Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Biedronka w Żyrardowie
Autor Wiadomość
Andreas Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 6,292
Reputacja: 23
Nowa Biedronka w Żyrardowie
Wczoraj przejeżdżając obok nowej Biedronki, którą umiejscowiono właściwie naprzeciwko sklepu Kaufland zauważyłem jak wiele osób postanowiło sprawdzić co też tam w dniu otwarcia dają. Szczerze mówiąc to byłem trochę przerażony liczbą samochodów, które usiłowały zmieścić się w jak najbliższym sąsiedztwie Biedronki. Od razu widać było, że parking sklepowy nie został przewidziany nawet na jedną trzecią tych maszyn. W skutek tego samochody parkowały na trawnikach, w okolicach poczty i zapewne też przed samym Kauflandem.
Zastanawiam się jak można budować taki sklep i nie pomyśleć o porządnym parkingu? Przecież jeśli sytuacja będzie nadal tak wyglądała tzn. Biedronka będzie przyciągała tylu klientów, to wokół sklepu będziemy mieli po każdych deszczach przepięknie rozjeżdżone błoto.
Dodatkowo w okolicy Biedronki rozstawiają się z warzywami handlarze, którzy sprzedają wprost z samochodów. Skutek jest taki, że wczoraj panował w tym miejscu całkiem niezły chaos i wyglądało to koszmarnie. Czy naszego miasta naprawdę nie stać na normalność?Huh

"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
06-08-2010 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,398
Reputacja: 14
RE: Nowa Biedronka w Żyrardowie
A co rozumiesz przez normalność?? Czy to że Twojej i mojej kasy miasto ma budować Biedronce parking. To jest ich interes by klient miał się gdzie zatrzymać. O tym uczą na pierwszych wykładach marketingu sklepowego. Jak chcą konkurować z Kauflandem to niech sobie wybudują taki sam parking i będzie ok. Wtedy będą równorzędnym partnerem, a nie cwaniakiem co to kupił sobie plac pod sklep, a parking to problem tego co do sklepu autem przyjechał. W końcu mógł przydreptać piechotką.

06-08-2010 11:41
Andreas Offline
Super użytkownik

(06-08-2010 11:41 )Jancio napisał(a):  A co rozumiesz przez normalność??
To, że jak się komuś pozwala budować taki sklep to powinno się wymagać planu przewidującego NORMALNY parking w ramach takiej inwestycji. Oczywiście wymagać zanim się wyda pozwolenie.
A jeśli to była budowa nie wymagająca pozwolenia to normalnością powinna być straż miejska i policja sadząca mandaty w ekspresowym stylu. Jakby się klienci wkurzyli to może właściciele sklepu odżałowaliby kasę na NORMALNY parking. Mylę się?

"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
06-08-2010 11:54
skarlet
Niezarejestrowany

Panowie to był jednodniowy problem. Jutro będzie już normalnie Smile tak jak na Środkowej. Dajcie na luz.
06-08-2010 12:00
Odpowiedz cytując ten post
Andreas Offline
Super użytkownik

Nawet jeśli był to jednodniowy natłok klientów zaciekawionych ofertą to i tak nie powinno to wyglądać tak jak wyglądało.

06-08-2010 12:11
skarlet
Niezarejestrowany

To za mało terenu kupili ,a to już ich ból. Biedronki powstają na terenach prywatnych prawda?
06-08-2010 12:29
erobeson
Niezarejestrowany

Bo ludzie rzucili się jakby darmo towar dawali. Z że jeździć ni umiom Wink to nic dziwnego, że parkują na trawniku. Niektórzy jakby mogli to by do środka wjechali.

Plus jest taki, że w Kaufie się luźniej zrobiło Smile
06-08-2010 12:34
Andreas Offline
Super użytkownik

(06-08-2010 12:34 )erobeson napisał(a):  Plus jest taki, że w Kaufie się luźniej zrobiło Smile
W sumie to chyba asortyment raczej nieporównywalny ilościowo (nie wiem jak z jakością), więc czy tak naprawę w Kauflandzie się rozluźni? Wątpię.Undecided

06-08-2010 13:10
etka Offline
Gaduła

Ilość postów: 276
Reputacja: 0
(06-08-2010 13:10 )Andreas napisał(a):  
(06-08-2010 12:34 )erobeson napisał(a):  Plus jest taki, że w Kaufie się luźniej zrobiło Smile
W sumie to chyba asortyment raczej nieporównywalny ilościowo (nie wiem jak z jakością), więc czy tak naprawę w Kauflandzie się rozluźni? Wątpię.Undecided

Byłam wczoraj w Kauflandzie około 13 i tak jak zwykle stałam w kolejce do kasy. A na Biedronkę to się wczoraj rzucili, bo papier toaletowy był tańszy Tongue
06-08-2010 13:21
Andreas Offline
Super użytkownik

Skoro taka super promocja to przestaję się dziwić, że tłumy oblegały sklep! Może w weekend też będą równie wspaniałe promocję i to ja zajrzę do nowego sklepu.Big Grin

06-08-2010 13:37
erobeson
Niezarejestrowany

Wieczorem w kaufie byłem drugi w kolejce. Na parkingu ruch niewielki a pod Biedronką pełen parking Tongue
06-08-2010 13:52
degustator Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 7,125
Reputacja: 29
Biedronka z pełną premedytacja wykupiła tylko tyle terenu ,gdyż maja duży parking na Kauflandzie i po problemie Big Grin ja też tam byłem w dniu otwarcia i więcej już moja noga tam nie powstanie .Badziewie i tyle.Oczywiście to tylko moja subiektywna opiniia.

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA

[Obrazek: volvo.jpg]
06-08-2010 15:07
Jancio Offline
Super użytkownik

Polałeś miód na moje serce. Ciekawość mnie pchała tam dziś, ale wrodzone lenistwo nie pozwoliło przejść spod Kauflandu Wink

06-08-2010 15:31
elprincipito
Niezarejestrowany

Na alei Jubilerów pożywi się i kolejny sklep z biżuterią...
06-08-2010 16:00
Gość
Niezarejestrowany

Andreas, po raz ktorys widze w twoich postach komunistyczne ciagoty. Moze pora sie zastanowic nad soba?
06-08-2010 16:12
Wioślarz
Niezarejestrowany

(06-08-2010 11:02 )Andreas napisał(a):  Czy naszego miasta naprawdę nie stać na normalność?Huh

Nie dramatyzuj. wszystkie "biedronki: mają małe parkingi i jakoś ruchu ulicznego to nie paraliżuje. Z powodu jednego dnia otwarcia budować parking na tysiąc aut....... Znam takich, których by to nawet ucieszyło Smile

(06-08-2010 13:52 )erobeson napisał(a):  Wieczorem w kaufie byłem drugi w kolejce. Na parkingu ruch niewielki a pod Biedronką pełen parking Tongue
Dziś jest piątek. Proporcje się zmienią Big Grin
06-08-2010 18:11
Rencista. Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,842
Reputacja: 7
To w końcu było coś ciekawego do kupienia czy nie? Oprócz papieru toaletowego.

Middle aged.
07-08-2010 00:35
etka Offline
Gaduła

Ilość postów: 276
Reputacja: 0
Banany podobno były po 1,99 za kilogram Big Grin A tak poza tym, wszystko to samo co w innych Biedronkach.
07-08-2010 05:39
Mars
Niezarejestrowany

Brakuje mi jakiegoś wsparcia medialno-marketingowego takiego otwarcia sklepu.
Może jakoś przegapiłem jesli coś takiego było.
Proste i tanie balony, jakieś hostessy, jakiś autobus z megafonem, jakieś ogłoszenie-zaproszenie w lokalnej gazecie, newsy w radio ... i jakiś pakiet szlagierowych towarów w naprawde niskich cenach.
07-08-2010 09:43
Jancio Offline
Super użytkownik

To przy pierwszej ale nie czwartej czy piątej Big Grin

07-08-2010 09:58
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.