[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

"Świetne" hasło wyborcze :-)

#1

"Świetne" hasło wyborcze :-)

Witam,

Nad ulicą Limanowskiego na dużym banerze widziałam dziś świetne hasło wyborcze pana Wilka kandydującego na prezydenta "Razem zmieniajmy Żyrardów", a na zdjęciu na banerze m. in. widok basenu na ul. Jodłowskiego. Ma facet poczucie humoru, nie ma co :-)). Spółka AQUA zadłużona na kilka milionów bez perspektyw na poprawę jej finansów, miasto niesamowicie zadłużone, zaciągnięte przez miasto kredyty a co za tym idzie - potworne odsetki. Może na tym banerze powinno być "Razem ZADŁUŻAJMY Żyrardów" a nie "zmieniajmy" :-))? Uśmiałam się do łez :-))). Nie ma to jak poczucie humoru :-). Płakać nam trzeba panie prezydencie! Mam nadzieję, że są w mieście ludzie mądrzy i zmienią tą władzę, bo żyć się tu nie chce.

Trzymajcie się :-)
Odpowiedz
#2

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

A gdzie zdjęcie Okrzei na banerze ! Big Grin ?
Odpowiedz
#3

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Trza się bardziej przyjrzeć, nie zauważyłam Big Grin. A może to wszystko jest powodem do dumy i trzeba się reklamować dalej, na ulicach, w gazetach? Jeśli tak, to przepraszam, widać moje poczucie humoru jest jakieś wypaczone Confused. Swoją drogą, wybrałabym raczej jeszcze inną opcję, a mianowicie przemykanie ukradkiem bocznymi ulicami, żeby za to wszystko nie pokazywać się ludziom na oczy i liczyć dni do końca kadencji, żeby jakoś przetrwać Smile.
Odpowiedz
#4

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Nie śmiejcie się bo możne Wilk ma oczy które leczą i wystarczy jego rzut oka by oglądający baner nagle uwierzyli. Wink
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#5

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

(05.11.2010 11:16 )smok24eu napisał(a): [...] "Razem zmieniajmy Żyrardów" [...]
No, wkurzyłem się! Cholera, ale jakim prawem Pan Prezydent pisze „razem zmieniamy”? Akurat ja to bym się z Panem Prezydentem nawet na resoraki nie zamienił, więc powinno być napisane „razem z moimi wyborcami zmieniamy”. Niech odpowiada ten kto głosował poprzednim razem i tym razem też odda głos na Pana prezydenta.Angry
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#6

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Hasło jak najbardziej mi do gustu przypadło, jest ono przecież wspaniałym myślowym skrótem.
Odpowiedz
#7

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

A mi się ten skrót w ogóle nie podoba. Wolałbym mniej skrótu a więcej twardej rzeczywistości – co to znaczy, że jacyś nieokreśleni MY zmieniamy? My to znaczy kto? Wszyscy mieszkańcy? Jeśli ktoś zmienia to Pan Prezydent i jego ekipa. Trzeba być precyzyjnym, bo ja jako zwykły mieszkaniec nie zasługuję na to by mi przypisywać wielkie sukcesy tej ekipy i Pana Prezydenta.Big Grin
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#8

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Drogi @Andreasie
Nie ma co się wkurzać toż przecież szanowny prezydent nie piszę zmieniamy tylko zmieniajmy.
Jak chyba każdemu wiadomo ryba psuję się od głowy a więc żeby cokolwiek zmienić najpierw trzeba głowę odciąć a i resztę tkanek dokładnie przebadać coby się nie otruć.
Także hasło "Razem zmieniajmy Żyrardów" jest hasłem trafnym i całkowicie się z nim zgadzam.
P.S.
Faktycznie tylko jeszcze tam zdjęcia Okrzei brakuję - obraz mielibyśmy pełnyWink
Odpowiedz
#9

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Słusznie, słusznie mości Bergeracu! Napisane jest „zmieniajmy”, więc nieco złości mi minęło. Choć muszę przyznać, że jakoś tak podświadomie dodałem sobie do tego hasła – zmieniajmy tak jak dotychczas – i chyba dlatego tak mi ciśnienie skoczyło.Rolleyes
"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
Odpowiedz
#10

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

To podświadomie dodane na manowce Cię skierowało lecz żem ja szlachciura to i na na właściwą drogę Cię zawróciłem Wink
Odpowiedz
#11

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Cudu się nie spodziewajmy mości panowie Smile. Przez 4 lata zamiast cudu zrobiło się bagno, za kolejne 4 lata pod rządami tego pana stanie się ...... czarna otchłań Big Grin. Precz siło nieczysta Angry.
Odpowiedz
#12

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

(05.11.2010 12:35 )bergerac napisał(a): To podświadomie dodane na manowce Cię skierowało lecz żem ja szlachciura to i na na właściwą drogę Cię zawróciłem Wink

oj to mi przypomina mój nick forumowy... sarmata... Smile

pozdrawiam
Odpowiedz
#13

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

A mnie się ten temat nie podoba! Ma nie być antyagitacji i basta! Od oceny kandydata są inne tematy i każden może se poczytać. Smoku, Św. Jerzy patrzy.
Opluwanie kogoś, kto nie może się bronić (obojętne z jakich powodów) jest trochę płytkie moim zdaniem, szczególnie w czasie kampanii.
Odpowiedz
#14

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

To prezydent nie ma tu swoich stronników? To jak zamierza wybory wygrać
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#15

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

(05.11.2010 11:16 )smok24eu napisał(a): "Razem zmieniajmy Żyrardów"

A ja od razu przed oczami mam te zmiany:

Przewodniczący Rady Miasta ma utworzone specjalne miejsce Pracy w TBS po wywaleniu ze starostwa.

Ten Sam przewodniczący ma pierwszą w historii naganę od Rady Miasta, bo nie odpisywał przez rok.

Jakiś czas temu firma Pana Radnego prowadziła działalność na majątku gminy, a teraz to robi ktoś z rodziny, ale to już legalne.

Podobno ludzie pracujący w jednostkach miejskich w godzinach Pracy wieszają plakaty Andrzeja Wilka i PO

A dziś będąc w urzędzie na każdy biureczku leżała wizytówka Pana Prezydenta i jestem ciekaw, czy przypadkiem nie robi sobie kampanii w urzędzie . . .

Czy takie zachowania są naganne będziemy mogli ocenić 21 listopada.

O i też mnie rozwaliło na plakacie jak jest tam jakiś tekst, że budujmy nasze miasto z dala od polityki i zaraz na dole materiał promocyjny KW Platformy Obywatelskiej.
Odpowiedz
#16

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Przyponijcie mi kto startował cztery lata temu na prezydenta?
Odpowiedz
#17

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Krzysztoł Ciołkiewicz, Mieczysław Gabrylewicz, Andrzej Wilk, Olszewska Grażyna i Arkadiusz Sowa.
Odpowiedz
#18

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

dzięki Marcin Smile
Odpowiedz
#19

RE: "Świetne" hasło wyborcze :-)

Rzeczywiście - samo hasło bardzo nośne, a przede wszystkim dla mieszkańców nieco mniej zainteresowanych lokalna polityką - "wiążące" niejako czytajacego z osobą na banerze. To hasło tworzy poczucie jedności i wspólnych celów.
Tym bardziej zastanowiło mnie, kto jest autorem tego hasła. Przecież prezydent Wilk do specjalnie błyskotliwych nie należy (to nie jest obelga, po prostu stwierdzenie faktu, żeby nie być posądzonym o złe intencje w stosunku do kandydata na prezydenta dodam, że ma wiele innych zalet np. umie kopać piłkę).

No więc wczoraj sprawa się wyjaśniła, kiedy pokazano w TV reportaż z Oświęcimia i padło identyczne hasło od kandydata PO - "razem zmieniajmy Oświęcim". Poniżej fragment apelu posła PO do mieszkańców Oświecimia.
cyt: "Szanowni Państwo!
Chcę spożytkować moją wiedzę oraz doświadczenie samorządowe i poselskie dla Oświęcimia. Zmieńmy Oświęcim. Razem. Bo nasze miasto to my mieszkańcy i nasze marzenia.
Proszę Państwa o udział w nadchodzących wyborach i poparcie mojej kandydatury na Prezydenta Oświęcimia.
Z wyrazami szacunku
Janusz Chwierut"

Nie ma to jak centralne "doractwo".

No cóż, w tej sytuacji, inna fraza z baneru wyborczego prezydenta Wilka -"z daleka od polityki" - jest niewinnym żarcikiem.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miejskie finanse potrzebują… reanimacji Znowu emisja obligacji tryb COVID Stańczyk 2 095 22 226 02.04.2022 00:06
Ostatni post: Szperacz
  Płaca minimalna 62 3 002 15.06.2020 18:56
Ostatni post: belin
Smile Program Wyborczy Kandydata Na Radnego Sebastiena Kalisiaka dr_niziołek 47 2 438 26.09.2018 13:40
Ostatni post: Szopen
  Jarosław Komża - kandydat na prezydenta Żyrardowa 218 8 881 11.10.2014 09:36
Ostatni post: Rafał
  Pytania do Radnych Marcin Rosiński 306 12 221 19.08.2013 07:47
Ostatni post: AMBITNY
  Odbijamy się od ściany - wywiad z radnym Janem Lepieszką Andzela 31 1 643 27.02.2013 19:40
Ostatni post: zbyszek
  Zmiana ekipy rządzącej miastem - to możliwe :) 27 1 492 08.05.2011 21:46
Ostatni post: MALYNKA
  Nareszcie debata prezydencka. 1 288 02.12.2010 18:23
Ostatni post: eltom
  Wybory Prezydenta Miasta Żyrardowa 2010 - wątek zbiorczy degustator 562 15 895 30.11.2010 20:48
Ostatni post: eltom
  Pytania do kandydata na prezydenta Andrzeja Wilka 294 10 728 30.11.2010 20:45
Ostatni post: Mars
  Wyniki wyborów do rady powiatu 67 3 085 30.11.2010 19:37
Ostatni post: +Moni
  POZOSTAŁE OPINIE O WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2010 61 2 598 28.11.2010 03:29
Ostatni post:
  Ciekawostki powyborcze z kraju, nieco luźniej:) 11 701 27.11.2010 22:31
Ostatni post: Rogacz
  WYNIKI WYBORÓW NA PREZYDENTA MIASTA 247 9 568 26.11.2010 11:41
Ostatni post: eltom
  Śpieszmy się kochać PIS tak szybko z niego odchodzą :) 22 1 235 24.11.2010 22:59
Ostatni post: misiek2001


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości