[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Odblaski dla dzieciaków

#81

RE: Odblaski dla dzieciaków

Patryk pyta kiedy te odblaski dostaną???
Odpowiedz
#82

RE: Odblaski dla dzieciaków

No właśnie jakoś ciężko nam się zebrać Undecided
Odpowiedz
#83

RE: Odblaski dla dzieciaków

Odblaski już wybrane - MIŚKI + logo forum, teraz wystarczy zebrać kasę i złożyć zamówienie. Na realizację na pewno też się czeka, więc myślę, ze jak zdążymy do tych Mikołajek to będzie dobrze.
Kto będzie składał zamówienie? Najlepiej niech ta osoba też zbiera pieniądze.
Odpowiedz
#84

RE: Odblaski dla dzieciaków

Ale mam nadzieję, że Mikołajek z odblaskami nie połączymy.
W końcu są to dwa różne tematy.
Odpowiedz
#85

RE: Odblaski dla dzieciaków

Nigdy do końca się nie dogadamy w sprawie odblasków i wpłaty pieniędzy.
Proponuję Miśkowi spotkanie u mnie róg 1-go Maja i Waryńskiego. Pytaj o Bożenę. Omówimy temat dotyczący zbiórki pieniędzy i zamówienia. Sądzę ,ze tym posunięciem przyspieszymy sprawę. Na chwilę obecną nie odpowiadam nawet na nadsyłane na PW wiadomości bo nie mam zielonego pojęcia co mam odpowiedzieć.
Odpowiedz
#86

RE: Odblaski dla dzieciaków

Szkoda, że nie możemy się dogadać. Myślę, że czas przed wyborami tak zapełnił umysły forumowiczów, że zapomnieli o innych, rónież istotnych sprawach Sad
Mimo to, jestem zdania, że warto byłoby zorganizować dzieciakom pogadankę, a potem wręczyć odblaski.
Prezent taki będzie dziecku przypominał, że bezpieczeństwo na drodze jest czymś ważnym.
Ale decyzja należy już do Was. Ponieważ pomysłodawcą był misiek2001, to niech on zdecyduje co dalej robić z tym fantem.
Jeszcze mam pytanko:
- Jak duże są te odblaski i czy będą z logo forum ?
Odpowiedz
#87

RE: Odblaski dla dzieciaków

W przyszłym tygodniu porozmawiam z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych na temat dostarczenia opasek odblaskowych. Jeżeli uda mnie się uzyskać jakąkolwiek ilość opasek to dam znać i przekażę dzieciakom.
wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
Odpowiedz
#88

RE: Odblaski dla dzieciaków

Ja jestem gotowy do przeprowadzenia wrqz z kolega z Ruchu Drogowego pogadanki. Pomysl w firmami ubezpieczeniowymi nie jest zły. Firmy ubezpieczeniowe maja na te cele bardzo spore środki.
Odpowiedz
#89

RE: Odblaski dla dzieciaków

No to już jest coś Wink
Teraz trzeba dogadać się z EAGLESEM aby ODK udostępnił salę na spotkanie.
Odpowiedz
#90

RE: Odblaski dla dzieciaków

U mnie czekają odblaski które przyniósł Jancio.
Odpowiedz
#91

RE: Odblaski dla dzieciaków

Ale jak myślicie, zawracać głowę Czesiowi i EAGLESOWI ?
Jeśli tak, to trzeba byłoby dostarczyć wszystkie zamówione odblaski do ODKu, a potem pociągnąć temat dalej.
Odpowiedz
#92

RE: Odblaski dla dzieciaków

(13.11.2010 10:53 )Scarlet napisał(a): Nigdy do końca się nie dogadamy w sprawie odblasków i wpłaty pieniędzy.
Proponuję Miśkowi spotkanie u mnie róg 1-go Maja i Waryńskiego.
Postaram się zgłosić w poniedziałek, jeśli pogoda będzie sprzyjająca, to coś uzgodnimy.
Odpowiedz
#93

RE: Odblaski dla dzieciaków

(14.11.2010 22:38 )misiek2001 napisał(a):
(13.11.2010 10:53 )Scarlet napisał(a): Nigdy do końca się nie dogadamy w sprawie odblasków i wpłaty pieniędzy.
Proponuję Miśkowi spotkanie u mnie róg 1-go Maja i Waryńskiego.
Postaram się zgłosić w poniedziałek, jeśli pogoda będzie sprzyjająca, to coś uzgodnimy.

misiek2001 nie patrz na pogodę tylko działaj.
Dzieci bez względu na pogodę muszą biegać do szkoły i z niej wracać
Odpowiedz
#94

RE: Odblaski dla dzieciaków

KRAJOWA RADA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
W dniu 4 listopada 2010 ruszyła kampania "Moda na odblaski"



Daj się zobaczyć. Promuj z nami Modę na odblaski.

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła kampanię społeczną „Moda na Odblaski”.
Celem kampanii jest edukacja najmłodszych w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze oraz obowiązku noszenia elementów odblaskowych.
Kampania celowo jest prowadzona w okresie jesiennym - ze względu na szybko zapadający zmrok i pogarszające się warunki atmosferyczne, które często są przyczyną wypadków.
W szkoleniach weźmie udział ponad 1000 dzieci z całej Polski.
Dzieci z klas 1 - 4 będą uczestniczyły w 45 minutowych zajęciach, podczas których zapoznają się z tematyką: przepisów i zasad ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się po drodze oraz sposobu działania elementów odblaskowych. Każde dziecko otrzyma elementy odblaskowe, m.in. naklejki odblaskowe, kamizelki czy kaski.
„Moda na odblaski” realizowana jest w ramach flagowego projektu KRBRD „Włącz myślenie” – promującego wśród kierowców i pozostałych użytkowników ruchu drogowego odpowiedzialność i przepisowe poruszanie się po drogach.
Czy wiesz, że…
Osoba w ciemnym ubraniu jest widoczna w nocy w światłach samochodu tylko z 20 metrów.
Osoba w jasnym ubraniu jest widoczna z 30 metrów, ale droga hamowania samochodu przy jego średniej prędkości to aż 40 metrów!
Osoba używająca odblasków jest widoczna w światłach reflektorów z odległości 150-300 metrów, co powoduje, że kierowca może ją ominąć lub wyhamować!
Widoczność na drodze może decydować o Twoim zdrowiu i życiu.
Co na to prawo…
Noszenie elementów odblaskowych jest w Polsce obowiązkowe dla:
osób wykonujących roboty lub inne czynności na drodze;
dzieci w wieku do 15 lat, które znajdują się na drodze poza obszarem zabudowanym, po zmierzchu;
osób poruszających się w kolumnach po lewej stronie na początku i końcu kolumny dłuższej niż 20 metrów, w warunkach niedostatecznej widoczności.

Piszac do nich Pani wysłała mi kopię tego co jest na stronie www.
Odpowiedz
#95

RE: Odblaski dla dzieciaków

A mogliśmy być szybsi... Smile Trzeba działać moi drodzy, trzeba działać Big Grin
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz
#96

RE: Odblaski dla dzieciaków

EAGLES jak w takim razie mam rozumieć Twoją odpowiedź ????
Odpowiedz
#97

RE: Odblaski dla dzieciaków

(14.11.2010 23:09 )manga napisał(a): EAGLES jak w takim razie mam rozumieć Twoją odpowiedź ????

A teraz to nie bardzo rozumiem?

II część po tym jak dostałem info od pani z sekretariatu brzmiała czy istnieje możliwość otrzymania bezpłatnie większej ilości ( 300 - 400) szt aby rozdać dzieciom ze Szkół W Żyrardowie odblaski ( jako Osiedlowy Dom Kultury) czekam na infoSmile
tyle.

Trzeba działać, trzeba działać, ale sami wiecie, że pisaniem tu, się samo nie zrobi. Ktoś musi zapisać potrzebne ilości, II zebrać kasę i dopiero wtedy zamówić. Bo tak, to ktoś zapłaci, dołoży za innych i kasy może nie odzyska, ja znam takie przypadki bo na własnej skórze się przekonałem jak to jest.
Odpowiedz
#98

RE: Odblaski dla dzieciaków

Lista osób które wpłaciły pieniądze na odblaski
Misiek 2001- 200zł
Scarlet - 200zł
Hurtownik- -50zł
Pandazy i Manga-50 zł
Ewacz-100 zł
Ewa Gabrylewicz- 100 zł


Na chwilę obecną mam 700 zł( Misiek 2001 pieniążki zostawił u mnie) .Kto się jeszcze dokłada ? Do poniedziałku 22 listopada zbieramy pieniądze we wtorek rano całą zebraną kwotę przekazuję do Miśka i zamawiamy.
Odpowiedz
#99

RE: Odblaski dla dzieciaków

(15.11.2010 13:57 )Scarlet napisał(a): Lista osób które wpłaciły pieniądze na odblaski
Misiek 2001- 200zł
Scarlet - 200zł

Na chwilę obecną mam 400 zł( Misiek 2001 pieniążki zostawił u mnie) .Kto się jeszcze dokłada ? Do poniedziałku 22 listopada zbieramy pieniądze we wtorek rano całą zebraną kwotę przekazuję do Miśka i zamawiamy.

Dopisz mnie i Mangę 50 zł
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz

RE: Odblaski dla dzieciaków

dopisane -dzięki
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Społeczna lodówka w Żyrardowie - czy wyrzucanie żywności jest problemem? belin 12 784 26.03.2024 21:22
Ostatni post: Szperacz
  Nowy pomnik w Żyrardowie - kogo i co upamiętnić w Żyrardowie Rogacz 57 2 384 24.02.2024 00:57
Ostatni post: belin
  Budowa rond w Żyrardowie zamiast świateł wymagających ciągłych opłat [oddzielony] Raksman 12 174 08.02.2024 08:45
Ostatni post: belin
  Centralny Port Komunikacyjny Baranów -Polska buduje drugi Ciudad Real Central Airport 416 21 868 26.01.2024 16:49
Ostatni post: belin
  Archiwista - serial kryminalny kręcony w Żyrardowie - drugi sezon startuje 14 lutego belin 34 5 107 12.12.2023 23:09
Ostatni post: Szperacz
  Wpisanie żyrardowskich zabytków na listę światowego dziedzictwa UNESCO skarlet 10 1 031 24.11.2023 12:07
Ostatni post: Szperacz
  Istnieje obrona cywilna w Żyrardowie - bombardowania 300km od granicy Polski belin 10 658 28.09.2023 11:23
Ostatni post: belin
  Pomnik Józefa Piłsudskiego - z naszych pieniędzy - białe plamy w prasie za Sanacji Judyta 88 4 632 10.09.2023 20:42
Ostatni post: belin
  A50 Obwodnica Autostradowa Warszawy powstanie w żyrardowskim lesie - 6 pasów belin 25 2 778 12.08.2023 00:00
Ostatni post: Szperacz
  Zwiększyć dopuszczalną prędkość na drodze z Żyrardowa do Wiskitek tomek 4 173 12.04.2023 02:23
Ostatni post:
  Kierunki rozwoju Żyrardowa - Strategia Rozwoju Żyrardowa - jest jakiś plan? 56 2 206 31.03.2023 14:12
Ostatni post: Szperacz
  Zakład Odzysku Energii spalający plastik z żółtych toreb i ogrzewający kaloryfery PEC belin 0 155 19.01.2023 09:41
Ostatni post: belin
  Śmieszne miejsca w Google Maps belin 2 513 18.12.2022 18:03
Ostatni post: Vezeir
  Pomysł na rozkład pociagów który ma prawie 100 lat - przybliżyć Żyrardów do Warszawy! belin 0 144 27.11.2022 21:49
Ostatni post: belin
  Zabronić wybrańcom narodu nadawać politycznych nazw ulic -w Żyrardowie i całej Polsce belin 10 806 23.11.2022 03:56
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości