Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM: http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=219299189

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyrardowskie ulice
Autor Wiadomość
Ewacz
Niezarejestrowany

RE: Żyrardowskie ulice
(07-11-2010 09:49 )grzesiek napisał(a):  Ja w deszczowy dzień szedłem sobie wyremontowana ulicą wzdłuż torów. Woda stała na jezdni, bo TAM NIE MA ŻADNYCH ODPŁYWÓW! Asfalt nalany równiótko do krawężnika, kawałka rynienki, żadnych kratek, w które mogłaby ściekać woda - fuszerka na etapie projektu.
Wracając przeszedłem ulicą, deptakiem, Okrzei. Woda z rynien leje się po chodnikach uiprzyjemniając zycie pieszym - wiadomo deptak. Rynny mogli wpiąć w kanalizację burzową, lub chociaz zrobić, jak dawniej, takie rynienki do studzienek. Ale po co jest "równo", i woda płynie po całości. Fajnie będzie jak po deszczu mróz chwyci. Może jak tak remontować to lepiej nic nie robić?

Popieram!
07-11-2010 16:41
Odpowiedz cytując ten post
Gość
Niezarejestrowany

A może by tak zrobić tam transparent...i rozwiesić na nie wiem płocie "władzo jak przejść i się nie utopić??!!" hahaha
07-11-2010 17:38
Kierowca Offline
Gaduła

Ilość postów: 320
Reputacja: 9
Wtedy spotkamy sie tylko z wypowiedzią że brak środków wszystko blokuje.
Ale nie zwracanie uwagi na takie problemy moim zdaniem dało by przyzwolenie na olewanie ich po całości. Bo nikt nam tego nie zgłaszał. A ten widzi i nie grzmi!
07-11-2010 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eltom Online
Administrator

Ilość postów: 14,739
Reputacja: 29
Kutnowska, znów tragedia. Czy tak trudno przejechać równiarką? Dziury głębokie na kilkanaście, kilkadziesiąt cm.
Nawet w samochodzie się mocno je czuje, a jak jadę swoim pojazdem słonecznym, to już totalna tragedia. Chciałbym, by przejechał się nim po Kutnowskiej ktoś odpowiedzialny za drogi. Nawet zwykłym rowerem normalnie jechać się nie da.

[Obrazek: eltomek.jpg]
15-08-2014 08:10
zico Offline
Super Moderator

Ilość postów: 3,562
Reputacja: 16
to jest kara dla buntowników Big Grin

Wszyscy mi mówią, Janek przestań pić i rzuć palenie. Basica straszy, że jak nie przestanę, to odejdzie, lekarz straszy, jak nie przestanę, to szybko zejdę. Wszyscy dookoła nic tylko straszą, a człowiek jak ma silną wolę to i tak zapali i się napije. (Jan Himilsbach)
15-08-2014 12:36
Andreas Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 6,292
Reputacja: 23
Eltom, musisz rozpuścić pogłoski, że się wyprowadzasz. Nie ma innego wyjścia.Wink

"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
15-08-2014 13:15
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,398
Reputacja: 14
(15-08-2014 08:10 )eltom napisał(a):  a jak jadę swoim pojazdem słonecznym, to już totalna tragedia.

Błąd trzeba było zrobić resorowca a nie sztywniaka Wink

15-08-2014 13:19
Gość
Niezarejestrowany

(06-11-2010 14:38 )Ewacz napisał(a):  
(06-11-2010 14:32 )czesio544 napisał(a):  
(06-11-2010 09:29 )Gość napisał(a):  Droga przez tunel to droga krajowa i do niej akurat miasto ma niewiele do powiedzenia choć remont przejść Pan Prezydent mógł by przeprowadzić równolegle z zarządcą 1-go Maja aby mieszkańcy po drugiej stronie ul.Jaktorowskiej mogli bezpiecznie wracać do domu najkrótszą drogą... ale jak zwykle zabrakło determinacji i konsekwencji w działaniu.Sad
Przejście pod torami jest w gestii PKP. Rozmawiałem z jednym z robotników i zapytałem sie dlaczego robia z jednej i z drugiej strony a miejsce pod torami, w tym przejście zostawiają. Odpowiedział, że ten kawałek nalezy do PKP a ona nie ma pieniędzy na remont. No tak jakby sobie umyś nogi od kostek do kolan.

Witam!
Tak mi się wydawało, ale nie byłam pewna.

Dzięki za determinację i konsekwencję w poszukiwaniu informacji... Wink

Sorry ale w naszym mieście, może już nie naszym bo ja już wyjechałem, to nie opłaca się robić przejścia żebyście mieli kolejny powód by go pomazać sprayem czy markerami, więc mnie to nie dziwi, że pkp nie chce tego robić.
15-08-2014 17:39
Gość
Niezarejestrowany

Kutnowska, znów tragedia. Czy tak trudno przejechać równiarką? Dziury głębokie na kilkanaście, kilkadziesiąt cm."
eltom już nie przesadzaj odnośnie twojej ulicy- inne,mniej ważne drogi w ogóle nie zostały wyrównane, albo byle jak i nikt się tym nie przejmuje. A tak przy okazji sprawdzę czy nie siejesz demagogi pisząc o tych dziurach "kilkadziesiąt cm" Tylko nie kop dzisiaj w ulicy.
16-08-2014 23:51
eltom Online
Administrator

Ja się przejmuję, bo przez te doły zaczął mi się rozwalać dopiero co kupiony nowy silnik do mojego pojazdu solarnego. Kto mi zwróci za naprawę lub ponowną wymianę? Taki silnik kosztuje od 600 zł w górę, a ja nie zarabiam tyle, co prezydent miasta i inni decydenci. Ciągłe pożyczki i późniejsze ich spłacanie, to koszmar spłacającego. Jeszcze nie spłaciłem laptopa, a ciągnie się to już półtora roku.
Zapraszam przed mój dom. Możesz wziąć poziomicę i metrówkę.
Ciekawe, jaką ty masz drogę przed domem?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2014 06:02 przez eltom.)
17-08-2014 05:58
Gość
Niezarejestrowany

eltom jak cię na dom starć to i drogę sobie utwardź i nie będzie problemu. Albo wyprowadź się do bloków.
21-08-2014 09:28
eltom Online
Administrator

Aleś ty "mundry"...

21-08-2014 10:14
Gość
Niezarejestrowany

(21-08-2014 09:28 )Gość napisał(a):  eltom jak cię na dom starć to i drogę sobie utwardź i nie będzie problemu. Albo wyprowadź się do bloków.

Zapraszam na przejażdżkę po Wschodzie (Środkowa Girarda Skrowaczewskiego). Taka nawierzchnia, że dupę urywa.
21-08-2014 13:19
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,398
Reputacja: 14
(21-08-2014 09:28 )Gość napisał(a):  eltom jak cię na dom starć to i drogę sobie utwardź i nie będzie problemu. Albo wyprowadź się do bloków.

Co to znaczy na dom stać co to znaczy sobie utwardź. Jak się weźmiesz do roboty to i ciebie będzie stać. Wyczuwam gościu ostatnie tchnienie sekretarza PRL-u i spekulantów w tle .

21-08-2014 13:50
Koper
Niezarejestrowany

sprzeda ziemię po swojej cenie Big Grin i jeszcze zostanie na utwardzenie ul. kutnowskiej jako darowizna dla miasta Tongue
21-08-2014 17:20
eltom Online
Administrator

Ty chyba masz coś z psychiką.

21-08-2014 17:49
zico Offline
Super Moderator

Ilość postów: 3,562
Reputacja: 16
On po prostu ma na...e w głowie jak cyganka w tobołku Big Grin Big Grin Big Grin

Wszyscy mi mówią, Janek przestań pić i rzuć palenie. Basica straszy, że jak nie przestanę, to odejdzie, lekarz straszy, jak nie przestanę, to szybko zejdę. Wszyscy dookoła nic tylko straszą, a człowiek jak ma silną wolę to i tak zapali i się napije. (Jan Himilsbach)
21-08-2014 19:49
Koper
Niezarejestrowany

mądrze piszesz Blush, proszę o więcej Big Grin Tongue
22-08-2014 20:09
eltom Online
Administrator

Więcej nie potrzeba. I tak każdy widzi, jaki poziom sobą reprezentujesz.

23-08-2014 05:22
Koper
Niezarejestrowany

nie widzi, a czyta Tongue
23-08-2014 17:18
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.