Infomacje forumowe
FORUM BĘDZIE DZIAŁAŁO DO KOŃCA ROKU, PÓŹNIEJ BĘDZIE WYŁĄCZONE I ZLIKWIDOWANE, POZOSTANIE CZAT POD ADRESEM:
https://client.chatwee.com/v2/popout/59c7d84fbd616de873be1cae

W sprawie wsparcia forum proszę o kontakt mailowy pod adresem zeeltom@gmail.com

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje dla PKP
Autor Wiadomość
dr_niziołek Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 2,907
Reputacja: 10
RE: Wakacje dla PKP
Pamiętam czasy gdy do pracy jeździłem pociągiem. Konserwa. A cenu biletów rosną i to nie wina PKP. Nasz wspaniały rząd, nic nie robi z rosnącymi cenami energii. A to odbija się na cenach choćby biletów. Możliwe, że szukając oszczędności będą kasowane na wakacje kolejene połączenia. Obwinianie za wszystko PKP moim zdaniem nie do konca jest fer. Oni tylko reagują na aktulane rządy. By żyło się lepiej.

wiara+nadzieja+miłość=szczęście...

wiem, że nic nie wiem...
09-07-2010 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andreas Offline
Super użytkownik

Ilość postów: 6,292
Reputacja: 23
RE: Wakacje dla PKP
(09-07-2010 23:09 )dr_niziołek napisał(a):  Obwinianie za wszystko PKP moim zdaniem nie do konca jest fer.
Jak ja mam nie obwiniać PKP skoro bardzo wiele zależy od organizacji tego wszystkiego za co właśnie odpowiada kolej? Ile to się nasłuchaliśmy przez lata o potrzebie reform, o zmniejszeniu administracyjnej czapy? I co? Wielkie nic.
Przecież ja bym na rosnące ceny biletów nie narzekał, gdyby jakość usług nie była tak żenująco niska. Ale przecież nie od cen energii zależy to, czy w pociągu jest czysto. Wracając z Zamościa widziałem jak na wschodnim panie „myły” wagon i teraz nie dziwię się, że to wszystko wygląda jak wygląda. Można machnąć szmatą byle by było i można porządnie posprzątać. To się nijak ma do cen energii a za to jak najbardziej do kwestii organizacji pracy i jej nadzoru.Angry

"Dodaj jeszcze, że są i tacy którzy nie mogą głosować w naszym mieście, a mędrkuje taki, smętkuje, rozlicza, dyskutuje,obraża i jest fachowcem od wszystkiego.....a jak wiadomo wszystkim wokół- "fachowiec od wszystkiego jest fachowcem od niczego" Judyta
18-07-2010 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.