[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Odblaski dla dzieciaków

#1

Odblaski dla dzieciaków

Witam,
ponieważ to forum jest bardziej aktywne względem pozytywnych akcji wpadł mi do głowy taki pomysł, aby zakupić rozdać trochę kolorowych odblasków dla dzieci.
Idzie jesień, robi się szybko ciemno, dzieciaki przeważnie mają niezbyt widoczne w ciemności kurtki więc może warto w jakiś sposób sprawić, aby były bardziej widoczne w ciemnościach.
Wysłałem zapytanie do firmy produkującej odblaski, czekam na odpowiedz, wtedy zakupię odblaski, a ewentualna prośba byłaby w pomocy z ich rozdaniem, tak żeby trafiły tam gdzie trzeba, czyli do dzieciakówSmile
100 cz 200 odblasków postaram się sam sfinansować.
Pytanie tylko co lepsze: odblaski zawieszki, czy naklejki?

Co myślicie o takiej akcji?
Odpowiedz
#2

RE: Odblaski dla dzieciaków

No pomysł wart przemyślenia . A jak miał bym wybierać to raczej odblaski , naklejki chyba niej trwałe są
Odpowiedz
#3

RE: Odblaski dla dzieciaków

Najlepsze byłyby chyba samozaciskowe opaski odblaskowe.
@boney
Gwoli jasności - też się dorzucam.
Odpowiedz
#4

RE: Odblaski dla dzieciaków

Zawieszki też są bardzo dobre. Doskonale je widać kiedy się "majtają"Smile
A pomysłu gratuluję i chętnie sie przyłączę. Jak będziesz wiedział cos więcej np. na temat cen, daj prosze znać na forum - może znajdą się jeszcze jacyś sponsorzy?Big Grin
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz
#5

RE: Odblaski dla dzieciaków

Dobry pomysł -piszę się Smile
Odpowiedz
#6

RE: Odblaski dla dzieciaków

ja też się piszę
Odpowiedz
#7

RE: Odblaski dla dzieciaków

Bardzo dobry pomysł jeśli tylko będę mógł to przyłączę się do tej akcji.
Odpowiedz
#8

RE: Odblaski dla dzieciaków

http://allegro.pl/opaska-odblaskowa-samo...19193.html

Bardzo niedrogie uniwersalne opaski odblaskowe Smile
Odpowiedz
#9

RE: Odblaski dla dzieciaków

Pomysł jak najbardziej trafiony , ja również się piszę.
Odpowiedz
#10

RE: Odblaski dla dzieciaków

SUPER!!! Też się pisze Big Grin
Odpowiedz
#11

RE: Odblaski dla dzieciaków

Ehh, jak oni się piszą to co mi zostaje ? Tongue Ja też Tongue
"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
Odpowiedz
#12

RE: Odblaski dla dzieciaków

Super pomysł, też sie piszę - czekam na szczegóły.
Z dystrybucją nie będzie problemu - tak mi sie wydaje ;-)
Może "wpleść" to w spotkania np. Policji z przedszkolakami, uczniami itd aby nie skończyło sie na samym "rozdaniu" odblasków. Czy te odblaski byłyby "gołe" czy możliwe sa również nadruki "sponsora"?
Pomysł super i nawet od jakiegos czasu sam "drążyłem" temat ;-)
Odpowiedz
#13

RE: Odblaski dla dzieciaków

(21.10.2010 07:45 )erobeson napisał(a): http://allegro.pl/opaska-odblaskowa-samo...19193.html

Bardzo niedrogie uniwersalne opaski odblaskowe Smile

Taka opaska jest uniwersalna, stanowi też pewnego rodzaju gadżet, nie trzeba dziurawić ani brudzić ubrania aby ją przyczepić...
Fajnie że zwróciłeś na tą opcję uwagę Wink
P.S.
Bez względu na co zdecyduję się "sponsor" to ja i tak dorzucam dolę Wink
@boney
Zwróćcie tylko uwagę na jakość opasek, przywieszek czy też naklejek bo na chłam składać się nie ma sensu.
Odpowiedz
#14

RE: Odblaski dla dzieciaków

Akcja bardzo słuszna, popieram! Przyłączam się do Was.
Gdyby nie udało się namówić Policji na mały pokaz dla dzieciaków i wizytę w szkole złożyłby ktoś inny to fajnie by było żeby przy rozdaniu odblasków pokazać dzieciakom jak się to przyczepia i wskazać im konkretne miejsca, które z perspektywy kierowcy na drodze są najszybciej zauważalne. Znaczek przyczepiony na plecaku i przykryty latającym kapturem nikomu nie pomoże...
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#15

RE: Odblaski dla dzieciaków

Witam, uzyskałem odpowiedź z firmy od odblasków
Minimalne zamówienie to 100 zł netto.
Mogą być nadruki,ale nie wiem jeszcze ile kosztują.
W załączniku cennik i obrazki przykładowych odblasków

w promocji mają opaski 1,35 zł netto
i mix zawieszek 100 szt 55 zł netto


Załączniki Obrazki
duch.jpg    emotikony.jpg    kot.jpg    mis_1.jpg    naklejki_8.jpg    naklejki_22.jpg    opaska_11.jpg    opaska_12.jpg    zawieszki.jpg   

.pdf   cennik na odblaski nowy.pdf (Rozmiar: 124,16 KB / Pobrań: 887)
Odpowiedz
#16

RE: Odblaski dla dzieciaków

Jesli chodzi o "dystrybucje" i spotkanie z Panem Policjantem to zapytam w "swoim przedszkolu" - spotkanie napewno jest planowane. Choć do przedszkola zazwyczaj dzieciaki są transportowane przez rodziców i nie idą same po ulicy.
Odpowiedz
#17

RE: Odblaski dla dzieciaków

nie ważne, że nie idą same po ulicy, ale taka akcja wpływa edukacyjnie na takie maluchySmile
Odpowiedz
#18

RE: Odblaski dla dzieciaków

Przeznaczam na akcję 200 zł gdzie przekazać pieniądze?
Odpowiedz
#19

RE: Odblaski dla dzieciaków

Poczekajcie z tego co wiem takie akcje rozdawania odblasków prowadzi policja.( przynajmniej w 2008 i 2009 tak było) Zapytam kolegę, ostatnio motocykliści dostawali takowe. WOŚP też rozdaje odblaski w ramach akcji bezpieczna szkoła czy coś takiego. W radio słyszałem, że akcja odblaski ma być rozpropagowana wśród szkół, przedszkoli i domów kultury.

http://www.odblaskowi.pl/index.php?sub=oakcji
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/warmi...46189,3331


JA już mogę przekazać kilka sztuk oraz kilka kamizelek odblaskowych.
Odpowiedz
#20

RE: Odblaski dla dzieciaków

Na razie ustalmy ile i jakich odblasków trzeba by zamówić, finanse podliczymy później.
Ta firma od odblasków nazywa się Euroblask, http://euroblask.pl/ znaleziona w necie pierwsza jaka mi wpadła w przeglądarkę. Na ich stronie można więcej wzorów zobaczyć. Jeśli jednak ktoś znajdzie inną firmę to można zapytać też u nich o ceny.
Ja nie mam żadnych kontaktów z policją czy ze szkołami więc pod tym względem nie jestem w stanie pomóc z organizacją ewentualnych pokazów czy pogadanek, mogę zamówić i odebrać odblaski i oczywiście włożyć odpowiedni wkład własny.
Początkowo myślałem o najprostszych odblaskach (w sumie ważne żeby błyszczały w ciemnościach), nie są drogie, jednak wzorniczo mało atrakcyjne, naklejki też są ładneSmile))
Odpowiedz
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 22
  • Dalej 

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Społeczna lodówka w Żyrardowie - czy wyrzucanie żywności jest problemem? belin 12 790 26.03.2024 21:22
Ostatni post: Szperacz
  Nowy pomnik w Żyrardowie - kogo i co upamiętnić w Żyrardowie Rogacz 57 2 384 24.02.2024 00:57
Ostatni post: belin
  Budowa rond w Żyrardowie zamiast świateł wymagających ciągłych opłat [oddzielony] Raksman 12 175 08.02.2024 08:45
Ostatni post: belin
  Centralny Port Komunikacyjny Baranów -Polska buduje drugi Ciudad Real Central Airport 416 21 872 26.01.2024 16:49
Ostatni post: belin
  Archiwista - serial kryminalny kręcony w Żyrardowie - drugi sezon startuje 14 lutego belin 34 5 107 12.12.2023 23:09
Ostatni post: Szperacz
  Wpisanie żyrardowskich zabytków na listę światowego dziedzictwa UNESCO skarlet 10 1 031 24.11.2023 12:07
Ostatni post: Szperacz
  Istnieje obrona cywilna w Żyrardowie - bombardowania 300km od granicy Polski belin 10 659 28.09.2023 11:23
Ostatni post: belin
  Pomnik Józefa Piłsudskiego - z naszych pieniędzy - białe plamy w prasie za Sanacji Judyta 88 4 632 10.09.2023 20:42
Ostatni post: belin
  A50 Obwodnica Autostradowa Warszawy powstanie w żyrardowskim lesie - 6 pasów belin 25 2 778 12.08.2023 00:00
Ostatni post: Szperacz
  Zwiększyć dopuszczalną prędkość na drodze z Żyrardowa do Wiskitek tomek 4 173 12.04.2023 02:23
Ostatni post:
  Kierunki rozwoju Żyrardowa - Strategia Rozwoju Żyrardowa - jest jakiś plan? 56 2 206 31.03.2023 14:12
Ostatni post: Szperacz
  Zakład Odzysku Energii spalający plastik z żółtych toreb i ogrzewający kaloryfery PEC belin 0 155 19.01.2023 09:41
Ostatni post: belin
  Śmieszne miejsca w Google Maps belin 2 513 18.12.2022 18:03
Ostatni post: Vezeir
  Pomysł na rozkład pociagów który ma prawie 100 lat - przybliżyć Żyrardów do Warszawy! belin 0 144 27.11.2022 21:49
Ostatni post: belin
  Zabronić wybrańcom narodu nadawać politycznych nazw ulic -w Żyrardowie i całej Polsce belin 10 806 23.11.2022 03:56
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości