Żyrardów dla Wszystkich
Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Społeczność forum (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Spolecznosc-forum)
+--- Dział: Kawiarenka (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Kawiarenka)
+---- Dział: Dla kobiet (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Dla-kobiet)
+---- Wątek: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? (/Temat-Dlaczego-panny-sa-szczuplejsze-od-mezatek)

Strony: 1 2


Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - Stańczyk - 07.09.2012

[attachment=3267] WinkWinkWink


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - czterdzieści i cztery - 07.09.2012

Big Grin
znałem , ale i tak mnie rozbawiłeś Smile


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - internauta - 08.09.2012

Bo takie muszą być-nie jest to regułą.


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - teqton - 08.09.2012

Prawda, to nie reguła Tongue


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - degustator - 08.09.2012

To nie regula ,moja mezatka wyglada jak przed slubem Tongue


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - zbyszek - 08.09.2012

Obecnie wiele kobiet po zamążpójściu ma wiele problemów z zajściem w ciąże. Kobiety biorą leki hormonalne i często tyją. Efekt uboczny leków.
nie będę się rozpisywał, panie wiedzą jak to jest.


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - teqton - 08.09.2012

Żeś wyskoczył Tongue Dobrze dobrane tabletki nie powinny wpływać na tycie, chyba Tongue


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - degustator - 08.09.2012

Przechodzimy na drugie dno tematu? :d


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - zbyszek - 08.09.2012

Nie ma drugiego dna. Wiem to z własnej autopsji.....no prawie.
Ja nie brałem ale....No nie wiem już co napisać żeby nie urazić nikogo.Sad


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - motyl - 09.09.2012

(08.09.2012 16:15 )degustator napisał(a): To nie regula ,moja mezatka wyglada jak przed slubem Tongue

Degi nie wiem czy się cieszyć na twoim miejscu Big Grin

Jest takie powiedzenie starosłowiańskie czy jakie tam : "Na dobrym k.....e, kobita się pasie " :-)


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - degustator - 09.09.2012

Znam to, ale jednak wolę nie podążać tym tropem :d


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - teqton - 09.09.2012

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - Euforia - 09.09.2012

(08.09.2012 16:27 )teqton napisał(a): Żeś wyskoczył Tongue Dobrze dobrane tabletki nie powinny wpływać na tycie, chyba Tongue

Prawda, jeżeli tabletka jest dobrze dobrana to nie ma żadnych efektów ubocznych. Wtedy nie ma też problemu z zachodzeniem z ciążę,
też znam to z autopsji Smile


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - banitka - 09.09.2012

Jeżeli ktoś ma problem z zajściem w ciążę to niestety jest skazany na terapię hormonalną, a ta jak każdy jeden lek ma efekty uboczne i jednym z nich może być tycie. Nie ma leków i tabletek bez efektów ubocznych.


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - Euforia - 09.09.2012

Generalnie to myślę, że jeżeli ktoś o siebie dba to może dobrze wyglądać bez względu na to czy jest się panną czy mężatką, bezdzietną czy po porodzie (Należy pamiętać że bycie szczupłym/przy tuszy to czasem wynik choroby, wiec określanie panna/mężatka to nie jest właściwa ścieżka selekcji...)
aaaaaaa poza tym to PANOWIE NIECH PAMIĘTAJĄ ŻE TEŻ TYJĄ, więc ostrożnie z komentarzami na temat kobiet Smile


(09.09.2012 19:52 )banitka napisał(a): Jeżeli ktoś ma problem z zajściem w ciążę to niestety jest skazany na terapię hormonalną, a ta jak każdy jeden lek ma efekty uboczne i jednym z nich może być tycie. Nie ma leków i tabletek bez efektów ubocznych.

Banitka ja mówie o odwrotnej sytuacji...
Terapia hormonalna to końska dawka różnych hormonów i jest użyta w celu LECZENIA wykrytych wcześniej nieprawidłowości, czegoś takiego nie można porównać do zażywania dobrze dobranych tabletek antykoncepcyjnych, iiiiii można nie mieć efektów ubocznych Big Grin - w zasadzie to tylko wtedy można powiedzieć, że lekarz dobrze dobrał tabletki - to powinno być normalne i powszechne a nie jedynie wyjątek Smile


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - Stańczyk - 10.09.2012

(09.09.2012 22:55 )Euforia napisał(a): Generalnie to myślę, że jeżeli ktoś o siebie dba to może dobrze wyglądać bez względu na to czy jest się panną czy mężatką, bezdzietną czy po porodzie (Należy pamiętać że bycie szczupłym/przy tuszy to czasem wynik choroby, wiec określanie panna/mężatka to nie jest właściwa ścieżka selekcji...)
aaaaaaa poza tym to PANOWIE NIECH PAMIĘTAJĄ ŻE TEŻ TYJĄ, więc ostrożnie z komentarzami na temat kobiet Smile

Drogie Panie, absolutnie nie chciałem żadnej z Was urazić. W związku z tym odwracam to samo pytanie w stronę panów i pytam:Dlaczego kawalerowie są szczuplejsze od żonatych..?

Bo kawaler wraca do domu, patrzy co mam w lodówce i idzie do łóżka.
Żonaty wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki.... Smile


Czy to możliwe..??? Big Grin:Big GrinBig Grin


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - banitka - 10.09.2012

Toś pojechał Smile ha ha ah


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - Stańczyk - 10.09.2012

Ola, chyba nie zaprzeczysz że taka sytuacja mogła mieć kiedykolwiek miejsce nawet w tak niewielkim Żyrardowie, prawda...? Wink


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - degustator - 10.09.2012

No tak i to właśnie takie towarzystwo później przesiaduje w pubach i szuka wsparci :d


RE: Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? - Łukanyo - 10.09.2012

Stańczyk, szacun za to ostatnie porównanie Smile