnie, to wyrzucone pieniądze. Ale nikt nie powie, że się nic nie robi.
Tylko szkoda tych pieniędzy wyrzuconych w błoto.

Faktycznie nie wiem, ale widziałem efekty. Widziałem także jak to w Międzyborowie zrobił wójt Jaktorowa parę lat temu i wiem, że jak walec to do dobrze ubije to dziury po tygodniu nie wyjdą.

PS
To nie chodzi o to że nic nie robią tylko robią pozornie na tzw. odwal się. Co sprowadza ich prace do tego samego. Jedi mieli przerost ambicji a ci z kolei uważają że na ślinę da się skleić.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(28.10.2015 16:14 )zbyszek napisał(a): Znalezione w sieci Big Grin
Z "prosba" wystapil ktos nieudolny - podpisujac sie Polonus xxxx
Nie ja jestem autorem tego wpisu.
Pozdrawiam
Polonus xxx
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

W podpisie jest jedno "x" więcej z góry wiadomo,że to nie ty Big Grin
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Może po ogłoszeniu wyników Beata Rusinowska jak i Krzysztof Rdest zrozumieją, że ludzie mają ich dość i nie mają co liczyć na głos mieszkańców miasta. Bo dobrze to oni by zrobili ale sobie nie nam.
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(29.10.2015 09:01 )Gość napisał(a): W podpisie jest jedno "x" więcej z góry wiadomo,że to nie ty Big Grin
Tylko ty.
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Kiedyś były prezydent rozdawał alkohol za to by na niego głosowali w włókienniku może ktoś pamięta ten dzień z drugiej strony dziwi mnie głupota ludzka ludzie za alkohol to by się pozabijali, mnie osobiście nie przekonał prezydent bo mnie się nie da kupić i nigdy nie zagłosuje za jakąś rzecz ale to jestem ja a nie Żyrardowska patologia.
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(30.10.2015 09:24 )Gość napisał(a): Kiedyś były prezydent rozdawał alkohol za to by na niego głosowali w włókienniku może ktoś pamięta ten dzień z drugiej strony dziwi mnie głupota ludzka ludzie za alkohol to by się pozabijali, mnie osobiście nie przekonał prezydent bo mnie się nie da kupić i nigdy nie zagłosuje za jakąś rzecz ale to jestem ja a nie Żyrardowska patologia.

Każdy tak publicznie mówi,że jego nie da się kupić, a jak przyjdzie do czego ,to to mamy, co mamy- patrz migracja radnych z RMŻ. KARATEKA.
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Wszyscy którzy idą do koryta to po co tam idą?
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(04.11.2015 18:21 )Gość napisał(a):
(30.10.2015 09:24 )Gość napisał(a): Kiedyś były prezydent rozdawał alkohol za to by na niego głosowali w włókienniku może ktoś pamięta ten dzień z drugiej strony dziwi mnie głupota ludzka ludzie za alkohol to by się pozabijali, mnie osobiście nie przekonał prezydent bo mnie się nie da kupić i nigdy nie zagłosuje za jakąś rzecz ale to jestem ja a nie Żyrardowska patologia.

Każdy tak publicznie mówi,że jego nie da się kupić, a jak przyjdzie do czego ,to to mamy, co mamy- patrz migracja radnych z RMŻ. KARATEKA.
Słusznie każdy jest do kupienia tylko kwestia ceny Big Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Z tego, co czytam na BIP-ie, to nasza posłanka bardziej interesowała się sprawami wsi i płodów rolnych, niż kulturą.
Jakoś nie mogę tego zrozumieć, kilkadziesiąt lat w kulturze, a w sejmie sprawy wsi.
Ciągnie wilka do lasu, czy jak?
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

Co potrafi program graficzny Wink

[Obrazek: gallery_1501900803_351848.jpg]
Odpowiedz

RE: Beata Rusinowska posłem na Sejm RP?

(21.08.2017 12:03 )eltom napisał(a): Co potrafi program graficzny Wink

Ja po obróbce w PhotoShopie mam zdjęcie podobne do W. J. na okładce żyrardowskiego Forbesa. Brakuje mi tylko cygara w gębie, ale to też można będzie dorobić.
Odpowiedz

Kampania wyborcza w nowym stylu czyli dlaczego Twarzoksiążka to zło?

Niezbyt pomyślnie zaczęła się kampania samorządowa dla Beaty Rusinowskiej, byłej Posłanki na Sejm  Platformy Obywatelskiej a zarazem szefowej Dzielnicowego Ośrodka Kultury na Warszawskim Ursynowie.
Walka wyborcza pomiędzy Platformą Obywatelską a lokalnymi stowarzyszeniami na Ursynowie trwa już co najmniej od pół roku. Piotr Guział – kandydat na Burmistrza i wspierające go stowarzyszenia oskarżają Beatę Rusinowską, że zatrudniła do walki z opozycją agencję PR Piotra Plaka (CDSR Sp z o.o.), który prowadził jej 4 lata temu kampanię wyborczą na prezydenta Żyrardowa. Sugerują, że za marketing polityczny mogli zapłacić polscy podatnicy. Ursynowskie stowarzyszenie zarzuca Beacie Rusinowskiej finansowanie tych działań z pieniędzy Dzielnicowego Ośrodka Kultury.
https://zyrardowskie.pl/hejt-na-zamowienie/
Ciężko coś powiedzieć, ale bardzo ciekawe jest to:
Cytat:Po paru tygodniach analizy podejrzanych kont powiązanych ze Stowarzyszeniem Ursynów Pod Lupą, wszystko wskazuje na to, że przynajmniej od kwietnia na Ursynowie mamy do czynienia ze zorganizowanymi kampaniami promocyjno-dezinformacyjnymi, w których wykorzystywany jest tzw. Astrotufing i dziesiątki, jeśli nie setki fałszywych profili.
https://www.facebook.com/notes/miasto-ur...402250827/
Odpowiadając na komentarze na Twarzoksiążce pamiętaj, że piszący i ich treści mogą być generowani z automatu a całość tego opłacana z naszych podatków!!!!
Dlatego ja nigdy tam nie udzielam się - szkoda czasu.
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75(current)
  • 76
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lucjan Krzysztof Chrzanowski - Prezydent Żyrardowa - kandydat 2024 1 127 25 863 11 godzin(y) temu
Ostatni post:
  Marcin Fibich[PO] - kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 Platformy Obywatelskiej belin 6 511 Wczoraj 01:51
Ostatni post: belin
  Beata Stępniewska[PiS] kandydatka na prezydentkę Żyrardowa belin 14 426 27.03.2024 18:39
Ostatni post: belin
  Wojciech Jasiński były prezydent miasta Żyradowa 2 040 30 022 25.03.2024 01:12
Ostatni post: belin
  Sylwester Osiński (Bezpartyjni Samorządowcy) - Kandydat na Prezydenta Żyrardowa 2024 belin 11 598 23.03.2024 19:49
Ostatni post: Szperacz
Wink Protest rolników Wiskitki od 20 marca węzeł Wiskitki zablokowany [aktualizacja] Szperacz 41 834 23.03.2024 12:36
Ostatni post: belin
Star Wybory samorządowe 7 kwietnia 2024 pierwsza tura Szperacz 20 668 22.03.2024 10:47
Ostatni post:
  O co tak naprawdę chodzi klasie politycznej, politykom wszystkich opcji? belin 0 111 20.03.2024 10:39
Ostatni post: belin
  Ostatnie przed wojną wybory parlametarne w 1938 roku bez udziału opozycji belin 1 70 19.03.2024 08:40
Ostatni post: belin
  Dariusz Kaczanowski[PiS,Trzecia Droga] - były Poseł na Sejm, były Wiceprezydent D.Kaczanowski 1 899 2 986 17.03.2024 18:29
Ostatni post: belin
  Partiokracja - zwalczanie skoczków partyjnych - z kwiatka na kwiatek - dla dobra.... belin 5 439 17.03.2024 17:51
Ostatni post: belin
  Pytania do wszystkich kandydatów na Prezydenta - wpisujcie tutaj belin 0 91 15.03.2024 10:09
Ostatni post: belin
  Dlaczego nie ma bezinteresownej polityki - kalkulacje polityczne Komitetów belin 1 108 12.03.2024 13:52
Ostatni post:
  Kandydaci do Rady Miasta na PKW Oficjalne listy w czterech okręgach belin 0 148 11.03.2024 10:13
Ostatni post: belin
  Krzysztof Rdest - przedsiębiorca, społecznik - Ty Jesteś Najważniejszy cylcik 791 16 478 11.03.2024 09:46
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości