[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Odblaski dla dzieciaków

#21

RE: Odblaski dla dzieciaków

Moja rada najpierw zbierz pieniądze i później zamawiaj. Musisz się liczyć z tym, że kilka osób ci się w którymś momencie wycofa bez podania przyczyny.
Moja prośba prywatna -czy mogę poprosić o zamówienie 30 szt dla klasy III e ze szkoły nr 3 . (to poza listą) i poproszę o pogadankę w tej konkretnej klasie do której chodzi młody Smile
Odpowiedz
#22

RE: Odblaski dla dzieciaków

Moja propozycja przy okazji rozdania tych odblasków na spotkanie edukacyjne dla dzieci czyli taka pogadanka o zachowaniu na ulicy i zasadach bezpieczeństwa na drodze mogła by się odbyć w ODK na Żeroma. Najpierw info przez tydzień o takiej akcji i do dzieła.Co wy na to?
Odpowiedz
#23

RE: Odblaski dla dzieciaków

Myślisz że dzieci by przyszły ? Zapytaj się swojego młodego czy woli pójść do ODK na jakiś wykład czy pograć na kompie Big Grin Według mnie to powinno odbyć się w szkole w porozumieniu z dyrekcją.
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#24

RE: Odblaski dla dzieciaków

witam wszystkich Shy
(21.10.2010 16:02 )swirek napisał(a): Myślisz że dzieci by przyszły ? Zapytaj się swojego młodego czy woli pójść do ODK na jakiś wykład czy pograć na kompie Big Grin Według mnie to powinno odbyć się w szkole w porozumieniu z dyrekcją.
myślę, że gdyby rodzic zadbał, to dzieci przyszłyby Big Grin
Z tego co wiem w szkołach odbywają się takie pogadanki, ale cóż szkodzi pójść z dzieckiem np. do ODKu i mieć pewność, że młoda lub młody rzeczywiście posłuchają jak należy zachowywać się na drodze. W końcu to dla ich i rodziców dobra.
Odpowiedz
#25

RE: Odblaski dla dzieciaków

Młody podjął decyzję i prosi o 30 duszków. Pierwszy obrazek.
Odpowiedz
#26

RE: Odblaski dla dzieciaków

Witam super pomysł osobiście mojej córce kupiłam całkiem niedawno opaskę za którą dałam 6zł oraz drugi komplet gdzie było 5 buziek za 7zł .Pomyślałam, że mogła bym kupić takie opaski dla całej klasy do której chodzi moja córka Big GrinBig GrinBig Grin więc z chęcią zamówiła bym 23sztBig GrinBig Grin
Mała lyterówka
Smile
Odpowiedz
#27

RE: Odblaski dla dzieciaków

Pozwoliłem sobie porozmawiać z Panią Dyr. z przedszkola na Żeromskiego nr 6 im. Krasnala Hałabały.
Spotkanie z Policjantem i pogadankę o bezpiecznym poruszaniu sie "po drogach" oraz przechodzeniu przez pasy planują w ciągu najbliższego miesiąca. Jeśli byłaby taka wola i możliwości to "zapotrzebowanie" jest na 125 sztuk.
Odpisali może ile kosztowałby nadruk?
Odpowiedz
#28

RE: Odblaski dla dzieciaków

(21.10.2010 16:02 )swirek napisał(a): Myślisz że dzieci by przyszły ? Zapytaj się swojego młodego czy woli pójść do ODK na jakiś wykład czy pograć na kompie Big Grin Według mnie to powinno odbyć się w szkole w porozumieniu z dyrekcją.

Myślę że w szkole odbyło by się to na zasadzie odbębnienia tak jak kolejna lekcja.A do ODK przyszły by te dzieci które są ciekawe tego tematu,lub przyjdą z rodzicami i potraktowane to będzie chwilą relaksu i fajną zabawą.Do tego dołączyłbym mały konkurs wiedzy o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze i jest pożyteczne z praktycznym.Wink
Odpowiedz
#29

RE: Odblaski dla dzieciaków

Co do kosztów nadruku jeszcze nie mam odpowiedzi, ale pewno wtedy trzeba byłoby zamówić jeden wzór w dużej ilości. I pytanie co nadrukować?

Do kiedy zbieramy zapotrzebowanie? Myślę, że do końca miesiąca można porobić jeszcze ustalenia, a na początku listopada się zamówi.


Na razie jest:
-------------
Scarlet - 30 (duszek)
Mars - 125 (jakie wzory?)
Odpowiedz
#30

RE: Odblaski dla dzieciaków

Jancio dzięki za odblaski Smile Szkoda że się nie spotkaliśmy. Kawa wspólna nas ominęła.
Ten post nie ma żadnego związku z wcześniejszymi ustaleniami. Smile
Odpowiedz
#31

RE: Odblaski dla dzieciaków

Czyli nadruk jaki będzie?
Odpowiedz
#32

RE: Odblaski dla dzieciaków

Chyba logo forum i napis.
Odpowiedz
#33

RE: Odblaski dla dzieciaków

Witam, dostałem odpowiedź co do nadruku, ale dość mętną. Cena ustalana indywidualnie.
"Nadruk jest zależny od ilości sztuk zamawianych elementów, od ilości kolorów nadruku oraz na jakich to jest elementach nadruk (opaski, zawieszki, kamizelki itp.)
Minimalna ilość zamawianych elementów z nadrukiem to 100 szt np zawieszek."
Niestety konkretnych kwot nie podali.
Odpowiedz
#34

RE: Odblaski dla dzieciaków

Oferta pierwszej lepszej firmy:
Nadruki na gadżetach wykonujemy w technologii tampondruku lub metodą sitodruku.

Nadruk na gadżecie - cena

- koszt przygotowania matrycy + pasowanie (1 kolor): 49 zł

- koszt przygotowania matrycy + pasowanie (1 kolor): 63 zł

Nadruk na gadżecie - cena za 1 kolor

Ilość Cena za sztukę
do 250 szt. (ryczałt) 50 zł
od 251 do 1000szt. 0,21 zł
od 1001 do 5000szt. 0,15 zł
powyżej 5001szt. 0,12 zł
Odpowiedz
#35

RE: Odblaski dla dzieciaków

Mam pytanie:
Czy odblaski dla dzieci każdy ma zamawiać sam dla siebie ?
Czy jak wcześniej było wspomniane, zostanie zorganizowana pogadanka dla dzieciaczków np. w ODK i wówczas każde dziecko dostanie pamiątkę na koniec spotkania ?
Oczywiście jeśli trzeba będzie wpłacać jakieś pieniążki na te prezenty to dajcie wcześniej znać Shy
Odpowiedz
#36

RE: Odblaski dla dzieciaków

a gdyby tak odblaski były w kształcie forumowego słoneczka ? tak sobie głośno myślę
Odpowiedz
#37

RE: Odblaski dla dzieciaków

No więc ja też tak pomyślałam, że byłoby bardzo ciekawie gdyby odblask był w kształcie forumowego słoneczka Smile
Tym bardziej, że pomysł padł tu na forum.
Dla tego też, czekam na jakąś konkretną odpowiedź w sprawie spotkania tzn. pogadanki dla najmłodszych Shy
Odpowiedz
#38

RE: Odblaski dla dzieciaków

To nie będą w tej cenie bo przygotowalnia kosztuje, albo nie w tej ilości. Ale wszystko jest do zrobienia.
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#39

RE: Odblaski dla dzieciaków

Kochani z tego co tu czytam, wynika że każdy chce prywatnie dla własnej szkoły (klasy) zakupić odblaski. OK. Shy
Ale może Eltom ze Skarlet jako główni organizatorzy podjęliby się zebrania większej ilości dzieci we wspomnianym wyżej ODKu, Czesio poinstruowałby maluchy jak należy zachowywać się podczas przechodzenia przez ulicę, a potem rozdać wspomniane odblaski.
Myślę, że pomysł jest fajny i do zrealizowania Shy
Co Wy na to ?
Odpowiedz
#40

RE: Odblaski dla dzieciaków

Pomysł z odblaskami zgłosiłem ja, ale nie jestem w stanie zorganizować nic poza zakupem odblasków (pogadanki, pokazy itp.), co też na początku zaznaczyłem. Liczyłem na to, że zostaną zgłoszone ilości, jakie jest zapotrzebowanie, wtedy ustali się i zakupi hurtowo. Nie ma sensu, żeby każdy kupował sam, bo każdy wtedy musi zapłacić za przesyłkę, a za tą kwotę można zakupić więcej odblasków.
Wzory można obejrzeć na stronach producentów, choćby http://euroblask.pl/odblaski/106-zawieszki-odblaskowe
http://odblaski.net.pl/oferta/zawieszki-...we-miekkie
Wybranie 1 wzoru dla wszystkich i zakup hurtowy byłoby tańsze niż wybieranie różnych wzorów, cennik wrzuciłem w którymś z wcześniejszych postów.
Słoneczko forumowe można by ewentualnie przerobić na obrys czarny i kazać wydrukować na okrągłej zawieszcze, ale ktoś musiałby to zrobić tak żeby wyszło ładnie.
Odpowiedz
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Budowa miasta 15-minutowego - a co z pracą? belin 4 119 11.04.2024 22:05
Ostatni post:
  Utwardzanie dróg gruntowych metodą "lekką" wystarcza na 6 lat - czy nie szkoda $$$? belin 3 266 11.04.2024 08:37
Ostatni post: belin
  Społeczna lodówka w Żyrardowie - czy wyrzucanie żywności jest problemem? belin 12 823 26.03.2024 21:22
Ostatni post: Szperacz
  Nowy pomnik w Żyrardowie - kogo i co upamiętnić w Żyrardowie Rogacz 57 2 455 24.02.2024 00:57
Ostatni post: belin
  Budowa rond w Żyrardowie zamiast świateł wymagających ciągłych opłat [oddzielony] Raksman 12 202 08.02.2024 08:45
Ostatni post: belin
  Centralny Port Komunikacyjny Baranów -Polska buduje drugi Ciudad Real Central Airport 416 22 372 26.01.2024 16:49
Ostatni post: belin
  Archiwista - serial kryminalny kręcony w Żyrardowie - drugi sezon startuje 14 lutego belin 34 5 181 12.12.2023 23:09
Ostatni post: Szperacz
  Wpisanie żyrardowskich zabytków na listę światowego dziedzictwa UNESCO skarlet 10 1 058 24.11.2023 12:07
Ostatni post: Szperacz
  Istnieje obrona cywilna w Żyrardowie - bombardowania 300km od granicy Polski belin 10 685 28.09.2023 11:23
Ostatni post: belin
  Pomnik Józefa Piłsudskiego - z naszych pieniędzy - białe plamy w prasie za Sanacji Judyta 88 4 746 10.09.2023 20:42
Ostatni post: belin
  A50 Obwodnica Autostradowa Warszawy powstanie w żyrardowskim lesie - 6 pasów belin 25 2 824 12.08.2023 00:00
Ostatni post: Szperacz
  Zwiększyć dopuszczalną prędkość na drodze z Żyrardowa do Wiskitek tomek 4 188 12.04.2023 02:23
Ostatni post:
  Kierunki rozwoju Żyrardowa - Strategia Rozwoju Żyrardowa - jest jakiś plan? 56 2 274 31.03.2023 14:12
Ostatni post: Szperacz
  Zakład Odzysku Energii spalający plastik z żółtych toreb i ogrzewający kaloryfery PEC belin 0 162 19.01.2023 09:41
Ostatni post: belin
  Śmieszne miejsca w Google Maps belin 2 534 18.12.2022 18:03
Ostatni post: Vezeir


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

3 gości