[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Wybory - co się zmieni?

#1

Wybory - co się zmieni?

Witam

Zapewne stali bywalcy zauważyli już wzmożone zainteresowanie forum wśród gości jak i wśród nowo zarejestrowanych...

Nie dziwi nic Wink

Ale taki mam apel... pamiętajmy, że to kampania... i będziemy traktowani przedmiotowo. co niektrórzy się zagotują i powiedzą ciut więcej niż zwykle...

Nie dajmy się zwariować i jak mamy coś jakiemuś Gościowi odpisać nieparlamentarnego lub co gorsza coś co zostanie potem wykorzystane przeciwko nam lub naszemu punktowi widzenia - lepiej się ugryźć w palce i potem napisać do admina!

To takie ostrzeżenie przypominacz... bo widać - jak to Mars napisał - wszystkie ręce na pokład Wink
Odpowiedz
#2

RE: Wybory - co się zmieni?

Święte słowa Panie Smile Święte słowa Smile
Odpowiedz
#3

RE: Wybory - co się zmieni?

Do Boney-a
Kim jest "caryca" ? Możesz kogoś lubić lub nie -twoja wola, ale ta Pani ma też swoich zwolenników którzy ją znają i oceniają pozytywnie.
Nie zapominaj o tym.
Odpowiedz
#4

RE: Wybory - co się zmieni?

Droga @skarlet
Jeszcze raz proszę, postaraj się zrozumieć mój tekst.
Odpowiedziałem na post @Stanczyka w którym była mowa o carycy.
Odpowiedziałem więc w formie cytatu
o czym świadczy chociażby umieszczenie słowa "caryca" w cudzysłowie.

Poza tym nie wiem co obraźliwego jest w słowie caryca, czym to różni się chociażby od określenia kogoś carewiczem bądź carem.
Tak jak według Ciebie zacząłem w końcu myśleć to i tego samego życzyłbym Tobie.
Pozdrawiam.
P.S.
Specjalnie dla Ciebie tłumaczenia słów cytat i cudzysłów chciałem umieścić w linkach, niestety linki z wikipedii zawiodły ale myślę że każdy potrzebujący te znaczenia sobie bez problemu wyszuka.
Odpowiedz
#5

RE: Wybory - co się zmieni?

Sefowa nie bądź cepliowo @Stańczyk już od dawna tym tekstami jedzie a Ty na @boneya parol zadarłaś. To chyba nie przez te markety jegoBig Grin
____________________________
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." - Margaret Thatcher
Odpowiedz
#6

RE: Wybory - co się zmieni?

Wybory - co się zmieni?
Właśnie, czy coś się zmieni a jeżeli tak to czy na dobre?
Jest jakaś wróżka lub wróż w Żyrardowie? Jeśli tak to do niego się udać i ze szklanej kuli lub z fusów powie nam jaka świetlana przyszłość czeka nasz gród nad Pisią.

Stańczyk grabi sobie oj grabi. Aż do pewnego momentu...
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#7

RE: Wybory - co się zmieni?

(08.10.2010 15:09 )Jancio napisał(a): Sefowa nie bądź cepliowo @Stańczyk już od dawna tym tekstami jedzie a Ty na @boneya parol zadarłaś. To chyba nie przez te markety jegoBig Grin

Obaj dostali po uszach Smile A jak za mało to i klapsy będą Smile
Bezstresowe wychowanie obejmuje tylko dzieci Smile
PS- a znasz któregoś ? Może przegięłam bo któryś jest niepełnoletni Smile
Przypomniałam sobie że jakieś tam kursy pedagogiczne pokończyłam Smile
Odpowiedz
#8

RE: Wybory - co się zmieni?

Mam pytanie, może kto odpowie: Dlaczego został zamknięty temat
"Kandydaci na radnych w Żyrardowie"
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#9

RE: Wybory - co się zmieni?

(10.10.2010 11:58 )Zbyszek napisał(a): Mam pytanie, może kto odpowie: Dlaczego został zamknięty temat
"Kandydaci na radnych w Żyrardowie"
kiedy? Huh
Odpowiedz
#10

RE: Wybory - co się zmieni?

Nic nie jest zamknięte .Celowo napisałam jakieś tam zdanie i nie widzę ,żeby był zamknięty.
Odpowiedz
#11

RE: Wybory - co się zmieni?

Big Grin Moi drodzy! Wiem co piszę. Ten temat jest w dziale " Nasza mała polityka" a różni się od nowego ciutek nazwą:"Kandydaci na radnych w Żyrardowie"
Nie nalegam, ot, zaciekawiło mnie zamknięcie tematu.
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#12

RE: Wybory - co się zmieni?

spójrz na datę - ostatni post w marcu Smile - bardzo ciekawy post Wink
...człowiek człowiekowi wilkiem, a kiwi kiwi kiwi...
Odpowiedz
#13

RE: Wybory - co się zmieni?

Zakropliłem w oczy :Sensilab Dobry Wzrok na zmęczone oczy i pogorszone widzenieBig Grin
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#14

RE: Wybory - co się zmieni?

Tamten temat jest z zeszłego roku i o ile przeczytasz ostatni post, to będziesz wiedział dlaczego został wtedy zamknięty.
W sumie, to powinienen otworzyć tamten, a nie zakładać nowego Smile Zapomniałem, że tamten istniał Big Grin
Odpowiedz
#15

RE: Wybory - co się zmieni?

Big GrinBig Grin O.K. To mi wystarczy! Zaspokoiłem swoją niepohamowaną ciekawość. Ta ciekawość sprowadzi mnie na manowce lub do piekła. Jak jesteś ciekawy to wsadź nos do kawyBig Grin
chyba to Kisiel kiedyś powiedział:
To, że żyjemy w koziej (nomem-omen) doopie, to już wszyscy wiemy, ale najgorsze, że się w niej urządzamy...."
Odpowiedz
#16

RE: Wybory - co się zmieni?

Połączyłem oba tematy w jeden, teraz już powinno byc ok Smile
Odpowiedz
#17

RE: Wybory - co się zmieni?

Bana dostałeś tylko na czacie, bo zachowujesz się jak szczeniak. Robisz sobie jaja, zwracam ci uwagę, a ty nadal masz to gdzieś. Pisałem już dawno, ze forum ma być apolityczne, czyli nie robiny reklamy (antyreklamy) żadnej partii politycznej, a ty wyjeżdżasz z jakimiś antypisowskimi znaczkami w podpisie. Wyzywasz mnie od pisiorów i wogóle ziejesz nienawiścią do PiS. Wystarczy raz czy drugi wypowiedzieć się, że nie cierpisz tej partii i chyba wystarczy, a sam poczytaj swoje wpisy. Gdzie tylko się da piszesz że masz PiS w "głębokim poważaniu". Rozumiem, że możemy sobie pożartować z każdej partii, z Jarka, czy z Donalda, ale twoje żarty przechodzą już umiar i stają się niesmaczne. Moja reakcja na twoje zachowanie nie ma nic wspólnego z moim startem z listy PiS, bo po raz setny powtarzam, że to dla mnie nic nie znaczy. Tym bardziej, że jesteś moderatorem i powinieneś zachować jakiś styl pisania, zgodny z zajmowaną funkcją na forum. A tak, to robisz pośmiewisko z forum, ze mnie i z innych użytkowników. Ban na czacie automatycznie będzie zdjęty po 1 godzinie. Przemyśl swoje zachowanie na forum i jeśli ci to nie odpowiada, to mogę zdjąć ci rangę moderatora i nie będziesz nas ośmieszał swoimi wygłupami. Jako administrator mam prawo i obowiązek zwrócenia ci takiej uwagi.
Sam zdecyduj co dalej.
Odpowiedz
#18

RE: Wybory - co się zmieni?

Jeśli twoja obecność na forum ma mieć na celu tylko wyśmiewanie PiS, to możemy się pożegnać tu i teraz.
Odpowiedz
#19

RE: Wybory - co się zmieni?

Teqton

Oprócz informacji Eltoma, że startuje oraz jego odpowiedzi w temacie polityka, oraz zmiany avatara... zobaczymy co jeszcze. Eltom raczej gdzie indziej nie agituje ani za, ani przeciw...

Sorry Teqton, ale jak na razie Eltom ma tutaj racje... ale pożyjemy, zobaczymy...

Niestety mam przeczucie - przedziwne - że będziemy mieli nie raz nie dwa przepychanki, słowne pomiędzy komitetami... Ale jak to by powiedzieć... do listopada jakoś przeżyjemy... 2 miesiące raptem zostały Wink

EDIT by eltom: poprawiłem literówkę i interpunkcję Wink
Odpowiedz
#20

RE: Wybory - co się zmieni?

Jakiej agitacji? Każdy z kandydatów na radnych ma prawo się tu wypowiedzieć, jak i każdy z kandydatów na prezydenta. Ja nie pozwalam na agitację w stronę partii politycznych i nie będzie tu "głosuj na PiS, czy głosuj na PO, albo głosuj na Chrzanowskiego, czy na Kaczanowskiego".
Każdy z użytkowników ma prawo się przedstawić i wypowiedzieć. Tu nie są zarejestrowane partie polityczne tylko ludzie. I nikt tu nie pisze: głosujcie na kandydata xxx, tylko kandydaci sami się przedstawiają. A czytający sami dokonają wyboru. Co innego jest informacja o kandydatach, a co innego nawoływanie do głosowania na tego człowieka, czy na tą partię. Forum nie jest tubą wyborczą, tylko miejscem do dyskusji, zadawania pytań i oczekiwania odpowiedzi.
Wogóle, to nie rozumiem, czemu dyskutujesz z administratorem. Ja mam taką wizję forum i takie forum będzie. Nie podoba ci się moje zarządzanie forum, to ja tu nikogo na siłę nie trzymam.
Uważam dyskusję za skończoną.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany na forum Żyrardowa 2024 Git 74 4 478 07.06.2024 22:23
Ostatni post: belin
  Zmiany w układzie działów forum 9 917 20.09.2023 10:35
Ostatni post: belin
  Forum Żyrardów dla Wszystkich działa aktywnie w zwalczaniu spamu belin 1 259 09.08.2023 11:24
Ostatni post: belin
  Zakończone - Prace na serwerze belin 0 184 04.08.2023 12:15
Ostatni post: belin
  Użytkownik AI - bot na forum - zostawiam jako ciekawostkę SharonConner 4 231 18.07.2023 13:56
Ostatni post: belin
  Nowy się wita. mother 6 489 07.07.2023 11:35
Ostatni post: belin
  Wpisy na forum Żyrardowa miłośników PISu - płatne czy bezpłatne [oddzielony] 8 379 05.06.2023 09:18
Ostatni post:
  Nowi użytkownicy - problem z wysyłaniem e-maili przez forum rozwiązany belin 0 133 18.05.2023 10:50
Ostatni post: belin
  Użytkownicy o ujemnej reputacji będą mieli ograniczone prawa belin 8 464 29.09.2022 18:57
Ostatni post: belin
  Nowa oprawa graficzna dla forum.. Euforia 60 3 244 28.01.2022 10:23
Ostatni post: belin
  Widget pogodowy na górze forum belin 4 419 22.12.2021 21:09
Ostatni post:
  Szperacz dawny Admin - automat skanujący internet 7 690 30.11.2021 19:37
Ostatni post: Szperacz
  Cytowanie gościa nie działa - zgłoszenie do programistów Mybb belin 6 698 14.11.2021 16:34
Ostatni post: belin
Question Fanpage Forum na FaceBooku - zmiana polityki - będzie tylko 10 wpisów z forum dr_niziołek 48 2 308 06.06.2021 10:51
Ostatni post: belin
  Sekcja Najważnijsze linki na główej stronie forum belin 1 332 18.04.2021 23:00
Ostatni post: belin


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości