[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Znów śmieci w lesie

#21

 

OooooSmile Hmm...no tak..ale skąd mam wiedzieć, że to las a nie tylko kilka drzewek przy drodze gruntowej?Tongue Las powinien być oznakowany...ba...powinien być ogrodzony heheWink żarty żartyWink

PS. Ciekawy artykuł dałeś.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#22

 

dr_niziołek napisał(a):OooooSmile Hmm...no tak..ale skąd mam wiedzieć, że to las a nie tylko kilka drzewek przy drodze gruntowej?Tongue Las powinien być oznakowany...ba...powinien być ogrodzony heheWink żarty żartyWink

PS. Ciekawy artykuł dałeś.
Jak wjedziesz, to się dowiesz Big Grin Albo jak doczytasz.... Tak czy owak, do lasu wjeżdżać nie wolno pojazdami mechaniczymi (nie mówiąc już o naszym lesie) Są wyjątki.
Odpowiedz
#23

 

Problem polega na tym że nie trzeba wjeżdżać do lasu żeby wyrzucić w nim śmieci, jest wiele dróg publicznych które przecinają lasy i wystarczy spojrzeć po rowach czy w jakiś zatoczkach ile pełnych worków na śmieci tam leży.
Odpowiedz
#24

 

ech.......... i po co ja wcześniej pisałem............ ktoś czytał? Też mi to przeszkadza, ale co ja bidny mogę....? ? ?
Odpowiedz
#25

 

Tym bardziej że wystarczyłoby wywieść to na skup szkła - na 100% wzięliby te butelki i jeszcze jakieś grosiki na czekoladę dla dzieciaka by dostał.
Niestety głupich nie brakuje... Sad Sad
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#26

RE: Znów śmieci w lesie

Czytałem jak rozwiązali problem śmieci w Legionowie, tam gdzie pracuje nasz ziomal kandydujący na prezydenta Żyrardowa. Wprowadzili tam zryczałtowaną opłatę za śmieci od mieszkańca. Można pozbywać się śmieci tyle ile się chce, a cena jest ta sama, bez względu na to czy się wyprodukuje 1m sześcienny, czy dziesięć metrów. Miasto to zabiera.Problem podrzucanych odpadów skończył się. Może u nas też warto zastosować takie rozwiązanie?
Odpowiedz
#27

RE: Znów śmieci w lesie

Tu się nie da. Tu jest tylko Żyrardów.
Odpowiedz
#28

RE: Znów śmieci w lesie

Nie pamiętam już kiedy to było ,ale gdzieś czytałam,że to niezgodne z prawem. Ktoś dawał link.
Odpowiedz
#29

RE: Znów śmieci w lesie

Czyli władze Legionowa złamały prawo?
Nie wiem czy to dobrze nam wróży Wink
Odpowiedz
#30

RE: Znów śmieci w lesie

http://wiecejtlenu.pl/2010/03/25/niestet...smieciowy/
Nie, to ja się pomyliłam.
Odpowiedz
#31

RE: Znów śmieci w lesie

Używaj znaków interpunkcyjnych, bo nie bardzo rozumiem.
Odpowiedz
#32

RE: Znów śmieci w lesie

jestem ZA, za każdym razem jak wchodzę do lasu Sad
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz
#33

RE: Znów śmieci w lesie

(13.10.2010 22:32 )Gość napisał(a): Można pozbywać się śmieci tyle ile się chce, a cena jest ta sama, bez względu na to czy się wyprodukuje 1m sześcienny, czy dziesięć metrów.

Ciekawe tylko czy wolisz płacić mniej pomimo podrzucanych śmieci, czy więcej bez Smile Jak Ci się wydaje, że nie będziesz płacić za innych to grubo się mylisz Smile A... no i jeszcze sprawa segregacji zastanawia... jak to rozwiązali?
Odpowiedz
#34

RE: Znów śmieci w lesie

Tak jak wszędzie. Są różne pojemniki, a potem podjeżdża jeden samochód i ... Big Grin
Odpowiedz
#35

RE: Znów śmieci w lesie

(13.10.2010 22:47 )eltom napisał(a): Tak jak wszędzie. Są różne pojemniki, a potem podjeżdża jeden samochód i ... Big Grin

Mam nadzieję, że i to się zmieni. SEGREGUJĘ ŚMIECI
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz
#36

RE: Znów śmieci w lesie

Ty tak, a samochód? Tongue
Odpowiedz
#37

RE: Znów śmieci w lesie

przecież piszę, że mam nadzieję Big Grin
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz
#38

RE: Znów śmieci w lesie

Prezydent bał się, że po wprowadzeniu takiego podatku u nas, sąsiedzi będą nas zasypywać śmieciami - a wtedy to miasto musi sprzątać wszystko.
Odpowiedz
#39

RE: Znów śmieci w lesie

Oczywiście byłoby takie ryzyko i dlatego taki podatek powinien nyc wprowadzony na terenie całego powiatu.
Ano obecny system ani tgz"podatek smieciowy" nie są sprawiedliwe. Patrząc jednak "całościowo" to "podatek śmieciowy" przynosi więcej dobrego bo znikają (a właściwie nie pojawiają sie) śmieci w lesie, parku, rowach itd na które codziennie wchodzimy czy tego chcemy czy nie. Jeśli płacąc wg. obecnego systemu wchodzimy na śmieci w lesie to czujemy sprawiedliwszy system?
Najwięcej krzyku przy wprowadzeniu podatku śmieciowego będa podnosić (sorry) Ci co te śmieci wywalają do lasu oraz Ci co nie rozumieją zasady. Dla tych drugich jest lekarstwo w posaci dobrej, rzeczowej kampanii informacyjnej. Nie może skończyć sie na 1 spotkaniu z mieszkańcami. Spotkania muszą sie odbyć w szkołach, przedszkolach i każdym innym m-cu gdzie są "producenci śmieci" mieszkający, pracujący na terenie powiatu żyrardowskiego.
Segregacja śmieci i ich utylizacja nie jest koniecznością ale obowiązkiem bez którego za 5-10 lat zginiemy w śmieciach.
Odpowiedz
#40

RE: Znów śmieci w lesie

(14.10.2010 01:19 )Mars napisał(a): Segregacja śmieci i ich utylizacja nie jest koniecznością ale obowiązkiem bez którego za 5-10 lat zginiemy w śmieciach.
Więcej powiem. Będziemy płacić kary za brak recyklingu. za cztery lata (?) powinniśmy odzyskiwać 60% surowców wtórnych, odzyskujemy 5
http://www.baza-wiedzy.pl/press_show_cat...ry-ue.html
To teraz wytłumacz "Kowalskiemu", że trzeba i już. Odpowie, że i tak płaci, i tak płaci i nie będzie się babrał w śmieciach.
Nie będzie podatku- będą śmieci w lesie. Kółko się zamyka.
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fentanyl: dopalacze i narkotyki w Żyrardowie - informacje 177 7 289 19.04.2024 08:30
Ostatni post: belin
  Wykwit patologii w Żyrardowie -tak czy nie [oddzielony] Znów śmieci w lesie 5 348 17.04.2024 21:39
Ostatni post:
  Pieszy wpadł pod pociąg - wypadek lub samobójstwo - wątek zbiorczy jaga20001 53 3 513 07.04.2024 21:56
Ostatni post: belin
  Problem alkoholizmu - swobodna całodobowa dostępność wódki i innych alkoholi 113 3 405 04.04.2024 09:12
Ostatni post: belin
  Spalarnia śmieci i odpadów medycznych w Żyrardowie Krzysztofa Rdesta firma EMKA S.A. 666 18 096 28.03.2024 18:42
Ostatni post:
Star Pobity NA KOMENDZIE POLICJI ratownik medyczny z Żyrardowa Szperacz 6 438 27.03.2024 19:11
Ostatni post:
  Mieszkania komunalne w Żyrardowie i ich wykup 86 4 042 26.03.2024 14:09
Ostatni post: Szperacz
Star Kierowca po żyrardowsku pijany lub na haju i bez prawa jazdy - wątek zbiorczy belin 27 1 144 25.03.2024 12:19
Ostatni post:
  Ambulans do poboru krwi w Żyrardowie zwykle na pl. JPII 74 2 999 24.03.2024 17:01
Ostatni post: Szperacz
Star Pijany na rowerze skończył mandatowo - wątek zbiorczy Szperacz 6 268 23.03.2024 10:08
Ostatni post: belin
  Poszukiwany zaginiony Osoby poszukiwane przez Policję 147 4 587 19.03.2024 19:16
Ostatni post: belin
Rainbow Zarzuty dla gangu za strzały w Żyrardowie. Zginął 20-letni mężczyzna potem grożono Szperacz 52 3 524 18.03.2024 19:47
Ostatni post:
  Garaż w Żyrardowie sprzedam kupię 1 201 17.03.2024 02:48
Ostatni post: Szperacz
  Wiosna w Żyrardowie - topienie Marzanny. Stańczyk 263 7 351 15.03.2024 19:38
Ostatni post: Szperacz
Star Tajemnicze urządzenia na ulicach m.in Żyrardowa - iBeacon Szperacz 1 108 14.03.2024 23:40
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości