Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM: http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=219299189

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecam pizzerie
Autor Wiadomość
Pati
Niezarejestrowany

Polecam pizzerie
Polecam pizzerie Biesiadowo przy Al.Partyzantów (wejście od Mireckiego), bardzo dobra pizza - jak dla mnie obecnie najlepsza w Żyrardowie, szybki dowóz-czas zgodny z informacja uzyskaną wcześniej przy zamówieniu, ja zamawiałam akurat telefonicznie, ale w lokalu do końca tygodnia każda pizza -20%(tak poinformował mnie dostawca).
Do każdej pizzy są 3 sosySmile
22-12-2010 19:09
Odpowiedz cytując ten post
Marty
Niezarejestrowany

RE: Polecam pizzerie
Również polecam, acz raz tylko się tam stołowałem. Bardzo przyzwoite jadło, jak na Żyrardów zdecydowanie in plus.
22-12-2010 22:34
dr_niziołek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 2,907
Reputacja: 10
A mnie nie pasuje. Buła, a nie pizza.

wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
22-12-2010 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
teqton Offline
Dyrektor

Ilość postów: 6,696
Reputacja: 25
Ja również nie polecam tej pizzeri, byłem tam jakieś 3 tygodnie po otwarciu, obsługa fatalna, pizza średnia. Byłem tam pierwszy i ostatni raz.
P.S. Da grasso i Romantica są lepsza, chociaż ostatnio z Romanticki nie smakowała mi pizza.

"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2010 08:54 przez teqton.)
23-12-2010 08:45
Jarecki
Niezarejestrowany

Biesiadowo generalnie jest w porządku. Jedno co mnie osobiście drażni to pizza z kurczakiem a konkretnie kurczak, który smakuje jak kebab. Powinni zmienić przyprawę albo w ogóle jej nie uzywać do pizzy. Poza tym obsługa dowożąca działa jak błyskawica i pizza smaczna Smile

Polecę też DaGrasso - blisko mam a pizza smakowita. Tylko czas dowozu w weekend jest długi więc polecam zamówienie z odbiorem osobistym.

Tropicana - działa jeszcze ta restauracja? Robią jeszcze pizze? Kopę lat tam nie byłem, a zawsze mi smakowało.

Kiedyś z iPizzy na żeroma zamówiliśmy pizze - niebo w gębie ale chyba ta placówka już zwinęła się z miasta.
23-12-2010 09:34
Pati
Niezarejestrowany

(23-12-2010 08:45 )teqton napisał(a):  Ja również nie polecam tej pizzeri, byłem tam jakieś 3 tygodnie po otwarciu, obsługa fatalna, pizza średnia. Byłem tam pierwszy i ostatni raz.
P.S. Da grasso i Romantica są lepsza, chociaż ostatnio z Romanticki nie smakowała mi pizza.

W DaGrasso dwa razy trafiliśmy na jakieś dziwne w smaku ciasto - wcześniej było ok, romantica - do tej pory była dla mnie najlepsza(tylko często zdarzało się bardzo cienkie ciasto). Dlaczego jest fatalna obsługa? - jak na razie tylko zamawiałam telefonicznie, osoba przyjmująca zamówienie była b. miła.
W Tropicanie jakiś czas temu jedliśmy pizze-ujdzie, ale kiedys kiedyś była lepsza, ale za to kurczak słodko-kwaśny porażka, dawno czegoś tak okropnego nie próbowałam - ryż rozgotowana paćka + niesłony ( nie wiem jak udało się stworzyć takie "cudo" Tongue ) , kurczak jak gotowany + zero doprawienia, sos pewnie gotowy.
23-12-2010 10:53
teqton Offline
Dyrektor

Cytat:Zamówiłem pizze, cole i barszczyk, zapłaciłem i usiadłem przy stoliku, czekałem z 10 minut, podszedłem do lady i zapytałem czy mógłbym już dostać chociaż napój, to Pani mi powiedziała żebym wziął sobie z lodówki, ok, szkoda że od razu mnie o tym nie poinformowała, wróciłem do stolika, czekam na pizze, po następnych 20 minutach przynieśli, ok próbujemy, nic rewelacyjnego, ani zła ani dobra, zwykła pizza, sprawdzam skład pizzy z zamówienia, okazało się że ktoś przyoszczędził i zapomniał groszku sypnąć do pizzy, pal licho. Połowa pizzy zjedzona a ja nadal czekam na barszczyk, zwracam się z zapytaniem do Pani obsługującej, okazało się że zapomniała Sad Ok, poczekałem 5 minut i dostałem ale niestety dwa łyki zrobiłem i odstawiłem, z barszczem czerwonym to tylko kolor miało wspólny, w markecie lepszy można kupić Sad Generalnie nie polecam.

To moja opinia na temat tej pizzeri z innego forum Smile

23-12-2010 11:04
etka Offline
Gaduła

Ilość postów: 276
Reputacja: 0
(22-12-2010 23:42 )dr_niziołek napisał(a):  A mnie nie pasuje. Buła, a nie pizza.

Zgadzam się, byliśmy tam raz i więcej nie pójdziemy. Co z tego, że pizza była bardzo duża, skoro 4 cm od brzegu to suche ciasto Undecided
23-12-2010 13:54
Euforia Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,676
Ja też nie polecam tamtej pizzy nie da się jeść. Ciasto jest do bani o dodatkach nie wspomnę, jakość żółtego sera była tak niska, że dla mnie jedzenie całej pizzy było męczarnią... zjadłam tylko kawałek. Obsługa chyba obrażona że w ogóle przyszliśmy Smile idąc na pizzę oczekuję miłej atmosfery i dobrego podejścia do klienta. "Biesiadłowo" ma u mnie krechę, więcej tam nie pójdę.

Patrzę w cieniu stoją buty
Widzę je jakby przez mgłę
Ooo...
Kto to, co to, kto powie co dziwnego dzieje się?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2010 09:52 przez Euforia.)
24-12-2010 09:49
Dalenka Offline
Gaduła

Ilość postów: 262
Reputacja: 6
A ja polecam pizzerię Biesiadowo - często tam jem pizze. Smaczne ciasto - fakt brzegi bez dodatków, ale ciasto smaczne. Trzy sosy do wyboru, przystępne ceny i szybka obsługa. Jeszcze nigdy nie czekałam na pizze dłużej niż 15 minut.
Jak widać co klient to opinia.
A najgorsza pizza jaką jadłam w naszym mieście to w Coloseum, w sumie byłam tam tylko raz i jakoś nie czuję potrzeby, żeby tam wracać.
24-12-2010 22:54
Duke Offline
Ulubieniec gawiedzi

Ilość postów: 213
Reputacja: 10
Do niedawna Tropicana. Od niedawna Romantica Big Grin

Z życia rowerzysty:
"w sercu strach, w oczach łzy, na liczniku 63"
24-12-2010 23:48
MALYNKA Offline
szarlotka :p

Ilość postów: 1,551
Reputacja: 14
ja mam biesiadowo pod samym noskiem prawie Smile jadam tam często tzn bardziej Grześ i nawet raz się nie przejechaliśmy na jedzeniu.. obsługa jest błyskawiczna Smile romantica hmmm Arek albo Bula zawsze robili dobrą pizze a już jak dla mnie to dodatków podwójnie więc nie mam co narzekać Tongue coloseum fe fe fe. Ale ja i tak jak mam iść po pizze to najczęściej wybieram Da Grasso Smile

Tongue Co mnie nie zabiło, to mnie wzmocniło Tongue
25-12-2010 10:48
robuloc Offline
Gaduła

Ilość postów: 466
Reputacja: 4
ja jestem przywiazany (moze sentymentalnie) do tropy...wszystkim domownikom najbardziej smakuje pizza z tropikany

tak naprawde to nie mam nic madrego do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic do powiedzenia...tak naprawde nie mam nic
28-12-2010 18:54
Gość
Niezarejestrowany

Dla mnie Biesiadowo jest najlepszą obecnie pizzerią w żyrardowie. Ceny są baaaardzo przystępne Smile a pizza ma dużo składników i generalnie jest pyszna. Dowóz bardzo szybki, pizza zawsze ciepła. Odwiedzam regularnie i polecam Smile
05-01-2011 13:35
Darek
Niezarejestrowany

A ja polecam pizzę własnego wyrobu. Kiedyś, kilka lat temu dostałem przepis i sam robię pizzę. no chyba że nie mam składników to wtedy kupiję tylko w Tropicanie.

Przepis w innym dziale.
05-01-2011 13:50
teqton Offline
Dyrektor

Co prawda to prawda Smile

05-01-2011 13:59
banitka Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 797
Reputacja: 12
Tropicana właśnie upadła poniżej poziomu podłogi -pizza dojechała do nas zimna i nie zjadliwa , jedna spalona druga na wpół surowa. Sosy prawie zamarznięte, świeżość dodatków na wierzchu pozostawia wiele do życzenia. No i nie wiem skąd kucharzowi wpadł do głowy pomysł położenia na pizzy sera brie który po pobycie w piecu nabiera smaku i wyglądu kupy. TROPICANA - NIE POLECAM!

Dosyć sztywną mam szyję
I dlatego wciąż żyję
Że polityka dla mnie
to w krysztale pomyje
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2014 14:55 przez banitka.)
30-11-2014 14:54
degustator Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 7,125
Reputacja: 30
Zgłoś reklamację.

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA

[Obrazek: volvo.jpg]
30-11-2014 17:15
motyl
Niezarejestrowany

Tropicany to juz nie ma ze 3 lata Smile
30-11-2014 20:19
kalatos Offline
kalfilm.pl

Ilość postów: 1,331
Reputacja: 7
Niestety nie sposób się nie zgodzić, też tam ostatnio nie zaglądam... Smile

[Obrazek: cropped-cropped-logo-nowe-poziom1.png]
30-11-2014 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz