Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Muzeum Kolejnictwa w Warszawie
Autor Wiadomość
tomasz
Niezarejestrowany

Co nie jest niczym nagannym. Tak naprawdę za wszystkie obowiązki odpowiada (i z nich jest rozliczany) Prezydent. Niezależnie komu deleguje poszczególne zadania.
04-12-2009 12:02
Odpowiedz cytując ten post
elprincipito
Niezarejestrowany

skarlet napisał(a):Ja odnoszę wrażenie ,że bardziej o promocji miasta myślą prezydenci niż Wydział Promocji i naprawdę wiem co piszę !!!Smile

Wiesz co, może i masz rację Big Grin
04-12-2009 12:23
rogacz
Niezarejestrowany

Wracając do tematu moja znajoma z racji swojej pracy i tego co jej firma w mieście robi była w muzeum kolejnictwa i coś takiego mi napisała:

"byłam w muzeum kolejnictwa i rozmawiałam kilka dni temu z pracownikiem na ten temat. Obecne miejsce jest nie fartowne, problem z parkowaniem no i na ekspozycję przydałoby się więcej miejsca"

a biorąc pod uwagę też to:

"nasze miasto jest tak zadłuzone, że nie dadzą za free miejsca"

Wynika że temat do zamknięcia.
04-12-2009 14:21
elprincipito
Niezarejestrowany

Ok... niech Ci będzie... chociaż ja bym się tak łatwo nie dał spławić...

Kiedy ma nastąpić eksmisja muzeum?
04-12-2009 15:56
dr_niziołek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 2,907
Reputacja: 10

tomasz napisał(a):Co nie jest niczym nagannym. Tak naprawdę za wszystkie obowiązki odpowiada (i z nich jest rozliczany) Prezydent. Niezależnie komu deleguje poszczególne zadania.

No to skoro Prezydent odpowiada i też sam tym się zajmuje to po co płacić z naszych pieniędzy ludziom z działu promocji miasta, skoro jak wyżen napisano, Prezydent ich wyręcza z pracy?

Proszę o informacje jakie to akcje drogi tomaszu są robione. Wymień te wewnętrzne i zewnętrzne. Może moja wiedza jest uboga więc chiałbym ją zweryfikować.

wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
04-12-2009 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomasz
Niezarejestrowany

Za dużego skrótu użyłem.
Ogólnie to za realizację wszystkich działań ustawowych odpowiada Prezydent. Mam na myśli zarówno odpowiedzialność karną (jeśli czegoś nie dopilnuje, coś "przegnie") jak i polityczną (wybory bezpośrednie).
Do tego dobiera sobie ludzi któym deleguje pewne obowiązki (czy ja gdzies napisałem, ze Prezydent kogoś wyręcza)?
Chcesz szczegółów -poszukaj w Internecie - niestety nie mam dziś zbyt dużo czasu. Poniżej moje ogólne spostrzeżenia.
Dostrzegam cykliczne dwie imprezy masowe na przełomie wiosny i lata, integrujące społeczeństwo.
Dostrzegam cykliczne Dni Dziedzictwa - na które coraz więcej ludzi z zewnątrz przybywa i o których była mowa w mediach.
Któregoś dnia była wzmianka o ogólnopolskiej nagrodzie która otrzymało nasze miasto z rąk Premiera.
Widze stronę internetową która żyje - na bieżąco pojawiają się inforamcje o nowych zdarzeniach.

Odniosę się jeszcze do opini Skarlet, że Prezydent robi więcej niż Wydział. Czy w dobrej "firmie" nie jest tak, że wszystkie trybiki razem współdziałają? Nie zawsze jest tak, że ten który gdzieś występuje jest autorem całego przedsięwzięcia. Czasami inni ludzie robią dobrą robotę w tle, a inni są "frontmenami".
Nie wiem jak jest dokładnie u nas, ale skoro Prezydent nikogo nie zwolnił to znaczy, że jest zadowolony z Wydziału. W takm razie nie oceniajmy poszczególnych trybików ale patrzmy na całość.

Czy prawdziwym problemem dla niektórych nie jest to, że p. Naczelnik nie jest zalogowany tutaj i nie odpowiada bezwłocznie na każde pytanie? Nez przesady - forum jest dobrowolne i raczej nie ma ambicji stać się organem wpływu politycznego na władzę.

Łatwo każdego sponiewierać - równie dobrze można napisać bezkarnie o innych wydziałach, że nic nie robią, ale jest to nieuczciwe wobec normalnych, pracujących tam ludzi.
05-12-2009 16:01
skarlet
Niezarejestrowany

Tomasz nie pisalam żle o naszych urzędach ,a wręcz odwrotnie zawsze mówię ,ze w naszym miescie urzędy pracuja dobrze zreszta taką opinię mają ludzie z poza miasta ,albo nie doczytałes albo ja się żle wyrazilam.Napisałam ,że radni są łacznikiem między obywatelem a prezydentem i czy to nie prawda?
pozdrawiam
05-12-2009 16:14
tomasz
Niezarejestrowany

Skarlet,
w żadnym razie nie odpisywałem na Twoje wypowiedzi. Odniosłem się do wcześniejszych uwag dotyczących złej pracy urzędników z wydziału promocji oraz tego, że nie ma efektów ich pracy.
05-12-2009 20:22
skarlet
Niezarejestrowany

Ja nie mogę ich oceniac bo było by to nieładne i niegrzeczne z mojej strony a jezeli piszę o kims to tylko dobrze i tylko o tych którzy na pochwały zasługują. Jestem osobą ,ktora dostrzega to co dobre i jutro na to konto idę po batona na Plac Jana Pawła II-bo to właśnie z Wydziału Promocji.Tobie też radzę idż na zapalenie choinki.Przepraszam- z góry zalożylam ,ze żle mnie zrozumiałeś, a to ja musiałam drugi raz przeczytać żeby zrozumieć -zgadzam sie z toba to wspólna praca wielu ludzi.Smile
05-12-2009 20:39
elprincipito
Niezarejestrowany

Ja mam grzdyla o stronę internetową.
Bo coś chcę zrobić, ale do tego muszę kogoś wysłać na stronę naszego miasta, a tam Site in reconstruction.

Co do reszty działań...

Nie wnikam, ale zawsze można więcej i lepiej Tongue

Przynajmniej mi tak w robocie zawsze mówią... i wiecie co... Mógłbym, ale czasami mi się nie chce... Tongue
07-12-2009 20:46
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.