Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont małego tunelu
Autor Wiadomość
Marcin Rosiński Offline
Gaduła

Ilość postów: 692
Reputacja: 10
Remont małego tunelu
Takiego paraliżu na mieście to nie było od dawna przejechanie na drugą stronę torów zajmuje masakrycznie dużo czasu. Ludzie stoją w korku od Skierniewic na wysokości lasu, a na Okrzei żeby skręcić w tunel na wysokości "deptaka" w innych częściach miasta podobnie. Jakaś masakra, czy nie można było poczekać z remontem ul Radziwiłłowskiej do momentu oddanie obwodnicy lub inaczej przygotować plan kładzenia nowej nawierzchni ( położyć najpierw nową warstwę na wysokości małego tunelu udrażniając go chociaż jednokierunkowo).

Kurde straciłem ponad godzinę czasu stojąc w korkach słuchając pozdrowień dla pomysłodawcy tego paraliżu tzn. do Pana Prezydenta. Idą wybory cuda trzeba robić, ale dlaczego naszym kosztem?
04-10-2010 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysiek
Niezarejestrowany

RE: Remont małego tunelu
A ja w piątek, zamiast stać na Okrzei tak jak wszyscy (jechałęm w stronę Mszczonowa) spokojnie pojechałem sobie na Mireckieg i bez problemu w ciągu max. 1 minuty włączyłem się do ruchu na 1 Maja Smile
04-10-2010 13:06
Odpowiedz cytując ten post
Mars
Niezarejestrowany

tak ma być podobno do środy
04-10-2010 13:18
Rafał
Niezarejestrowany

Cholera wszystkich trafia ale kiedyś naprawdę trzeba to zrobić. Czy to gra pod wybory ? Nieważne - oby miasto było solidnie skomunikowane...
04-10-2010 13:22
Mars
Niezarejestrowany

Firma ELD MAR Roboty Drogowe w Żyrardowie, wykonawca przebudowy ul. Radziwiłłowskiej w Żyrardowie uprzejmie informuje, że w okresie od 1 października br. /piątek/ od godz. 6.00 do 6 października /środa/ do godz. 20.00 – ul. Radziwiłłowska zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Wyspiańskiego /łącznie ze skrzyżowaniem/ do ul. 11-go Listopada /łącznie ze skrzyżowaniem/. Oznacza to, że nie przejezdna będzie ul. Wyspiańskiego od strony ul. Okrzei oraz ul. Radziwiłłowska od strony ul. 1 Maja i od ul. Sikorskiego. Zamknięty zostanie również przejazd pod mostem Św. Jana.
http://www.zyrardow.pl/redir:index?wiece...cej_news=1

Informacja oczywiście była choć "nie kazdy śledzi newsy w necie" i nie musi w sumie.
Szkoda tylko, że wczesniej podana informacja o zamknięciu w sobote i niedzielę nie potwierdziła sie. Mieli to robić w poprzednią sobote i niedzielę a zaczeli w ten piatek. Szkoda bo piątek jest najbardziej tłoczny zazwyczaj. Szkoda, że nie prowadzone były również prace w tą sobotę i niedziele gdzie ruch jest mniejszy.
Jeszcze 1-2 dni może uda sie pomalować nowe pasy i będzie super ;-)

A wystarczyło umieścić na barierkach przy św. Janie pod lustrem baner za 100zł z informacją i wszyscy (jak sie okazuje wszyscy tu jadą) by przeczytali w ciągi 1 max 2 dni wczesniej.
04-10-2010 13:34
degustator Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 7,125
Reputacja: 29
(04-10-2010 12:52 )teqton napisał(a):  W końcu musiałem przebijać się pod dużym sporo czasu przez to straciłem, a ile obelg poleciało na to głupie miasto to masakra, odliczam dni w kalendarzu do oddania obwodnicy. Koszmar...

To nie miasto jest głupie tylko ludzie którzy nim rządzą !!!

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA

[Obrazek: volvo.jpg]
04-10-2010 13:42
Marcin Rosiński Offline
Gaduła

Ilość postów: 692
(04-10-2010 13:22 )Rafał napisał(a):  Cholera wszystkich trafia ale kiedyś naprawdę trzeba to zrobić. Czy to gra pod wybory ? Nieważne - oby miasto było solidnie skomunikowane...

Ale nie można było tego zrobić inaczej lub po oddaniu obwodnicy? Nawet ze względów bezpieczeństwa miasto Żyrardów obecnie ma jeden sprawny przejazd przez Tory i do tego ten jeden przejazd jest również w remoncie. Naprawdę ja pragnę tylko jednego, żeby ktoś kto planuje tego typu inwestycję planował z głową. Można było poczekać jeszcze do sierpnia, a zamian tego zrobić coś innego lub podzielić inwestycję na etapy.
04-10-2010 13:54
eŁukasz
Niezarejestrowany

Dopóki nie będzie obwodnicy będziemy cierpieć, ja jak pierwszy raz dojeżdżałem do małego tunelu i nie wiedziałem o remoncie bo znaków tam raczej żadnych nie ma to myślałem, że urwałem zawieszenie, szkoda, że 20 centymetrowego zjazdu nie zrobili. Mogliby to chociaż jakoś oznaczyć.
04-10-2010 15:29
Mars
Niezarejestrowany

(04-10-2010 15:29 )eŁukasz napisał(a):  Dopóki nie będzie obwodnicy będziemy cierpieć, ja jak pierwszy raz dojeżdżałem do małego tunelu i nie wiedziałem o remoncie bo znaków tam raczej żadnych nie ma to myślałem, że urwałem zawieszenie, szkoda, że 20 centymetrowego zjazdu nie zrobili. Mogliby to chociaż jakoś oznaczyć.

Kolego, przypomnij sobie z jaką prędkością najechałeś sobie na ten 20cm zjazd. Pokonuje ten odcinek remonowany min 2-4 razy dzienie i widze jak sobie większośc osób tam smiga. Znaki drogowe odnosnie remontu są od kilku tygodni. Znaki informujące o objeździe dziś ok. 15.30 na moich oczach były zdejmowane. Zapewne ok. 15 już otworzyli św. Jana. Jutro rano jak będą mieli znów zamykać to powiesza je kolejny raz. Jazda na pamięć i nie zwracanie uwagi na znaki o nic nowego. Widziałem dziś rano kilkanaście smaochodw skręcających w lewo z ul. Okrzei w tunel. Wystarczyło pojechac do Mireckiego i równiez skręcić w lewo. Skręciłem jako pierwszy czy drugi bez korka. Dla "ostudzenia", że nie tylko w Żyrardowie są korki i remonty mogę podac kilka przykładów z Europy:
Roboty drogowe na A-92 w południowej Hiszpanii E (A-92) 15:24 01.10.2010
Ograniczenia w ruchu na DK 40 PL (40) 08:07 04.10.2010
Kolejki w Kuźnicy PL (19) 08:58 04.10.2010
W Anglii roboty dorogowe zamkną M4 GB (M4) 09:21 04.10.2010
Korki i remont na M42 w Anglii GB (M42) 09:26 04.10.2010
Centralna Anglia: M6 w remoncie GB (M6) 09:34 04.10.2010
2-kilometrowy korek na granicy w Weil nad Renem D (A5) 10:23 04.10.2010
A4: remonty w kierunku Chemnitz D (A4) 10:28 04.10.2010
Słowenia: remonty na A1 Maribor-Ljibljana SLO (A1) 12:25 04.10.2010
Roboty drogowe na DK 3 PL (3) 13:05 04.10.2010

Wbrew pozorom i może ktos odebrac to jako żart ale nawet w powietrzu są korki w kórych saloloty "stoją" kołujac wokoło lotnisk.
Wyluzujmy jeszcze 1-2 dni a potem zwolnijmy deko na nowo wyremontowanym odcinku ulicy.
04-10-2010 17:59
degustator Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 7,125
Reputacja: 29
(04-10-2010 14:28 )teqton napisał(a):  
(04-10-2010 13:42 )degustator napisał(a):  To nie miasto jest głupie tylko ludzie którzy nim rządzą !!!

Miasto to ludzie ! Gupku Big Grin

Ale tylko tacy jak ty przyjezdni Big Grin

To jest ważne
http://youtu.be/j6cCHuc3aOA

[Obrazek: volvo.jpg]
04-10-2010 19:00
erobeson
Niezarejestrowany

Trzeba przecierpieć żeby później się cieszyć. Zawsze tak jest przy remontach.
04-10-2010 19:24
smok24eu
Niezarejestrowany

Przecież tu chodzi o wybory, nie kumacie Tongue ? Gdzie jak nie koło szkół ludzie przechodzą najczęściej, a wybory na prezydenta niedługo. Przecież obecna władza musi pokazać ile zrobiła dla mieszkańców, szczególnie że znów kandyduje, hi hi hi. Lokale wyborcze gdzie są najczęściej? W szkołach oczywiście! Otwórzcie szeroko oczy, bo jak na razie obecny pan prezydent próbuje je nam wszystkim zamydlić. A że chwilowy paraliż, no trudno. Ale za to teraz jedzie się lepiej niż kiedyś, bez omijania dziur. Dwa dni paraliżu na radziwiłłowskiej, to nie prawie rok paraliżu na okrzei.
04-10-2010 23:33
kriss35
Niezarejestrowany

Ciekawy jestem , co jeszcze wymyśli nasz prezydent ze swoim zdolnym zastępcą przed wyborami? Może jeszcze jakąś główną drogę zamknie? Tunelem, a w zasadzie jego remontem już się chwali, że jakoby on to sprawił i czyni.Prawda chyba jest trochę inna, bo to remont Dyrekcji Dróg Krajowych i był konieczny ze względu na zagrożenie zawalenia się ścian oporowych tunelu.Ale propagandowo jest ok. Kolejny medal w klapie i naród może ponownie wybierze.
05-10-2010 16:22
Szopen Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 961
Reputacja: 8
I będzie wyglądał jak radziecki sołdat, któremu piersi zabraknie na medale Wink Kiedyś często jeździłem małym tunelem, omijając zakorkowany duży, ale teraz, może nie zawsze jest idealnie to jeżdżę dużym i podziwiam jak postępują prace Smile

Oskubałem dzisiaj z piór, mojego anioła stróża
A każde pióro to mój grzech...
I każde z piór znamieniem tchórza
Znamieniem tchórza jest.

Czarny Kapelusz
05-10-2010 16:37
dr_niziołek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 2,907
Remonty trzeba robić i wiadome jest, że wiażą się one z utrudnieniami w ruchu. W zeszłą sobotę jechałem na weselicho do Dęblina. W Kołbieli remont mostku...stałem 40 minut (STAŁEM). Ryki, remont przez środek miasta stałem 20 minut. Godzina z beczki i zamiast dwóch godzin z Wawy do Dęblina było ponad trzy. Ale spokojnie radyjko włączone i tyle. Muszą to zrobić i już. Tyle, że może powinni też i w nocy robić to by szybciej to skończyli (tak się buduje autostrady w Angli oraz Hiszpanii).

wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
08-10-2010 20:06
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.