[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Informator o działalności Prezydenta

#1

Informator o działalności Prezydenta

Czy tylko ja uważam, że ten informator to kampania Pana Andrzeja Wilka za publiczne pieniądze?

Zdjęcie z jego Plakatów wyborczych i nawet na końcu podpis z jego plakatów wyborczych.

Nie ma nic o radnych, którzy w końcu też pracowali w tym samorządzie. Nie ma żadnych statystycznych informacji (ile firm zarejestrowało się w Żyrardowie ile wyrejestrowało, jak wygląda zadłużenie).

Taki informator to dobra sprawa co roku, a nie akurat przed wyborami z takimi tekstami. Tak samo widziałem osoby rozdające ulotki Pana Prezydenta w koszulkach apolitycznej akcji Otwórz Serce na Żyrardów. Jest też wiele innych rzeczy, które mnie przerażają w tej kampanii.

Ciekawe ile nas to wszystko kosztuje ? W tamtych wyborach była awantura o album wydany za prywatne pieniądze . . .
Odpowiedz
#2

RE: Informator o działalności Prezydenta

Marcin o jakim informatorze piszesz?
Odpowiedz
#3

RE: Informator o działalności Prezydenta

Piękne wydawnictwo, które dziś dostałem do gazety 24 stronicowa księga sukcesów Pana Prezydenta . . .

jest wersja elektroniczna: https://aktualizacja.zyrardow.pl:6586/da...i_2010.pdf
Odpowiedz
#4

RE: Informator o działalności Prezydenta

Kto ma wladze ten ma lżej i ....... taniej.
Odpowiedz
#5

RE: Informator o działalności Prezydenta

Marcin ale smok pisał o tym rano i poprosiłam żeby przeniósł temat do pytań do Prezydenta .
Proszę zrób to samo. Za dużo tych tematów i pod tematów politycznych.
Odpowiedz
#6

RE: Informator o działalności Prezydenta

Jestem "przekonany", że jak Dariusz Kaczanowski wygra wybory to w 2014 r. takiego wydawnictwa na pewno nie będzie Smile

pozdrawiam Marcinie
Odpowiedz
#7

RE: Informator o działalności Prezydenta

Nigdy nie mów nigdy ;-)
Sam chyba nie jesteś ego pewien skoro piszesz w ..."przekonany"...
Odpowiedz
#8

RE: Informator o działalności Prezydenta

zupełnie świadomie i z premedytacją postawiłem ""
Odpowiedz
#9

RE: Informator o działalności Prezydenta

Jak czytam te "informatory" to zauważam że w idealnym mieście żyjemy.
Za to na stronie UM wciąż czytam o nowych inwestycjach - a to remont ulic, a to budynek z mieszkaniami socjalnymi, a to nowa biblioteka, a to bogactwo imprez...
Normalnie aż się w tym mieście chcę żyć tylko...pracy jak tu nie było, tak nie ma a więc czekam jeszcze na zapowiedź otwarcia dużego zakładu z oszałamiającą ilością nowych miejsc pracy.
Jestem prawie pewien że już za moment i tego się doczekamy.
P.S.
@Scarlet
Jak wszystkie tematy związane z polityką zaczniemy do pytań przenosić to nam się taki bajzel zrobi że te pytania stracą zupełnie sens istnienia.
Odpowiedz
#10

RE: Informator o działalności Prezydenta

(09.11.2010 23:51 )bergerac napisał(a): Normalnie aż się w tym mieście chcę żyć tylko...pracy jak tu nie było, tak nie ma a więc czekam jeszcze na zapowiedź otwarcia dużego zakładu z oszałamiającą ilością nowych miejsc pracy.
Jestem prawie pewien że już za moment i tego się doczekamy.
Dokładnie tak będzie. Wpadła mi w ręce ulotka innego kandydata i doznałem olśnienia! Miałem w w rękach kartkę papieru, a czytałem forum! Smile Jeszcze jest czas, można dodrukować.
Odpowiedz
#11

RE: Informator o działalności Prezydenta

Przeca mamy super zakłady z pracą sezonową przez agencje pracy płacą tyle co kot napłakał... ale to już inna kwestia.....
Odpowiedz
#12

RE: Informator o działalności Prezydenta

Wioślarz ty też?
Odpowiedz
#13

RE: Informator o działalności Prezydenta

A poniosło mnie Smile
Odpowiedz
#14

RE: Informator o działalności Prezydenta

Żeby jeszcze kasę za radnych brać Smile To by se forum pożyło Smile
Odpowiedz
#15

RE: Informator o działalności Prezydenta

Pomysł godny rozważenia.
Radny przeznaczający swoje diety na jakiś szczytny cel, nie powiązany ni rodzinnie, ni towarzysko z interesami związanymi z majątkiem miasta, od miasta całkowicie niezależny.
Bezinteresownie działający na rzecz społeczności...
Ale mi się zamarzyło Wink
Odpowiedz
#16

RE: Informator o działalności Prezydenta

Też o tym pisemku dziś pisałam, ale Scarlet niedobra kazała mi stąd uciec z tym tematem, ale wróciłam z powrotem Tongue. Wracając do tematu, to jak zwykle znów zauważyć można przypisywanie sobie wielkich zasług w mieście, które wcale nie należą p. Wilka, np. remont tunelu, a do Generalnej Dyrekcji Dróg. Szkoda że nie może pochwalić się przy okazji tych prac udziałem w realizacji remontu podziemnego przejścia dla pieszych w tunelu dla osób pochodzących z dzielnicy pana Prezydenta, o których poparcie tak zabiega. Żałosnym jest natomiast, że nigdzie nie informuje ile pozyskał środków zewnętrznych, np. unijnych, na prezentowane inwestycje drogowe w mieście. Wszyscy wiemy, że ŻADNYCH. Wydanie tego odczytuje jako kolejną "promocję" osoby Pana Wilka na prezydenta za nasze pieniądze. Czy „Murowane klimaty” wydawane za urzędowe pieniądze już mu nie wystarczą?? Dlaczego nie jesteśmy poinformowani publicznie ile w ciągu trwania obecnej kadencji, obecna ekipa rzeczywiście pozyskała środków unijnych i za te pieniądze zrealizowała obiekty, którymi się tak chwali.
Wydanie takiej gazetki "miałoby sens" żeby promować miasto gdzieś na zewnątrz ale tworzyć kolejny album "sukcesów" to jak dla mnie już za dużo!!!
Odpowiedz
#17

RE: Informator o działalności Prezydenta

(09.11.2010 20:06 )Marcin Rosiński napisał(a): Taki informator to dobra sprawa co roku, a nie akurat przed wyborami z takimi tekstami. Tak samo widziałem osoby rozdające ulotki Pana Prezydenta w koszulkach apolitycznej akcji Otwórz Serce na Żyrardów. Jest też wiele innych rzeczy, które mnie przerażają w tej kampanii.

Witam!
Czy istnieje jakiś kalendarz, kiedy można "wpaść" na dobry pomysł?

Szanowny Panie, jak Pana tak wiele rzeczy, które Pana przerażają, to czy na pewno powinien Pan kandydować? Big Grin

Pozdrawiam!
E.
Odpowiedz
#18

RE: Informator o działalności Prezydenta

Ale gościu, to są tylko zwykłe "prospekty" informacyjne, na wskroś obiektywne o wysokich walorach artystycznych...Wink
Odpowiedz
#19

RE: Informator o działalności Prezydenta

A na wizytówce p.Wilk napisał:
"postaw na kontynuację", ja dopisuję " postaw na kontynuację zadłużania miasta"
Kangory: obiektywne to by to było pół roku temu, a nie teraz. Teraz to jest zwykła ściema przed wyborami. Mam nadzieję, że Wilk przegra.
Odpowiedz
#20

RE: Informator o działalności Prezydenta

Pamiętam, jak 4 lata temu lataliśmy po mieście i robiliśmy dobrą robotę agitacyjną za Wilkiem. I pewnie troszkę dołożyliśmy się do jego sukcesu wyborczego. Liczyliśmy, że młodość będzie dobrym atutem na prezydenturę. 4 lata minęły i cóż... Andrzej Wilk jednak trochę wspomógł wiele działań rozpoczętych przez jego poprzedników, ale to, co czytam obecnie, mnie niepokoi.
Może trochę więcej skromności Panie Andrzeju?
Po co udawać wilka w owczej skórze? Wink
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miejskie finanse potrzebują… reanimacji Znowu emisja obligacji tryb COVID Stańczyk 2 095 18 433 02.04.2022 00:06
Ostatni post: Szperacz
  Płaca minimalna 62 2 786 15.06.2020 18:56
Ostatni post: belin
Smile Program Wyborczy Kandydata Na Radnego Sebastiena Kalisiaka dr_niziołek 47 2 282 26.09.2018 13:40
Ostatni post: Szopen
  Jarosław Komża - kandydat na prezydenta Żyrardowa 218 8 155 11.10.2014 09:36
Ostatni post: Rafał
  Pytania do Radnych Marcin Rosiński 306 11 265 19.08.2013 07:47
Ostatni post: AMBITNY
  Odbijamy się od ściany - wywiad z radnym Janem Lepieszką Andzela 31 1 560 27.02.2013 19:40
Ostatni post: zbyszek
  Zmiana ekipy rządzącej miastem - to możliwe :) 27 1 413 08.05.2011 21:46
Ostatni post: MALYNKA
  Nareszcie debata prezydencka. 1 270 02.12.2010 18:23
Ostatni post: eltom
  Wybory Prezydenta Miasta Żyrardowa 2010 - wątek zbiorczy degustator 562 14 514 30.11.2010 20:48
Ostatni post: eltom
  Pytania do kandydata na prezydenta Andrzeja Wilka 294 9 744 30.11.2010 20:45
Ostatni post: Mars
  Wyniki wyborów do rady powiatu 67 2 878 30.11.2010 19:37
Ostatni post: +Moni
  POZOSTAŁE OPINIE O WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2010 61 2 419 28.11.2010 03:29
Ostatni post:
  Ciekawostki powyborcze z kraju, nieco luźniej:) 11 663 27.11.2010 22:31
Ostatni post: Rogacz
  WYNIKI WYBORÓW NA PREZYDENTA MIASTA 247 8 815 26.11.2010 11:41
Ostatni post: eltom
  Śpieszmy się kochać PIS tak szybko z niego odchodzą :) 22 1 162 24.11.2010 22:59
Ostatni post: misiek2001


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości