Żyrardów dla Wszystkich
Kryty Basen, Sauna AQUA ul. Pileckiego 2 Żyrardów - Wersja do druku

+- Żyrardów dla Wszystkich (https://zyrardow24h.eu)
+-- Dział: Informator Żyrardowski (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Informator-Zyrardowski)
+--- Dział: Sport i Trening (https://zyrardow24h.eu/Dzial-Sport-i-Trening)
+--- Wątek: Kryty Basen, Sauna AQUA ul. Pileckiego 2 Żyrardów (/Temat-Kryty-Basen-Sauna-AQUA-ul-Pileckiego-2-Zyrardow)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Kryty Basen, Sauna AQUA ul. Pileckiego 2 Żyrardów - Gość - 11.02.2009

Temat basenu w Żyrardowie.

Adres basenu, ul. Jodłowskiego Pileckiego, mapka:

[attachment=4973]

Mapa aktywna Open Street Maps: https://osm.org/go/0OyA2dSv?node=1884595275

 Do dyspozycji jest
  • basen 25 metrów (połówka olimpijskiego) czynne 6:45 - 22 przez 7 dni w tygodniu
  • dwie sauny: sucha oraz parowa (czynne w godzinach 16-22)
  • niecka ze sztuczną rzeką (uwaga! rzeka płynie bardzo rzadko, prawie nigdy)
  • jeziorko dla małych dzieci - czynne 6:45 - 22
  • jedna z najdłuższych zjeżdżalni w Polsce licząca 123 metry (czynne tak od 13 do 20, nieraz zamknięte bez powodu).
STRONA INTERNETOWA BASENU ze zdjęciami: http://www.aqua.zyrardow.pl/kompleks/basen-sauna-solarium/

[attachment=6439]


Podobno w sobotę mają być jakieś zawody w biciu rekordów na naszym basenie. Wie ktoś coś na ten temat?


- Anonymous - 11.02.2009

W piątek miałem mozliwość zobaczenia basenu od środka. Jak najbardziej pozytywne wrażenia i pochwała dla władz. Ale o zawodach nic nie wiem.


- Marcin Rosiński - 13.02.2009

Na otwarcie ma być taka pokazówka, podczas której czasy osiągnięte przez zawodników będą rekordem, żadne tam wielkie zawody Tongue


- eltom - 13.02.2009

A można się na te pokazy załapać? Chodzi mi o zawodnika, który ma pływać na rekord.
Mogę wystawić takiego, co szybko pływa.


- degustator - 14.02.2009

ja na basen się wybiorę dopiero za dwa miesiące jak już wszyscy się nacieszą Wink


- Marcin Rosiński - 15.02.2009

Luzy szanowni forumowicze ! Więcej ludzi po barach siedzi niż na basenie Smile Smiało warto iść !


- Charli. - 17.02.2009

Witam. Popatrzcie. Ja także myślałem, jak inni,że basen od chwili otwarcia będzie miał pełne obłożenie, a tu taka niespodzianka. Jeszcze lepiej. Czekam na karnety. Czy ktoś wie cosik na ten temat ?


- Anonymous - 19.02.2009

Był ktoś na basenie? Może podzielił by się wrażeniami.
Jak frekwencja?


- eltom - 20.02.2009

Ja nie byłem, ale słyszałem, że w rurze jest ciemno, jak u Murzyna... pod koszulą.
Prawda li to? Bo co to za frajda, jak nic nie widać?


- iGrz3siu - 20.02.2009

mmm myślę iż w dzień nie jest tak źle ;p
ale ciemno ...
mmm .. to nie jest głupia opcja ! ;p
pomyśl Tongue


RE: Kryty Basen, Sauna AQUA ul. Jodłowskiego Żyrardów - skarlet - 11.01.2010

Tym razem czepnę się szatni na basenie.Wstyd Panie szatniarzu !Po raz pierwszy spotkałam się z takim zachowaniem.Grupa ludzi z naszego forum poszła sobie popływać ,a że to była niedziela to oczywiście z naszymi kochanymi dzieciakami. Fajnie było ,a i owszem bajtle szczęśliwe po kilku godzinach spędzonych w wodzie trochę zgłodniałe (czytaj głodne jak wilki) więc jako mądrzy i troskliwi opiekunowie zaproponowaliśmy obiado-kolację w Amaretto dodatkowo z myślą ,że dzieciarnia nie wyjdzie na dwór bezpośrednio po kąpieli.Grzecznie stanęliśmy przy szatni i poprosiliśmy o podanie butów ,a resztę naszych ubrań chcieliśmy zostawić w szatni .Pan szatniarz poinformował nas ,ze niestety nie ma takiej możliwości ,bo szatnia jest tylko dla basenu .Wnerwiliśmy jak licho ,bo jak tu iść do Asi i Piotra z tymi tobołami jak w lokalu tłum ludzi i tylko dzięki temu ,że nasz Degustator ma dar przekonywania pan szatniarz ustąpił i zezwolił ,żeby nasze wierzchnie okrycia pozostały tam gdzie ich miejsce.Myślę ,ze ktoś tu coś nie dograł.Może władze basenu pomyślą i wezmą pod uwagę potrzeby ludzi ,bo pomysł szatni tylko dla basenu jest kompletnie nie trafiony -szczególnie zimą .Teraz dzieciarnia już od miesiąca upomina się o basen a my zastanawiamy się jak to zrobić ,żeby było dobrze i żeby dzieciaków nie poprzeziębiać.Tracą wszyscy przez jakiś głupi przepis ,który został wprowadzony nie wiadomo dla kogo i po co -przecież basen świeci pustkami.


RE: Kryty Basen, Sauna AQUA ul. Jodłowskiego Żyrardów - Andreas - 11.01.2010

Skarlet, tak się zastanawiam i myślę, że pewnie wszyscy moglibyśmy podać tu setki (o ile nie więcej) przykładów podobnych zachowań w najróżniejszych lokalach usługowych i handlowych w Żyrardowie. Tylko, że ja bym zrobił pewne rozróżnienie tzn. takich ludzi (mało życzliwych, złośliwych a nawet zwyczajnie durnych) można spotkać niezależnie od miasta. Tu nie ma rozróżnienia na Żyrardów, Łódź czy Limanową.


Basen - skarlet - 21.08.2010

Od dnia dzisiejszego godz 12 do 5 września basen jest nieczynny. Smutno mi Sad


RE: Basen - Mars - 22.08.2010

szkoda, ale przerwa techniczna musi być, śródlana woda będzie we wrześniu ;-)


RE: Basen - skarlet - 22.08.2010

W ubiegłym roku przerwa była dłuższa Smile jakoś wytrzymam, ale jest mi smutno.


RE: Basen - Rencista. - 22.08.2010

Dobrze wiedzieć.


RE: Basen - Gość - 22.08.2010

a co się stało że basen zamkneli wczoraj o 12:00??
Przerwa miałabyc od 23.08


RE: Basen - skarlet - 22.08.2010

Jak usłyszałam od pracownika basenu ma to związek z pracą ciepłowni, ale nie jest to pewna wiadomość.


RE: Basen - skarlet - 22.08.2010

Tak pomyślałam sobie ,że chłopaki "latają " na mecze., jeżdżą na rowerkach ,a może znalazło by się kilka osób żeby chociaż raz w tygodniu iść na basen.
Ja z przymusu jestem 5 razy w tygodniu to może są na forum chętni i się przyłączą.
Gosia ty to już norma bo wiem że lubisz, a reszta?
Mozna dzieciaki zapisać na naukę pływania, a my mamy w tym czasie relaksik Smile


RE: Basen - Gosia - 22.08.2010

Oj tak bardzo lubie, i bardzo żałuje że basen jest zamknięty,ale jakoś trzeba wytrzymać.
Skarlet jak tylko otworzą ponownie to zaraz idziemy ,chyba ze będziesz w rejsie?