Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM: http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=219299189

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bałagan w tunelu
Autor Wiadomość
skarlet
Niezarejestrowany

Bałagan w tunelu
Ostatnio zmieniłam środek lokomocji -z samochodu przestawiłam się na "autonogi". Muszę wam powiedzieć, ze takiego bajzlu w tunelu nie widziałam od lat. Nie wiem kiedy zamiatano schody, bo remont Mac' Donald- a trwa w najlepsze ,a śmieci w postaci kubków walają się do dziś.
Wiecie może kto bierze kasę za sprzątanie?
30-08-2010 12:58
Odpowiedz cytując ten post
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,398
Reputacja: 14
RE: Bałagan w tunelu
Za sprzątanie kasę bierze sprzątacz Big Grin

30-08-2010 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rencista. Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 1,842
Reputacja: 7
PGK jest odpowiedzialne za opróżnianie koszy na śmieci.

Middle aged.
30-08-2010 20:33
zico Offline
Super Moderator

Ilość postów: 3,562
Reputacja: 16
za kosze na terenie miasta tak ale nie na posesji prywatnej ,a teren Mac' Donald jest posesją prywatną .Ot i cała filozofia

Wszyscy mi mówią, Janek przestań pić i rzuć palenie. Basica straszy, że jak nie przestanę, to odejdzie, lekarz straszy, jak nie przestanę, to szybko zejdę. Wszyscy dookoła nic tylko straszą, a człowiek jak ma silną wolę to i tak zapali i się napije. (Jan Himilsbach)
31-08-2010 05:06
Gość
Niezarejestrowany

Za tunel odpowiada PGK lub ekipy,które właśnie dokonują prac remontowych.
31-08-2010 11:35
skarlet
Niezarejestrowany

A kto do cholery odpowiada za zamiatanie? Koszy na śmieci w tunelu to ja nie widzę- chyba że już zupełnie oślepłam.
31-08-2010 11:38
Mars
Niezarejestrowany

Postawienie kosza w tunelu teraz gdy jest nieoświetlony i bez monitoringu ucieszy tylko złomiarzy. Niestety.
Skoro już zaczeły sie prace remontowe murów oporowych to tylko wypatrywać przetargu na oświetlenie, monitoring może windy lub inne rozwiązania dla niepełnosprawnych czy wózków dzieciecych.
Barierka powinna być wg. mnie wysoka do samego stropu (przy przejściu dla pieszych w tunelu) aby nie przyszło komuś do głowy "wyskoczyć" na ulice.
31-08-2010 12:10
Gość
Niezarejestrowany

a byly takie przypadki?
31-08-2010 14:39
eltom Online
Administrator

Ilość postów: 14,748
Reputacja: 29
Jeszcze nie, ale Mars pomysł podsunął, to teraz trzeba się zabezpieczyć Smile

[Obrazek: eltomek.jpg]
31-08-2010 15:41
Mars
Niezarejestrowany

(31-08-2010 15:41 )eltom napisał(a):  Jeszcze nie, ale Mars pomysł podsunął, to teraz trzeba się zabezpieczyć Smile

Oby nie ;-)
Ale byłem kiedyś świadkiem jak "łebki" stojąc w przejściu pod tunelem rzucali czymś w stronę aut (na ciężarówki tgz. wanny czyli wywrotki). Chwila nieuwagi i facet w najlepszym trafie ma gwiazdkę na szybie i pomyśli, że to spod koła wypadło.
31-08-2010 16:40
skarlet
Niezarejestrowany

Teraz z dnia na dzień tunel wygląda ładniej. Już trwa malowanie jednej strony.
23-09-2010 20:11
Mars
Niezarejestrowany

1/4 juz pomalowana - nie pamiętam co prawda jaki był termin na wykonanie prac ale idzie im to niezbyt prędko. Super pogoda i dopiero 1/4 wykonanej pracy.
Za to dzis miałem okazję przejechać wózkiem z dzieckiem przejściem dla pieszych przy tunelu. Jakoś sobie dałem radę ale myślę, że wiele kobiet omija ten "OeS" szerokim łukiem.
23-09-2010 21:27
skarlet
Niezarejestrowany

Nie marudź Smile Będzie dobrze. Robota idzie . Oni muszą jakieś kraty wstawiać, spawają ,później tynkują i malują. I tak nie jest źle.
23-09-2010 21:47
Mars
Niezarejestrowany

Nie kraty tylko zwyczajne zbrojenie ;-)
Inaczej by to wszystko popękało i znów odpadało przy większym pierwszym mrozie.
Nie marusze bardzo ;-) ciesze sie, że już 1/4 jest pomalowana.
Kijowo tylko, że jak PKP będzie remontować tory i cześć tunelu pod torami to zapewne pobrudza to co już zrobione i ... nigdy nie pomalują fragmentu pod torami na identyczny kolor.
23-09-2010 21:54
Jancio Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 4,398
Reputacja: 14
Może nie, bo środek tunelu pod torami zostawili jak by to był problem PKP i wzięli się z robotę z drugiej strony.

24-09-2010 04:35
Mars
Niezarejestrowany

(24-09-2010 04:35 )Jancio napisał(a):  Może nie, bo środek tunelu pod torami zostawili jak by to był problem PKP i wzięli się z robotę z drugiej strony.

Własnie dlatego zapewne zniszczą troche i pomalują w innym odcieniu ten fragment pod torami. Nie będzie to nigdy jednolita ściana jednolicie pomalowana. Kując środek i zakładajac zbrojenie zniszczą kawałki już zrobione.
24-09-2010 10:21
erobeson
Niezarejestrowany

google nie boli Tongue

http://www.zyrardow.pl/redir:index?wiece...cej_news=1

Zakres prac remontowych obejmuje m.in. remont i zabezpieczenie powierzchni ścian murów oporowych, remont belek gzymsowych oraz wymianę balustrad wieńczących mury, na nowe stalowe o wysokości 110 cm. Ponadto naprawiona zostanie konstrukcja nośna wiaduktu drogowego.
Do remontu przejść dla pieszych pod wiaduktem, a więc naprawy schodów, wymiany zadaszenia i remontu chodnika, inwestor przystąpi w następnym roku, po wykonaniu przez spółkę PKP PLK remontu wiaduktu kolejowego.
Warto dodać, że na prośbę prezydenta Andrzeja Wilka, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uwzględniła w planowanym remoncie przejść dla pieszych, dostosowanie ich dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
24-09-2010 10:26
Mars
Niezarejestrowany

Dzięki eberson za ten link przypominający.
A wiesz moze czy planowany jest tam monitoring miejski?
24-09-2010 10:30
erobeson
Niezarejestrowany

Nic nie wiem na ten temat niestety.
24-09-2010 10:36
teqton Offline
Dyrektor

Ilość postów: 6,696
Reputacja: 25
Czy zauważyliście w jakim stanie parę miesięcy po remoncie są ściany murów tunelu na maja ? To jakaś masakra, szaro, buro i brzydko Sad Wiadomo czy na wiosnę ktoś to będzie czyścił ?

"Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.... "
27-01-2011 08:40
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.