[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Image Żyrardowa

#1

Image Żyrardowa

Poszperałam na You Tubie pod hasłem Żyrardów i znalazłam trochę ruinek i raczej antyreklam Żyrardowa. Dlatego mam propozycję dla fotoamatorów i fotoprofesjonalistów. Może nakręcimy kilka filmików i pochwalimy się ładnymi i ciekawymi miejscami w Żyrardowie na You Tube.
Odpowiedz
#2

 

Najpierw wskaż takie miejsca Wink
Odpowiedz
#3

 

Ładne miejsce, to pojęcie względne, dla każdego może oznaczać coś innego. Jak powstaną filmiki, to będzie można porównać.
Odpowiedz
#4

 

Cam-Vid nakręcił pozytywny film o Żyrardowie. Kto następny ?
Odpowiedz
#5

 

Gdzie ten film?
Odpowiedz
#6

 

Niech się sam pochwali.
Odpowiedz
#7

 

I się nie pochwalił -gdzie ten filmik??? Taki skromny???
Odpowiedz
#8

 

a gdzie go szukać??
Odpowiedz
#9

 

A mi ten jego film się nie podobał, nudny był. Ale to może dlatego że mnie dużo nie łączy z tym miastem i nie mam z nim żadnych wspomnień do których ten film się odnosi. Zaraz poszukam linka to tu wrzucę.


EDIT:

Znalazłem Smile

http://cam-vid.wrzuta.pl/film/0R4GJjPMm8Q/nasz_zyrardow
Odpowiedz
#10

 

Wareczka czerwona to jest to co smerfy lubią najbardziej Big Grin A filmów nie umiem kręcić Smile
Odpowiedz
#11

 

Teqton ten film ,mówi o mieszkańcach Żyrardowa -dla ciebie jest niezrozumiały ,a dla nas to kawał historii .Zresztą dzisiaj to miasto wygląda zupełnie inaczej niz kiedyś . Lata 70 to był czas rozwoju,póżniej zniszczenia ,a teraz ponownie nadszedł czas przemian.Dla mnie to wspomnienia -P.Iwanek uczył mnie jęz.polskiego.Szkoda ,że nie znalazłam nic o Zespole Szkól Zawodowych i o medyku.Ogólnie film jest dobry ,ale za dużo ruin ,a za mało nowoczesnosci.Ktoś nieznający miasta pomyśli ze tu czas się zatrzymał.Mozna było pokazać więcej ładnych miejsc.
Odpowiedz
#12

 

teqton napisał(a):A mi ten jego film się nie podobał, nudny był. Ale to może dlatego że mnie dużo nie łączy z tym miastem i nie mam z nim żadnych wspomnień do których ten film się odnosi.

No właśnie przecież wyjaśniłem wam dlaczego ten film mi się nie podobał. Według mnie nakręcony został tylko dla rodowitych Żyrardowiaków (nie wiem czy to tak się pisze). Bo w jaki sposób miałby zachęcić do siebie ludzi takich jak Ja ? Który nie ma praktycznie nic wspólnego z tym miastem.
Odpowiedz
#13

 

teqton napisał(a):A mi ten jego film się nie podobał, nudny był. Ale to może dlatego że mnie dużo nie łączy z tym miastem i nie mam z nim żadnych wspomnień do których ten film się odnosi. Zaraz poszukam linka to tu wrzucę.


EDIT:

Znalazłem Smile

http://cam-vid.wrzuta.pl/film/0R4GJjPMm8Q/nasz_zyrardow


Obejrzałam, ale... nie ma tam nic co mogłoby przyciągnąć do tego miasta.
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#14

 

Film Cam-Vida nadaje się na lekcje historii. Do promowania miasta średnio. Da długi i zbyt nostalgicznym ale dzięki temu ma większą wagę dokumentalnąn niż jeżeli miałby się zmieścić z tym materiałem w 10 min.

Materiały promocyjne. Od dłuższego czsu staram się uzmysłowić ludziom tutaj, że położenie pomiędzy Łodzią a Warszawą to nie przekleństwo a szansa. Dajmy szanse ludziom z tych dwóch miast się spotkać w pół drogi...

Trzeba się zabrać nieco do pracy. Ostatnio mi się spodobał taki program Google - sketchup. Można zrobić 3D modele. Generalnie program ma służyć wprowadzaniu do Google Maps 3D modeli budynków.

Jeżeli jakieś koło naukowe/stowarzyszenie/ktokolwiek w Żyrardowie zechciałby wprowadzić taką naszą osdę na Googlemaps to by to dało jakiś oddźwięk w mediach, ale najpierw o tym by trzeba było pogadać z Google czy by chcieli taką promocje i co by dali w zamian Smile

Taki jeden z pomysłów...
Odpowiedz
#15

 

elprincipito napisał(a):Film Cam-Vida nadaje się na lekcje historii. Do promowania miasta średnio. Da długi i zbyt nostalgicznym ale dzięki temu ma większą wagę dokumentalnąn niż jeżeli miałby się zmieścić z tym materiałem w 10 min.

Materiały promocyjne. Od dłuższego czsu staram się uzmysłowić ludziom tutaj, że położenie pomiędzy Łodzią a Warszawą to nie przekleństwo a szansa. Dajmy szanse ludziom z tych dwóch miast się spotkać w pół drogi...

Trzeba się zabrać nieco do pracy. Ostatnio mi się spodobał taki program Google - sketchup. Można zrobić 3D modele. Generalnie program ma służyć wprowadzaniu do Google Maps 3D modeli budynków.

Jeżeli jakieś koło naukowe/stowarzyszenie/ktokolwiek w Żyrardowie zechciałby wprowadzić taką naszą osdę na Googlemaps to by to dało jakiś oddźwięk w mediach, ale najpierw o tym by trzeba było pogadać z Google czy by chcieli taką promocje i co by dali w zamian Smile

Taki jeden z pomysłów...


Wiesz, ze to mógłby być świetny pomysł... idealnie byłoby gdyby władze miasta zechciały się włączyć w taki projekt...
Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
Odpowiedz
#16

 

Odniosłam takie samo wrażenie.Ogólnie film o ludziach ,a nie o mieście. Smutne wspomnienia.Brak basenu,zalewu osiedli.Szaro smutno i ponuro.Tak jak pisałam wymierające miasto żyjące wspomnieniami.Ja też spodziewałam się czegoś lepszego.Nawet kościół ,który jest naprawdę piękny nie jest pokazany w całej swojej okazałości.
Odpowiedz
#17

 

Ja już niepamiętam tytułu filmu, ale chyba założeniem było chyba opowiedzenie o tym jaki Żyrardów był kiedyś. Jaka panowała atmosfera.
Odpowiedz
#18

 

Za 5 lat będziesz miał te Simsy na każdej mapie a'la Google Maps. Tylko, że teraz dzieciaki mogą wydębić od Google kase, szkolenia albo coś takiego za trochę pracy włożonej w promocje giganta plus naukę rysowania w 3D plus podstawy rysunku architektonicznego...

Niby nic... Ale niema cie w internecie to nie istniejesz Smile
Odpowiedz
#19

 

elprincipito napisał(a):...
Niby nic... Ale niema cie w internecie to nie istniejesz Smile

Więc jednak żyje Big Grin

Wyniki 1 - 10 spośród około 306 dla zapytania xxx xxx.

xxx xxx - moje imię i nazwisko Big Grin
Odpowiedz
#20

 

elprincipito napisał(a):Ja już niepamiętam tytułu filmu, ale chyba założeniem było chyba opowiedzenie o tym jaki Żyrardów był kiedyś. Jaka panowała atmosfera.
Atmosfera ?
Żyrardów był znanym miastem na świecie .Wyroby z lnu eksportowano do wielu krajów -nawet Australijczycy kupowali nasze wyroby.
Wspomnienia?
Bylo bidnie ale solidnie -inne życie ,radośniejsze mimo ogólnej biedy.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Społeczna lodówka w Żyrardowie - czy wyrzucanie żywności jest problemem? belin 12 790 26.03.2024 21:22
Ostatni post: Szperacz
  Nowy pomnik w Żyrardowie - kogo i co upamiętnić w Żyrardowie Rogacz 57 2 384 24.02.2024 00:57
Ostatni post: belin
  Budowa rond w Żyrardowie zamiast świateł wymagających ciągłych opłat [oddzielony] Raksman 12 175 08.02.2024 08:45
Ostatni post: belin
  Centralny Port Komunikacyjny Baranów -Polska buduje drugi Ciudad Real Central Airport 416 21 872 26.01.2024 16:49
Ostatni post: belin
  Archiwista - serial kryminalny kręcony w Żyrardowie - drugi sezon startuje 14 lutego belin 34 5 107 12.12.2023 23:09
Ostatni post: Szperacz
  Wpisanie żyrardowskich zabytków na listę światowego dziedzictwa UNESCO skarlet 10 1 031 24.11.2023 12:07
Ostatni post: Szperacz
  Istnieje obrona cywilna w Żyrardowie - bombardowania 300km od granicy Polski belin 10 659 28.09.2023 11:23
Ostatni post: belin
  Pomnik Józefa Piłsudskiego - z naszych pieniędzy - białe plamy w prasie za Sanacji Judyta 88 4 632 10.09.2023 20:42
Ostatni post: belin
  A50 Obwodnica Autostradowa Warszawy powstanie w żyrardowskim lesie - 6 pasów belin 25 2 778 12.08.2023 00:00
Ostatni post: Szperacz
  Zwiększyć dopuszczalną prędkość na drodze z Żyrardowa do Wiskitek tomek 4 173 12.04.2023 02:23
Ostatni post:
  Kierunki rozwoju Żyrardowa - Strategia Rozwoju Żyrardowa - jest jakiś plan? 56 2 206 31.03.2023 14:12
Ostatni post: Szperacz
  Zakład Odzysku Energii spalający plastik z żółtych toreb i ogrzewający kaloryfery PEC belin 0 155 19.01.2023 09:41
Ostatni post: belin
  Śmieszne miejsca w Google Maps belin 2 513 18.12.2022 18:03
Ostatni post: Vezeir
  Pomysł na rozkład pociagów który ma prawie 100 lat - przybliżyć Żyrardów do Warszawy! belin 0 144 27.11.2022 21:49
Ostatni post: belin
  Zabronić wybrańcom narodu nadawać politycznych nazw ulic -w Żyrardowie i całej Polsce belin 10 806 23.11.2022 03:56
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości