Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowy szpieg donosi !!!
Autor Wiadomość
Wioślarz
Niezarejestrowany

RE: Forumowy szpieg donosi !!!
(13-11-2010 19:22 )Gość napisał(a):  To bardzo, ciekawe zacytuj co było w nim "niegrzecznego".

Post był obiektywny - trzeba mierzyć siły na zamiary, a nie porywać się z motyką na słońce.

"Śpiewać każdy może............" Resztę sobie dośpiewaj, co?
13-11-2010 19:28
Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany

Do kan_gory - ja nie mam nic do p. Marzędy, tylko obiektywnie oceniam jej występ, ktory był mnierny.
Jak cię widzą tak cię piszą...
13-11-2010 19:29
kan_gory
Niezarejestrowany

jeżeli nie widzisz w nim nic niegrzecznego to, gratuluję kultury.
Właśnie dzięki takim anonimowym odważniakom, robi się na publicznych forach "gnój" jeżeli im pozwolić na wszystko.
Na szczęście nie tu.
13-11-2010 19:34
Wioślarz
Niezarejestrowany

"Nie wiem czy wiesz, że mamy wolny kraj i wolność wypowiedzi - Ustawa Zasadnicza nam to gwarantuje.
Brawo!!! Cenzura działa wyborowo... jak za komuny."
Nie cenzura, nie cenzura, tylko KULTURA! Wie o czym pisze? ?Niech se poczyta swoje posty.
13-11-2010 20:06
kan_gory
Niezarejestrowany

Wyluzuj koleś, bo chamstwem nic tutaj nie wskurasz i nie chodzi wcale o to kto kogo popiera w wyborach. Ja nawet nie wczytywałem się w temat. Jakbyś to samo napisał o jakiejkolwiek osobie tak samo by ten wpis wyleciał.
13-11-2010 20:16
Wioślarz
Niezarejestrowany

"Widzę że admini forum zaprzyjaźieni z p. Beatą i na TY z nią są, jak Rejtani rodzierają koszule w obronie czci tejże, uskuteczniając cenzurę niczym za komuny (choć pewnie wiekszości na świecie nie było w tych czasach albo byli w pieluchach)."

Nie znam Pani Beaty. Nie wiem kim jest. Nie wiem co robi. Nie wiem gdzie mieszka. Nie pozwolę, by wytykano komukolwiek talent, zdolności, czy wiek.! Mam powiedzieć jeszcze jaśniej, czy wreszcie dotarło rycerzu?!?
13-11-2010 20:17
Gość
Niezarejestrowany

Do kangora - A co tu wybory mają do rzeczy?? Właśnie mnie uświadomiłeś że ona jest kandydatką w wyborach Smile Wierz mi czy ona zostanie wybrana czy nie to mnie obchodzi tyle co nic, jest mi to calkowicie obojętne.

Ten temat chyba został założony po to by oceniać występ... bo po co innego? Autor nie przewidział jednak, że występ będzie słabiutki. Nie moja wina że p. Beata nie umie śpiewać, taka jest prawda - niech robi to co potrafi. Pomijając część wokalną występ był ok.

To tyle w tym temacie - opuszczam towarzystwo wzajemnej adoracji.

EDIT - Przynajmniej miała odwagę wystąpić a Ty nawet nie masz odwagi się podpisać nawet nickiem .Słabiutki gościu jesteś .I tak jak pisałem wcześniej jak Ci coś nie pasuje to ariwederczi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2010 20:49 przez zico.)
13-11-2010 20:45
eltom Online
Administrator

Ilość postów: 14,811
Reputacja: 29
(13-11-2010 20:45 )Gość napisał(a):  ...opuszczam towarzystwo wzajemnej adoracji.

Prawidłowa decyzja Wink

[Obrazek: eltomek.jpg]
13-11-2010 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wioślarz
Niezarejestrowany

(13-11-2010 20:45 )Gość napisał(a):  D Autor nie przewidział jednak, że występ będzie słabiutki. Nie moja wina że p. Beata nie umie śpiewać, taka jest prawda - niech robi to co potrafi. Pomijając część wokalną występ był ok.

To tyle w tym temacie - opuszczam towarzystwo wzajemnej adoracji.
Masz prawo oceniać występ.Pewne normy obowiązują i należy ich przestrzegać. Tobie się wydaje inaczej. Wolny kraj Konstytucja Ci to gwarantuje Smile .
13-11-2010 20:57
Gość
Niezarejestrowany

żenada
01-01-2011 22:22
Gość
Niezarejestrowany

czesc a ja coś z innej beczki.......nowy rok nowe śmieci .....byłem na spacerze z psem w okolicach placu po starej małej Garbarni...i widze taką oto sytuacje (to już kolejny raz ) znana osoba (kobieta) dobrze sytuowana z naszego miasta notabene znana pracownica szpitala:: szła sobie z reklamówką pełną śmieci ...od strony bloków przy spółdzielczej przez wcześniej wspomniany plac opustoszały...i szła słuchajcie do kościoła na nabożeństwo do Cyryla i Metodego 9;30 rano,,, trzech króli patrze a ona te śmieci rzuciła na sterte wcześniej już pozostawionych przez nią i jej rodzine śmieci,,,,niestety nie udało mi sie tego sfilmować bo natychmiast bym oddał film do odpowiednich służ miejskich,,, prosze panstwa dla mnie jest to skandal ,,jezeli ktoś nie wierzy to niech sie przespaceruje i obejrzy ten piękny widok śmieci jakie wyrzuca ta DAMULKA jest to na skraju nieogrodzonego terenu pogarbarskiego od strony kościoła ,,leża tam międzyinnymi trzy duże worki jutowe i reklamówka śmieci ,,,,a może by tak STRAŻ MIEJSKA tak by się zacziła na nią to jakby posprzątała by ten cały teren to może by zrozumiała żeby nie śmiecić....co wy na to????
06-01-2011 15:01
eltom Online
Administrator

Ilość postów: 14,811
Trzeba złapać za rękę, zrobić film, albo, tak jak ja robiłem, poszperać w tych śmieciach i znaleźć jakieś dokumenty identyfikujące śmieciarza Wink

[Obrazek: eltomek.jpg]
06-01-2011 15:08
Gość
Niezarejestrowany

dziekuje że to wogole ktoś czyta .. nie omieszkam pogrzebać w tych śmieciach ,,,powiem więcej miałem cheć zanieś jej na posesje i wrzucić przez płot może by się opamietała .....
06-01-2011 15:24
teqton Offline
Dyrektor

Ilość postów: 6,696
Reputacja: 24
No a nie wystarczyło zadzwonić na SM ? Skoro świadek jest.

"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
07-01-2011 09:54
Stańczyk Offline
Wielki Przyjaciel Władzy ;)

Ilość postów: 2,507
Reputacja: 9
(06-01-2011 15:24 )Gość napisał(a):  miałem cheć zanieś jej na posesje i wrzucić przez płot może by się opamietała .....
Zrób to. Niech babsko wie, że ludzie widzą co robi.

"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

http://www.kontrowersje.net
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2011 15:30 przez Stańczyk.)
07-01-2011 15:30
degustator Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 7,125
Zgadzam się z gościem to jest chamstwo w czystej postaci.Ale i głupota jeżeli ktoś leci z reklamówką śmieci przez pół Żyrardowa żeby je wyrzucić.Czemu to ma służyć? Zaoszczędzeniu pieniędzy? Już kiedyś o tym pisaliśmy to jest walka z wiatrakami Wink

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA

[Obrazek: volvo.jpg]
07-01-2011 17:33
misiek2001
Niezarejestrowany

Ja bardzo często obserwuję wieczorem na Wschodzie podjeżdżające pod śmietniki samochody i wywalających śmiecie. Nie sądzę, żeby to byli mieszkańcy, bo raczej do śmietnika nie jedzie się samochodem. Ale przecież nie będę za takim gonił, a zanim do straży miejskiej się dodzwonię to już odjedzie.
07-01-2011 17:55
degustator Offline
Super użytkownik

Ale możesz nagrać filmik i puścić go np: na forum Wink Myślę że to byłby sposób na ukaranie takich delikwentów.

To jest ważne

07-01-2011 18:01
Stańczyk Offline
Wielki Przyjaciel Władzy ;)

Ilość postów: 2,507
Reputacja: 9
Rozmawiałem ze SM. Wystarczy spisać numer samochodu i im przekazać. Od tej chwili taki delikwent ma już problem

"Rządzą nami ludzie, którzy - właściwie bez wyjątku - posługują się rynsztokowym językiem, bez zahamowań korzystają z materialnych przywilejów, załatwiają sobie bezkarność, knują na wpół mafijne spiski, kłamią." - prof. Ryszard Bugaj

http://www.kontrowersje.net
07-01-2011 18:06
degustator Offline
Super użytkownik

No tak ale samo spisanie numerów nic nie da, no bo np; podam twoje numery i masz problem Wink Domyślam się że musi być zeznanie jako naocznego świadka.A tego ludzie się wystrzegają.

To jest ważne

07-01-2011 18:09
Odpowiedz