Niezależne Forum "Żyrardów dla wszystkich" - strona główna

Pełna wersja: Informator gospodarczy Zyrardowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Jak uzyskać finansowanie dla swojego przedsiębiorstwa? kto prowadzi działalność doradczą w zakresie prawa, podatków, zasobów ludzkich? jak znaleźć partnera w biznesie? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto angażuje się w działalność biznesową. W Żyrardowie funkcjonują liczne instytucje pomagające przedsiębiorcom prowadzić interesy, a bliskość Warszawy sprawia, że zaplecze okołobiznesowe Żyrardowa nie ma sobie równych w całej Polsce.

[attachment=3891]

Jestem w szoku! Czyżby mój Żyrardów miał brata bliźniaka, o którym nic nie wiem..???Big Grin

Gość

(07-06-2013 11:25 )stańczyk napisał(a): [ -> ]"Jak uzyskać finansowanie dla swojego przedsiębiorstwa? kto prowadzi działalność doradczą w zakresie prawa, podatków, zasobów ludzkich? jak znaleźć partnera w biznesie? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto angażuje się w działalność biznesową. W Żyrardowie funkcjonują liczne instytucje pomagające przedsiębiorcom prowadzić interesy, a bliskość Warszawy sprawia, że zaplecze okołobiznesowe Żyrardowa nie ma sobie równych w całej Polsce.

Jestem w szoku! Czyżby mój Żyrardów miał brata bliźniaka, o którym nic nie wiem..???Big Grin
Stańczyk, nie dostrzegasz tego co dobre, przecież pomagają "swoim" prowadzić interesy, a to odraczają podatki (Zielkiewicz) , a to dają na tacy klientów i jeszcze wykonują za nasze pieniądze inwestycję dla spółki (Geotermia Mazowiecka), a to pomagają w inny sposób (Machulski). Co chcesz, wszystko się zgadza!!!
No tak....Big Grin
Poczytałem i zastanawiam się kto wpadł na taki pomysł? Polecam stronę 7 i 8. Uśmiałem się!Big Grin
(07-06-2013 12:17 )Andreas napisał(a): [ -> ]Poczytałem i zastanawiam się kto wpadł na taki pomysł? Polecam stronę 7 i 8. Uśmiałem się!Big Grin

A jak ja się uśmiałem. Oferta dla inwestorów...hymmmm...wręcz zajebista!
Najlepsze jest to, że pada pytanie o warunki do inwestycji, a prezydent opowiada o... historii. Albo ja jakiś niedorozwinięty jestem albo... ech... strach pomyśleć.Blush
(07-06-2013 13:28 )Andreas napisał(a): [ -> ]albo...

albo chodzi o cmentarz Big Grin
A.Wilk przez cały czas mówi o turystyce, jakby to miasto posiadało jakiś niespotykany potencjał. Owszem, kiedyś, gdy istniały jeszcze fabryki, tzn. m/w 20-25 lat wstecz, to był potencjał miasta, który został całkowicie rozpie...ny przez żyrardowskich cwaniaczków którzy zabrali się za jego prywatyzację. Teraz raz na jakiś czas ktoś tu wpadnie, zobaczy to i owo, i wyjedzie. Ktoś może nawet zakocha się w "cegle" do tego stopnia, że zechce tu na stałe się osiedlić. Jak na razie, to - od wielu lat - dostrzegam głównie migrację "z" niż "do". Żyrardowianie, jeśli tylko nadarza się ku temu szansa, uciekają stąd bez żalu. Bo to, co tu ich kiedyś trzymało (praca), dziś jest już tylko historią...o której tak ładnie i ciekawie opowiada p. prezydent Andrzej.
Stańczyku, temat turystyki jest od dawna wykorzystywany jako typowa zastępcza papka, którą karmi się lokalne media oraz wyborców. Po raz kolejny zapytam – co w praktyce zrobiono w kwestii turystyki? Nawet biorąc pod uwagę, że miasto dostało tytuł pomnika historii to przecież było to już rok temu, więc gdzie działania? A jeśli nie ma działań to gdzie jest jakiś plan? Otóż, nie ma i nie wierzę by obecna ekipa go do końca kadencji przygotowała.
To jest bardzo wygodne by za każdym razem kiedy pada pytanie o inwestycje odpowiadać, że bal, bla, bla, turystyka, bla, bla, bla, historia.
Przekierowanie