[-]
Ostatnio Dodane Obrazki
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]

Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa słyszalna w Warszawie

RE: Radio FaMa po 27 latach straci koncesję w centrali tj. w Kielcach

Po wielu latach (tak, latach) informowania radia o usterkach w przekazie internetowym i braku poprawy odpuściłem sobie to radio zupełnie. Czasem słucham go w lesie na falach FM, ale to rzadkość. Wolę posłuchać w tym czasie swoich plików mp3. Tak więc bezradność właścicieli radia w przekazie internetowym spowodowała odejście od jego słuchania, przynajmniej w moim przypadku.
Odpowiedz

RE: Radio FaMa po 27 latach straci koncesję w centrali tj. w Kielcach

Linka dodam.
A co do Radia Fama - mają dobrą muzykę wieczorami i dlatego ja słucham. Kiedy ostatnio zgłaszałem im usterkę odtwarzania w Żyrardowie, to okazało się, że formularz kontaktowy na ich stronie internetowej odbija wiadomości, dostałem zwrotkę... To było jakiś czas temu.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz
Star 

Co 19 lutego usłyszą w Kielcach na 100,8 FM? Radio Fama - nie wiemy

Wszyscy pracownicy Radia Fama zostają w firmie. Być może będą robić nieco inne rzeczy niż dotychczas - zapowiada Jan Jagielski, prezes Radia Fama, które po 27 latach przestanie grać w Kielcach. Na tej samej częstotliwości wkrótce słuchacze powinni usłyszeć Radio Rekord, które wygrało konkurs rozpisany przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. - Jesteśmy pewni, że każdy, kto nas włączy, będzie mógł powiedzieć, że słucha radia nadawanego z Kielc - zapewnia Rafał Tatarek, prezes zarządu Rekord Grupy Mediowej.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ki...-19-lutego
Odpowiedz

RE: Co 19 lutego usłyszą w Kielcach na 100,8 FM? Radio Fama - nie wiemy

To może Żyrardów będzie centralą Radia Fama?

Najciekawsze jest tutaj, 10 lat temu Radio Fama też zapomniało złożyć wniosku... nie było koronakryzysu...

Radio Fama musi wystartować w konkursie na swoje częstotliwości Kwiecień 2011
https://www.press.pl/tresc/24677,radio-f...totliwosci
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: Radio Fama Żyrardów 104.1 FM silna radiowa z Żyrardowa słyszalna w Warszawie

Niedawno padł nadajnik radia Fama i nie było sygnału na FM przez kilka dni. Coś zmienili, ale woła to o pomstę do nieba. Zasięg radia jest masakryczny. Sygnał ginie za Międzyborowem. Założyli jakieś gówienko i nie potrafią założyć normalnego nadajnika o większej mocy. I to ma być radio lokalne? Teraz jest. Zasięg kilku kilometrów, to zasięg lokalny Big Grin
Odpowiedz

RE: Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa dawn. słyszalna w Warszawie

Rzeczywiście, coś zmienili. Jeszcze na wiosnę FAMA sięgała Mokotowa i południowego Śródmieścia. W czasie dojazdów słuchałem wiadomości lokalnych. W ostatnich dniach, gdy wróciłem z wakacji, już tak daleko nie sięgają. Nie słychać L.K. Chrzanowskiego po kilka razy w tych samych wiadomościach Smile Smile W samochodzie gdy sygnał radiowy jest za słaby, to komputer zmienia sam stację na mocniejszą, nie zwróciłem na to uwagi.
⭐⭐Dodano po krótkim czasie⭐⭐
Myślałem, że to warunki propagacyjne się pogorszyły. Zmieniłem na szybko tytuł wątku.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa dawn. słyszalna w Warszawie

Nawet jeżdżąc po mieście są zaniki. W lesie zero sygnału, za to słychać dobrze Jedynkę z Warszawy. Ewidentnie dali ciała z tym nadajnikiem. Ile on ma mocy? 100 mW? Sama wymiana nadajnika, to kilka chwil. Podpięcie zasilania, anteny i sygnału audio. Więc co przeszkadza w normalnej pracy nadajnika?
Odpowiedz

RE: Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa słyszalna w Warszawie

Cytat:Kielecka firma zachowa stację radiową w Żyrardowie
Podczas środowego posiedzenia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o przedłużeniu koncesji na kolejne 10 lat spółce Radio Top z Kielc ...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ra...ak-sluchac


Czyli radio Fama zostaje. W tym tekście wyżej są ciekawe informacje - Radio Fama nadaje znowu w Kielcach. Co do mocy nadawania w Żyrardowie, to jest większa, chyba taka sama jak była wcześniej. Jestem bardzo ciekaw, czy naprawili nadawanie w internecie, czy dalej tnie się jak stara płyta. Aż muszę sprawdzić.
Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców. © Stanisław Lem, Opowieści o pilocie Pirxie
Czemu elektronika w sklepach tak drogo? Polska to nie Ameryka - za socjalizm trzeba płacić!

Moja fotowoltaika na żywo
Odpowiedz

RE: Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa słyszalna w Warszawie

Póki co, to działa bez zacięć: https://stream4.nadaje.com:13771/
Odpowiedz

RE: Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa słyszalna w Warszawie

Podobno brak prądu przy nadajniku, ciekaw jestem kto za to zapłaci, że radia nie ma w eterze.

https://www.facebook.com/share/p/74FguoWUAnPq8yw4/
Odpowiedz

RE: Radio Fama Żyrardów 104.1 FM stacja radiowa z Żyrardowa słyszalna w Warszawie

Prąd wrocil radio znowu nadaje.
Odpowiedz
  

[-]
Korzyści z rejestracji!
Masz coś do dodania? Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć. Czekamy na Ciebie! Rejestracja trwa mniej niż minutę i wymaga podania jedynie adresu email.


Nowe wpisy z tego działu muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
 
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

[-]

Podobne wątki

Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naziemna telewizja cyfrowa NTC - DVB-T - odbór w Żyrardowie zmiana na DVB-T2 HEVC 70 4 402 Wczoraj 10:59
Ostatni post: belin
  Życie Żyrardowa - pismo wydawane od 1951 red. nacz. Tadeusz Sułek 125 4 666 09.05.2024 08:59
Ostatni post: belin
  Wiadomość SMS od oszusta - zgłoś go do CERT Polska! belin 3 133 25.02.2024 19:27
Ostatni post: belin
Star Sprzedaż alkoholu online - sklepy z wódką Szperacz 2 90 23.02.2024 10:26
Ostatni post:
  Pegassus - narzędzie do inwigilowania Polaków przez PIS 35 984 20.02.2024 19:21
Ostatni post: belin
  Canal Plus - nie oddana karta i 300 złotych kary - szukam radcy prawnego 21 773 13.02.2024 21:38
Ostatni post:
Star Telewizja Mazowsza Zachodniego - materiały z wydarzeń w okolicy Żyrardowa Szperacz 2 306 10.01.2024 10:36
Ostatni post: belin
  Wymiana telewizora na projektor - nowy trend na Zachodzie belin 3 154 03.01.2024 09:50
Ostatni post: belin
  Jak oglądać TV Republika - antena naziemna płatne platformy cyfrowe belin 9 747 31.12.2023 12:26
Ostatni post:
  TVP1 z satelity bez żadnego szyfrowania - czy doczekaliśmy się standarów Zachodu belin 5 224 29.12.2023 07:09
Ostatni post:
  Internet kablowy w ISKO Żyrardów Andrzej 106 4 083 27.12.2023 09:42
Ostatni post:
  Publiczna telewizja amerykańska Voice of America za darmo belin 0 134 26.12.2023 12:02
Ostatni post: belin
  Telewizja na Kartę SmartHD+ TnK tania płatna telewizja kanały HD belin 19 1 492 17.12.2023 10:09
Ostatni post:
Star Valentin Zyrardow - YouTube Szperacz 0 126 12.12.2023 07:13
Ostatni post: Szperacz
  Telewizja Cyfrowa z Isko Żyrardów dr_niziołek 209 11 272 09.12.2023 12:59
Ostatni post:


[-]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości