Żyrardów dla Wszystkich

Pełna wersja: Film na dziś ;D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
"Faceci od kuchni" lekka komedia na piątek ;p

Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot - człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

link do filmu => https://torrenty.to/4094493-faceci-od-kuchni-comme-un-chef-2012-dvdrip

---------------------------------------------------------------------

"Jesse Stone: Zagubiony w raju"

Jesse Stone (Tom Selleck), wyjeżdża na zasłużone wakacje do Bostonu, gdzie miejscowa sierżant policji (Leslie Hope) chce wykorzystać jego doświadczenie w pracy detektywa wydziału zabójstw Los Angeles (Kalifornia). Jesse pracował tam, zanim został szefem policji w małym miasteczku Paradise (Massachusetts). Jego niezwykła intuicja pomaga mu zwrócić uwagę na zakończone już dochodzenie. Stone, kierując się na niebezpieczne tory zaskakujących zdarzeń, usiłuje rozwiązać serię morderstw popełnionych z zimną krwią.

link do filmu => https://torrenty.to/4094462-jesse-stone-...se-stone-l
Eltom skasował wszystkie propozycje ze stycznia, musiał mieć nalot z ZaiKS'u.
(03.02.2017 09:34 )Elektryk napisał(a): [ -> ]"Faceci od kuchni" lekka komedia na piątek ;p

Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot - człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

link do filmu => https://torrenty.to/4094493-faceci-od-kuchni-comme-un-chef-2012-dvdrip

---------------------------------------------------------------------

"Jesse Stone: Zagubiony w raju"

Jesse Stone (Tom Selleck), wyjeżdża na zasłużone wakacje do Bostonu, gdzie miejscowa sierżant policji (Leslie Hope) chce wykorzystać jego doświadczenie w pracy detektywa wydziału zabójstw Los Angeles (Kalifornia). Jesse pracował tam, zanim został szefem policji w małym miasteczku Paradise (Massachusetts). Jego niezwykła intuicja pomaga mu zwrócić uwagę na zakończone już dochodzenie. Stone, kierując się na niebezpieczne tory zaskakujących zdarzeń, usiłuje rozwiązać serię morderstw popełnionych z zimną krwią.

link do filmu => https://torrenty.to/4094462-jesse-stone-...se-stone-l

jak można polecać kradzież?

napisz gdzie parkujesz auto i dodaj, że można je zawinąć i pojeździć...

eltom

Nie widzę polecania kradzieży, tylko opisy filmów i linki do źródła.
Każdy widzi co chce. Ja też widzę promowanie złodziejstwa.

eltom

Największym złodziejem w kraju, nie są torrenty, tylko państwo, które kradnie nam ciężko zarobione pieniądze.
Ściągają z nas haracz w postaci podatków i gówno z tego mamy, a nie jakieś tam torrenty.
Podanie linku do torrenta nie jest promowaniem złodziejstwa, bo każdy może sobie to odszukać w google. Tak jak podanie adresu banku, nie jest zachęceniem do okradania banku. W banku mamy cudze pieniądze, a w torrentach cudze filmy.
Gdyby to było zakazane, to pozamykali by wszystkie strony z torrentami, a tego nigdy nie zrobią, bo sieć jest za wielka.
Tak abstrahując od tematu, gdyby wszyscy w Polsce przestali płacić podatki, to pozamykali by w więzieniach cały naród?
Poza tym nie jest zabronione ściąganie na własny użytek, tylko rozsyłanie lub odsprzedaż. Ustawiając wysyłanie na 0 stajesz się pijawą, ale nie łamiesz przepisów Wink

Killerski

No to jestem "złodziejem" bo też zasysam oglądam i wywalam Big Grin
Tak do tych świętych, to niech się zastanowią czy nigdy nic nie ukradli z roboty Big Grin (tej co niedawno jeszcze pracowali) czy z internetu Big Grin Moralni inaczej się znaleźli Big Grin Nie chcesz to nie kradnij, ale jak czytam wasze wywody to śmiać mi się z was chce... zastanówcie się nad swoja dupa, a dopiero martwcie się o cudze...


no to film na dziś Big Grin

"Pasażerowie"

Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Jim (Chris Pratt) i Aurora (Jennifer Lawrence) zakochują się w sobie, wiedzą, że spędzą na pokładzie resztę życia. Szybko odkrywają, że statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie pasażerów zależy tylko od nich... Powoli dowiadują się także, dlaczego ich wybudzenie nie było przypadkowe.

kopia ujdzie

link do filmu ( klikasz zgodnie z własnym sumieniem) => https://torrenty.to/4095640-pasazerowie-passengers-2016-readnfohc-hdri

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla oburzonych polecam => http://kinolen.pl/ ;D

eltom

Oglądałem i całkiem, całkiem.
(06.02.2017 09:43 )Elektryk napisał(a): [ -> ]Tak do tych świętych, to niech się zastanowią czy nigdy nic nie ukradli z roboty Big Grin (tej co niedawno jeszcze pracowali) czy z internetu Big Grin Moralni inaczej się znaleźli Big Grin Nie chcesz to nie kradnij, ale jak czytam wasze wywody to śmiać mi się z was chce... zastanówcie się nad swoja dupa, a dopiero martwcie się o cudze...
Całe życie robię u siebie więc ciężko mi coś ukraść z roboty Big Grin ale jak będziesz coś sprzedawał, to chętnie wezmę, a potem nie zapłacę. Skoro Tobie to nie przeszkadza i będzie to moralnie poprawne... Nie będę miał wyrzutów sumienia Wink.
O matko co za wiejski filozof mi się trafił temacie... Peter.. tak, tak masz racje, już ci lepiej... czuje się źle z tym co robię. Ale jestem torrentoholikiem i porostu muszę ściągać treści nielegalne ;p A teraz bywaj i nigdy tu nie wracaj ;D Adios amigo.
Weź się za robotę, będzie cię stać na kino albo VOD. Nie mierz innych swoją miara, że Tobie to nie przeszkadza i masz mentalność Kalego nie znaczy, że inni też. Idź sobie sio na fora torrentoholików. Bye. Co za patologia się tu robi.

eltom

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Wskaż mi przepis zabraniający ściągania treści z sieci.
Tu przeszkadza, ale w paru innych tematach na innym forum nie przeszkadzało?

Rozumiem, czas się zmieniły, teraz mamy większą wolność w sieci Tongue
A zawsze masz wyłączone seedowanie ? Już była akcja wyłapywania osób pobierających z sieci torrent gdy właściciele praw autorskich komedii "Wkręceni" złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Generalnie nie mam nic do tego, że sobie siedzicie w zaciszu domowym i pobieracie. Wasza sprawa, wasza wola - nic mi do tego. Przyczepiam się jedynie do zamieszczania na publicznym forum linków. Przecież mogą to czytać osoby z nikłym obeznaniem w "temacie", zachęca się, zainstalują jakiś program i będą pobierały z włączonym seedem nawet nie wiedzac, że grozi im do 2 lat pozbawienia wolności. Trzeba mieć świadomość tego, że zamieszczając taki link można komuś zaszkodzić. Zamieścić opis, kilka słów od siebie na temat filmu - spoko - kto kumaty to sobie znajdzie a kto nie, to lepiej niech nie korzysta z takiego gotowca.

P.S. takie linkowanie jest też szkodliwe dla samej sieci torrent, bo namnaża pijawy Tongue
Tobie to już chyba zaszkodziłem, bo meczysz ten temat martwiąc się o wszystkich i wszystko ;p Najpierw jojczysz że, promuje złodziejstwo, teraz że kogoś wsadzę na dwa lata do pierdla bo biedny naiwny Kowalski kliknie w mój strasznie szkodliwy link, martwisz się że ktoś nie wie jak pobierać bez sedowania, ale twierdzisz że jest to szkodliwe dla sieci p2p. Człowieku o co ci chodzi? PeteRze zbawco internetu. Zrób sobie swój temat jak bezpiecznie istnieć w internetach i tam się spełniaj. Pisz codziennego bloga i ratuj świat przed niebezpieczeństwami w sieci.

eltom

(06.02.2017 17:02 )PeteR napisał(a): [ -> ]... i będą pobierały z włączonym seedem nawet nie wiedzac, że grozi im do 2 lat pozbawienia wolności...

W Polsce mamy takie dzikie prawo, że jego nieznajomość nie zwalnia od jego przestrzegania.
Inna sprawa, że to ściganie dotyczy głównie polskich filmów, a zagraniczne są olewane.
Więc nie ściągać polskich i będzie spokój Wink
No i ch##, doigracie się, będziecie u Pani!

eltom

Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci piwo Big Grin
Rzucam piwo, idę w bimber.
Dziś klasyk przez duże K

"Wejście Smoka"

Lee (Bruce Lee) jest wybitnym znawcą wschodnich sztuk walki, wyszkolonym w świątyni Shaolin. Pewnego dnia zostaje zwerbowany przez agenta organizacji wywiadowczej, który prosi go, by wziął udział w brutalnym turnieju odbywającym się na odległej wyspie. Prawdziwym celem jego misji jest zdobycie INFOrmacji, które pozwolą zdemaskować międzynarodowego handlarza narkotyków, Hana.

Wejście Smoka

-------------------------------------------------------------------

"Miejsce Zbrodni" (Kozacki Thriller gorąco polecam)

Agent literacki przeprowadza się do wynajętego apartamentu. Wkrótce otrzymuje zdjęcie z makabrycznej zbrodni, która wydaje się mieć miejsce w jego nowym mieszkaniu. Wkrótce otrzymuje od natręta całą serie kaset wideo, na których udokumentowany jest każdy jego ruch

Miejsce Zbrodni
Stron: 1 2 3 4